2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok teşekkür ederim hamilelerin duası kabul olurmuş

Ben çok severim avokado Zumruduanka96 olgunlaşmış olanı balla da yiyebilirsiniz. Çöpe atmayın ay yazık bir tanesi olmuş 30 lira
Ayyy ben avakadoya limon sıkıyorum bolda sarımsak dövüyorum üzerine döküp öyle yiyorum başka türlü yiyemiyorum

Çok teşekkür ederim hamilelerin duası kabul olurmuş

Ben çok severim avokado Zumruduanka96 olgunlaşmış olanı balla da yiyebilirsiniz. Çöpe atmayın ay yazık bir tanesi olmuş 30 lira
Valla burda kaç para hiç bilmiyorum ki türkiyede herşey çok pahalı zaten ben orda yaşasam aç kalırım yücemden değil ama boşa masraf yapmaya bayılıyorum özellikle test almaya bayılıyorum bakalım dneıcem bu ay

Ayyy ben avakadoya limon sıkıyorum bolda sarımsak dövüyorum üzerine döküp öyle yiyorum başka türlü yiyemiyorum
O da olur her türlüsüne bayılırım sade bile yemisligim var denemediysen balla deneyebilirsin
Valla burda kaç para hiç bilmiyorum ki türkiyede herşey çok pahalı zaten ben orda yaşasam aç kalırım yücemden değil ama boşa masraf yapmaya bayılıyorum bakalım dneıcem bu ay
Aa doğru sen yurt dışında yaşıyordun. Burada hayat mücadelesi veriyoruz survivor mübarek çok faydalıymış ya zorla kendini azıcık

Zorlıcam bakalım nasıl yıcem ben onu ne zaman yemelıyım

Yaaa ben en son tanesini 25 liraya aldım hafta sonu

Çabalarının karşılığını alacaksın inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…