2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Dün korkmuşsun biraz galba canım çoook geçmiş olsun sağlıkla ilerlemeye devam etsin inşallah

Maaaaaşaaallaaahhjj kıpkırmızı canımmm sağlıkla ilerliyor hiç endişn olmsın

Geçmiş olsun canım benim yerleşme yaşamışsın korkma bebişin senle bak testin de kırmızı kırmızı içini ferah tut doktora gorundukten sonra yaz mutlaka ama guzel haberlerle döneceğine eminim

Klomen bunu tetiklemiş olabilir. Bilmiyoruz şu anda. Nasıl anlaşılır acaba çatladı mı çatlamadı mı
Klomen kullanmayın asla önermem çok nasır insanlarla ise yarıyor ben klomen yüzünden dış gebelik geçirdim pataoloji raporu çıktı Dr bana test yapmadan klomen verdi ve o sırada ben hamileymisim üstüne görmüşüm bende kist yaptı ve enfeksiyon kaptım bebek rahme yerleşmedi gittim İstanbul'daki çok ünlü bir dr Tedavim orda oldu ben Giresun'da yaşıyorum normalde ben tüp bebek hastalarima bile vermem klomeni dedi çünkü yapay yumurta üretimi ve çoğu kadında kist oluşturuyor dedi sen tunurtan catladi sanıyorsun ama dedi diğer yumurtalıklarda kist oluyor ve kanamayı sebebiyet veriyor dedi yani kloemn boş iş benim hayatımı karartri ve kimse önermiyor en güzeli değerlere baktirip esimizle beraber eksik olan değerleri toparlamak Pazartesi nasipse ben eşimle gidip komple vitamin değerlerine baktirip ona göre takviye alicaz o şekilde devam edicez inşallah daha adet olmadım yarın olcam ama belirtimde yok umarım olmam testler negatif olsada hala umudum var gariban umudu

Herşeyin hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…