2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bizimkide deprem olunca memlekete dönmüstük okullar tekrar acılınca geri dönerken bende mi sizle gelsem destek olurum falan dedi, esimde bi de senle mi ugrascaz anne orda canımız burnumuzda diyerek konuyu kapatmıstı, kadında tansiyon seker var aşırı panik bi kadın, gerçekten kendimizi bırakıp bi de onu mu teselli edecektik, ev ztn kücük orda doğru dürüst esya yok cocuk düsünüyoruz hic mi düsünmüyorlar anlamıyorum ama asıl bomba şudur ki korona zamanı sokağa cıkma yasagı varken yılbasında dört gün cıkma yasagı vardı tutturdu buraya gelin burda kalalım birlikte o zamanda evimizin arası 15 km kadar hayır mecbur muyuz dört gün aynı yerde kalmaya ev bu kadar yakınken daha bi bucuk senelik evliyiz ama her gün arıyor yok dedikce en sonunda esimde anne biz artık ayrı bi aileyiz ya benimde ayrı bi evim varya müsade edersen evimde kutlıcam dedi sagolsun bana laf bırakmaz 😄😄😄
Ayyy eşin iyi yapmış. Ben işin kötüsü korona zamanı KPSS çalışıyordum ve benimle kalıyorlardı. Evim dubleksti onlar alt kat ben üst kat ama yine de hiç hoş değildi. Bir de ben titiz biriyim kurallarım vardır evde. Onun peşini kovalamak zorunda kalıyorum 🥲

Ayy bi de evlilik yıldönümümde yemege giderken gündüz esimi aramıs kutlamaya sonra sey demis aksam birlikte mi kutlasak eşimde evlilik yıldönümü bu dogum günü degil anne demis, gecen seneki evlilik yıldönümümde ise kücük ogluyla sevgilisi icin onları da götürseydiniz yanınızda dedi telefonda kutlamak icin aradıgında aksam ben de bu özel bi gün diyerek konuyı kapattım hayır anlamıyorum normalde iyi bir kadın ama özel günlerde bi seyler oluyor 😄😄😄 ısrarla birlikte olmak istiyor önceleri ayıp olmasın diye susardım ama artık taviz vermiyorum millet alınmasın diye kendimi ezdiremem

Herkese merhaba, Nisan ayında down sendromu ve diğer sıkıntılar sebebiyle 23. Haftada gebeliğim sonlandı. 4 ay oldu. Ekim ayı için tekrar çocuk düşünüyoruz ama korkularım var tekrar aynı şeyleri yaşarsam diye düşünmeden duramıyorum ve ya tekrar hemen hamile kalamazsam şeklinde korkularım var. Haftaya doktora gidip planlama yapacağız 🥹 bende burada sürekli okuyordum ama artık yazmak istedim. Benim gibi olan var mı acaba birbirimizi rahatlatsak

Ayy bi de evlilik yıldönümümde yemege giderken gündüz esimi aramıs kutlamaya sonra sey demis aksam birlikte mi kutlasak eşimde evlilik yıldönümü bu dogum günü degil anne demis, gecen seneki evlilik yıldönümümde ise kücük ogluyla sevgilisi icin onları da götürseydiniz yanınızda dedi telefonda kutlamak icin aradıgında aksam ben de bu özel bi gün diyerek konuyı kapattım hayır anlamıyorum normalde iyi bir kadın ama özel günlerde bi seyler oluyor 😄😄😄 ısrarla birlikte olmak istiyor önceleri ayıp olmasın diye susardım ama artık taviz vermiyorum millet alınmasın diye kendimi ezdiremem
Yuhhh! Ben de vermiyorum taviz valla artık. Çünkü abartıyor durumu kadın. Kp hiç konuşmaz. Ama bu kayınvalidem beni çıldırtıyor. Oğluma yardım et peşini topla ben hep topladım diyor bana 😒😒

Evde erken gebelik testi yok kızlar. Merakımdan ovulasyon testi yaptım. Normalde geçen ay mesela adete yakın ovu testi yaptığımda ikinci çizgi asla çıkmamıştı. Geç döllenme olabilir mi? İdrara geç yansıyor olabilir mi? Ateş bana hala umut veriyor. Bu kaset test kaç milimi ölçüyor acaba
Şuan ovulasyonun böyle çıkması gebeliğe işaret gibi geldi bana kuzummm 😍😍 normalde benim böyle adete yakın hiç koyu çıkmaz 🙏🙏 umudumuz kaybetmeyelim o halde

Yuhhh! Ben de vermiyorum taviz valla artık. Çünkü abartıyor durumu kadın. Kp hiç konuşmaz. Ama bu kayınvalidem beni çıldırtıyor. Oğluma yardım et peşini topla ben hep topladım diyor bana 😒😒
Evet kayınpederler genelde daha sessiz aman bosver canım eşlerimiz yanımızda anlasıyoruz gerisine takılmayalım

Evde erken gebelik testi yok kızlar. Merakımdan ovulasyon testi yaptım. Normalde geçen ay mesela adete yakın ovu testi yaptığımda ikinci çizgi asla çıkmamıştı. Geç döllenme olabilir mi? İdrara geç yansıyor olabilir mi? Ateş bana hala umut veriyor. Bu kaset test kaç milimi ölçüyor acaba
İnsallah vardır canım baya koyu

Eklentiler

• IMG_20230830_120125.jpg
    IMG_20230830_120125.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 49
İnşAllah öyledir bebeğim bilemiyorum ki ovü testi tam sonuç göstermiyor ☺️İnşAllah gebelik testinde pozitifi göreceğiz 2-3 gün içinde

Canım ne kadardır deniyorsunuz?
1 yıldır deniyoruz camim bir dış gebelik geçirdim bu süreçte rahim filmi klomen denemedik şey kalmadı hayırlısı onerdiginiz bişey varmı takviye vs yumurtlama problemim yok klomen hızlandırmak içindi kist yaptı fazla büyüdüler folik asit içiyorum varsa onerdiginiz bişey yapım 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Amin inşallah Allah razı olsun 🤲🏼🌹 Eşim adet olana kadar umudum var dedikçe ben daha kötü oluyorum çünkü sıfır ihtimal 😪ona ayrı kendime ayrı üzülüyorum erken gebelik testi yanılmaz
Umudunuz hep olsun canım İnşAllah en kısa zamanda nasip olur. Sende toparla kendini eşine hep mutsuz umutsuz görünme. Enerjin yerinde olsun olacağına İnan 🤲🏻☺️

Bizimkide deprem olunca memlekete dönmüstük okullar tekrar acılınca geri dönerken bende mi sizle gelsem destek olurum falan dedi, esimde bi de senle mi ugrascaz anne orda canımız burnumuzda diyerek konuyu kapatmıstı, kadında tansiyon seker var aşırı panik bi kadın, gerçekten kendimizi bırakıp bi de onu mu teselli edecektik, ev ztn kücük orda doğru dürüst esya yok cocuk düsünüyoruz hic mi düsünmüyorlar anlamıyorum ama asıl bomba şudur ki korona zamanı sokağa cıkma yasagı varken yılbasında dört gün cıkma yasagı vardı tutturdu buraya gelin burda kalalım birlikte o zamanda evimizin arası 15 km kadar hayır mecbur muyuz dört gün aynı yerde kalmaya ev bu kadar yakınken daha bi bucuk senelik evliyiz ama her gün arıyor yok dedikce en sonunda esimde anne biz artık ayrı bi aileyiz ya benimde ayrı bi evim varya müsade edersen evimde kutlıcam dedi sagolsun bana laf bırakmaz 😄😄😄
Helal olsun tebrik ediyorum enişteyi 👍🏻 İçim rahatladı verdiği cevaplarla

X