2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

AŞILAMA OLAN YOK MU KIZLAAR Bİ BAKAR MISINIZZZ

Kızlar ben mucize bi haberle geldim, dün biraz kahverengi akıntım olunca kesin kürtaj olacak diye bugüne eski doktorumdan özel hastaneden aldığım randevuyu iptal ettim, aşırı gerilmistim, aşırı yipranmistim ve iki gün doğru dürüst birşey yememistim, kürtaja hazırlandım, sabah 7 de hastanede olacaktık işlem icin, gece uyumadan önce Instagram'da hikayelere bakarken fenomen Özden Özdoğan var onun hikayesine denk geldim, tamamen tevafuk, bebek 6 haftalık ve kesede görünmüyordu, bikez daha soru isaretleri belirdi kafamda, eşime söyledim, baktık eski doktorumun randevulari da dolmuş, evimize yakın bi özel hastaneden Doç Dr dan randevu aldık sabah 9 15 e. Heyecanla ve korkuyla hayırlısı için dua ederek bekledim sıramı. Dr ultrasonla baktı ve bebegim görünüyordu. Kalp atışları da yeni oluşmaya başlıyor dedi. Ağlamaya başladım. Diğer Dr larin kürtaj dediğini ve aslında kürtaj için çıktığımi ağlayarak anlattım doktora. Tabi devamında ne olur bilemiyoruz dedi, duygusuzca yaklasti. Haftaya tekrar kontrole çağırdı. Devamında ne olur nasıl ilerler bilmiyorum ama eğer bebeğim sağlıkla dünyaya gelecek olursa diğer hastanedeki diğer 2 Dr için büyük vebal olacak gerçekten. Dr bana birsuru düşük önleyici ilaç ve iğne verdi, biraz fazla buldum aslında ama bilemiyorum, hem progestan 200 günde 2, hem duphaston hem de göbekten vurulan iğneden 2 tane, sadece dün kahverengi lekelenmem olmuştu ondan mı verdi acaba bunca ilacı. Sonuçta geç döllenme olduysa ondan geç görünmüştür bebek, bir de cihaz farkı tabiki, bu kadar ilaca gerek var mıydı bilemiyorum.Diger doktorların tavrını şu anda aklım hiç almıyor. Bir de bu kısmını da söylemeden geçemeyeceğim, benden tahliller istedi, gereksiz para ödemek istemediğim için sağlık ocağında yaptirsam olur mu dedim, torch (toksoplazma) sağlık ocağı yapmıyor dedi, bilmem şu şu da sağlık ocağında yanlış çıkıyor onları da isteyelim dedi mecburen yaptırdım ve muayeneyle birlikte 5000 TL civarı para ödedim. Denize düşen yılana sarılır misali oldu. Eski doktoruma gidebilseydim çok daha farklı olurdu ama her şey nasip. Bundan sonrası için de inşallah en hayırlısı en güzeli olur. Destekleriniz için hepinize tekrardan çok teşekkür ederim. Aklıma gelenleri etiketliyorum, hatırlayamadiklarim kusuruma bakmasın Tweeetyy A Afratafrac edahandro melegim can Zumruduanka96 Niqu

Eklentiler

• IMG_20230831_104058.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 75
Burdan doner mı bılmıyorum kankam umut vermeye gerek yok ateşe devam et test yapma artık yıne düşmezse yaparsın

Yaaa bak gördün mü kuzum onca üzdüler seni buradaki arkadaşlara da aynı durumdan söz etmişlerdi onlar seni rahatlatmaya çalıştı çok şükür bak bebeğin orda kalp atışını duyucaksın en kısa zamanda annesine tutunmuş sağlıklı bi bebek o rabbim kucağına sağlıkla almayı nasip etsin inşallah çok sevindim

İnşallah canım çok sağolun hepinize çok teşekkür ederim, kalp atışlarını duyamadık ama gördük, yavaştan başlamıştı yanıp sönmeye, şükürler olsun

Çok sevindim canım inşallah sağlıkla ilerler. Bir kez daha anlıyoruz tek doktorla yetinmemek gerektiğini. Kafana takılan şeylerde haklısın bazı doktorlar parayı seviyor. Bebeğin sağlıkla tutunsunda inşallah bu önemli değil. Diğer doktorlar için de bişey diyemiyorum. Farklı hastalıklarda bunu çok yaşadık. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı

Bak kuzum benim başıma geleni yaşıyorsun aynısı. Anlatmıştım. Rabbim devamını sağlıkla nasip etsin kendini toplamaya çalış ve yat dinlen. Lekelenme için vermiş onları. Bana bir de yat demişti

Kızlar mavi frelly çatlatma 10. Gün pembe bir çizgi çıktı ama iğne etkisimi

Eklentiler

• IMG_20230831_110433.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20230831_110445.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 59
bende cok düsündüm yapsammi diye ama sanirim negativ görmekden korkuyorum o yüzden yapmadim
bende cok düsündüm yapsammi diye ama sanirim negativ görmekden korkuyorum o yüzden yapmadim
Pazara kadar beklemek aslında mantıklı canım bu iğne etkisiyse üzülmemek adına. Ben adet aağrılarım başladığı için ümidimi kestiğimden yaptım

Canlar bende bir haller var bi tarafımım korkuyor hamileysem dış gebelik olur mu gene diye bi tarafım aşırı heyecanlı 2 gün geçti reglm ama bende diz ağrısı avuç içi yanması sıcak basması var mide bulantısı ve mide ekşimesi offff kaset test yapmıcam kendime söz verdim kan tahlili yaptırcam akşam acaba bu
Belirtiler olabilir mi

Canım test ile silikleşmesini takip ettin mi iğnenin etkisini ? İnşallah bebiştir ama bence iğnenin etkisi geçmiş olmalı 13 gün olmuş
Yok canım takip etmedim malesef bugun ilk kez yapıyorum.yarın yada cumartesi tekrar yapıp bakacağım duruma.hayırlısı Allah tan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…