2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bak bende dün senin gibiydim. Seni çok iyi anlıyorum. Bu bizim elimizde olan bir durum değil ki. Ne zaman nasip olursa o zaman gelecek yavrularımız. Demek ki böylesi bizim için hayırlı olan. Belki bu ay değil diğer ay yada sonraki ay nasip olacak. Ağla içini boşalt kafanı rahatlat. Hayatına normal akışında devam et. Yakında nasip olacak inanıyorum 🤲🏻🥰
Allah razı olsun Napicami şaşırdım eşim tedavi gördü çok aşırı yüksek değil normal düzeyde sperm sayısı içten içe ona kızıyorum kendimi sucluyorum bilmiyorum kimsem de yok yaşadım yerde çok kötüyüm toparlanamiyorum her ay aynı heycan stresi yaşamak yordu beni ağlamaktan yoruldum Allahım beni çok siniyo Rabbim gücüm kalmadı artik hepinizden Allah razı olsun çok destek oldunuz sağlıkla alın bebeklerinizi rahim filmi bile çektirdim olmadı başka napicam bilmiyorum

Allah razı olsun Napicami şaşırdım eşim tedavi gördü çok aşırı yüksek değil normal düzeyde sperm sayısı içten içe ona kızıyorum kendimi sucluyorum bilmiyorum kimsem de yok yaşadım yerde çok kötüyüm toparlanamiyorum her ay aynı heycan stresi yaşamak yordu beni ağlamaktan yoruldum Allahım beni çok siniyo Rabbim gücüm kalmadı artik hepinizden Allah razı olsun çok destek oldunuz sağlıkla alın bebeklerinizi rahim filmi bile çektirdim olmadı başka napicam bilmiyorum
İsyan etmemek en önemlisi canım. Sabır göstermekten başka çaremiz yok maalesef. Bazen çok zor gelsede dayanmalıyız. Her zorluğun ardından mutlaka kolaylık vardır canım. Sen duanı et elinden geleni yap gerisini rabbime bırak. En hayırlı en güzel şekilde olacaktır İnşAllah 🤲🏻

Anlamıyorlar canım, gerçekten en yakın arkadaşımız da olsalar, bu süreçleri yaşamadıkları için ne hissettiğimizi ne düşündüğümüzü anlamıyorlar. Uyarsan, AA bunda alınacak ne var sen büyütüyorsun derler bi de sorun sende gibi olur.

Ben çareyi kimseye söylememekte buldum. Bi tane en yakın arkadaşım biliyordu. O da en son senin bu arkadaşın gibi çuvalladı. Dedim seninle de paylaşmayacağım çünkü kötü hissediyorum dedim. Şimdi sadece eşimle ve sizinle paylaşıyorum.

Dış dünya, en yakınım da olsa, ailem bile olsa çok acımasız geliyor bu süreçte. O sebeple onlar bizi anlayamaz kuzum. Kulaklarımızı tıkamaktan başka çaremiz yok.
Ne güzel anlatmışsın kuzum her kelimesine yüzde yüz katılıyorum. Yeri geliyor eşimizin bile anlayamadığı oluyor o yüzden dediğin gibi bizi bizden başka kimse anlayamaz en güzeli sizlerle konuşmak.

Eklentiler

• 1C655B14-2FDC-452F-AEEE-F0D1A5091B44.jpeg
    1C655B14-2FDC-452F-AEEE-F0D1A5091B44.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 127
Kız benim ekranda görünmüyor çok ayrıntı, sen gorebildin mi ?
Ateşin yüksek olması çok umut verici 🤩

Kuzum bi erken gebelik alıp denesen ? Bende de ilk çıkmadı 9 gün biliyorsun erken gebelik testinde daha bariz çıktı ateşin çok güzel çünkü şüpheliye düşüyor insan

Ateşin mükemmel gidiyor kuzum.daha batına çok var.ben hala pozıtıf dusunuyorum.test cunku bı bakıyosun bı anda cıkıverıyor.mesela dun olmuyor sabah bı bakıyosun cızgı belırmıs.o yuzden hergun denemeye devam🙏🙏moral bozmak yooook😘😘😘😘

fnd_50 fnd_50 aşkım ben de hala pozıtıf dusunuyorum bu attığında da sankı goruyorum
Oğlumda ben 7 gun kala başlamıştım hergun hergun yaptım ve bı anda 10.gün yokken 11.yada 12.gün o çizgi beliriverdi ben hala olumsuz bakmıyorum , ve benımde oğlumda ilkkez ateşim 37.2 cıkmıstı bır kez sonrası dusuktu bende ısrarla ates yuzunden umutluydum

Canım ben 10. Gün negatif görüp 12. Gün pozitif görmüştüm hatırlarsan, bence moralini bozma belki de şu an göstermiyordu kendini, ateşin çok umut verici gözüküyor

Testte hafif bir gölge görüyorum canım İnşAllah koyulaşır 🤲🏻 Ateşinde çok iyi ilerliyor maşaAllah düşüşe de geçmemiş ☺️ Belki birkaç gün içinde testte belli olacaktır

Şimdi gördüm tablodan 10.gündesin galiba. Ateşin çok iyi. Bence ancak yarın netleşir çizgin🙏 fnd_50 fnd_50

Canım inşallah en kısa zamanda ikinci çizgi belirecek. Ateşin çok ümit verici. Ümit kaybetmek yok o test pozitife dönecek🙏

Kuzum ateş hala umut veriyor ❤️ imkanın varsa erken gebelik alabilir misin acaba?

Eee bu niye böyle olmuş?? Tablomuz şahene teste yansıyamadı bi türlü ya. Geç döllenme falan mi ki inşallah kuzum.

Kuzum üzülme lütfen diger yumurtaya göre 10. Günün aşkım alalhtan umut kesilmez hem sanki yine gölge var gibi bazılarında ama artık net görmek istiyorum nolur allahım ateşinde çok güzel bize umut veriyor umudumuzu kaybetmek yok bitanem
Evde erken gebelik testi yok kızlar. Merakımdan ovulasyon testi yaptım. Normalde geçen ay mesela adete yakın ovu testi yaptığımda ikinci çizgi asla çıkmamıştı. Geç döllenme olabilir mi? İdrara geç yansıyor olabilir mi? Ateş bana hala umut veriyor. Bu kaset test kaç milimi ölçüyor acaba

Eklentiler

• IMG_8220.jpeg
    IMG_8220.jpeg
    177,5 KB · Görüntüleme: 127
İsyan etmemek en önemlisi canım. Sabır göstermekten başka çaremiz yok maalesef. Bazen çok zor gelsede dayanmalıyız. Her zorluğun ardından mutlaka kolaylık vardır canım. Sen duanı et elinden geleni yap gerisini rabbime bırak. En hayırlı en güzel şekilde olacaktır İnşAllah 🤲🏻
Amin inşallah Allah razı olsun 🤲🏼🌹 Eşim adet olana kadar umudum var dedikçe ben daha kötü oluyorum çünkü sıfır ihtimal 😪ona ayrı kendime ayrı üzülüyorum erken gebelik testi yanılmaz

Evde erken gebelik testi yok kızlar. Merakımdan ovulasyon testi yaptım. Normalde geçen ay mesela adete yakın ovu testi yaptığımda ikinci çizgi asla çıkmamıştı. Geç döllenme olabilir mi? İdrara geç yansıyor olabilir mi? Ateş bana hala umut veriyor. Bu kaset test kaç milimi ölçüyor acaba
Benim de ovulasyonum koyulasmaya başlamıştı, ateşine bakınca senden umudum var benim canım 🙏

Amin inşallah Allah razı olsun 🤲🏼🌹 Eşim adet olana kadar umudum var dedikçe ben daha kötü oluyorum çünkü sıfır ihtimal 😪ona ayrı kendime ayrı üzülüyorum erken gebelik testi yanılmaz
Ne zaman yaptın canım erken gebelik testini? Ben kaset testlerin erken gebelik testinden daha doğru sonuç verdiğini düşünüyorum. 10. Gün ultra erken gebelik testi bende hiç cikartmamisti, yani yanilabiliyor

Bana pozitif gibi geldi bunu da görünce inşallah vardır. Bütün testlerin aynı marka mı, değiştirsen mi?

Kuzum bence var bana öyle geliyor ama geç döllenme zaten diyorsun ikinci yumurtlama diye bence bekle biraz daha görüceksin inşallah ikinci çizgiyi

X