2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne zaman yaptın canım erken gebelik testini? Ben kaset testlerin erken gebelik testinden daha doğru sonuç verdiğini düşünüyorum. 10. Gün ultra erken gebelik testi bende hiç cikartmamisti, yani yanilabiliyor
Eşim almış days doctor diye yüzde 99 sonuç verir diyo üstünde onu haptim bu sabah 10. Gün tam silik değil hayalet bile yok net bir negatif yanılma payı yoktur heralde bilemiyorum ki canım dünde kaset yapmıştım akşam yaptım ondada bişey çıkmadı nasip ben böyle sinaniyprum sanırım Allah'ım dayanma gücüm hiç kalmadı 😪🤲🏼

Eşim almış days doctor diye yüzde 99 sonuç verir diyo üstünde onu haptim bu sabah 10. Gün tam silik değil hayalet bile yok net bir negatif yanılma payı yoktur heralde bilemiyorum ki canım dünde kaset yapmıştım akşam yaptım ondada bişey çıkmadı nasip ben böyle sinaniyprum sanırım Allah'ım dayanma gücüm hiç kalmadı 😪🤲🏼
Canım sakın isyan etme, gecikirse güzelleşiyor inan 🙏 10. Gün bende de hiç çizgi çıkmadı adet günümü beklemeye karar verdim 12. Gün tekrar yaptım o kadar umutsuzdum ki testi bırakıp gittim kahvaltı yaptım döndüğümde pespembeydi halbuki 2 gün önce çizgi yoktu. Kaset testten teste değişiyor freelyde çok net gözüken pembelik oncomedde gözükmedi içini açıp ışık falan tuttum sen umudunu yitirme hep pozitif ol 🙏

Canım sakın isyan etme, gecikirse güzelleşiyor inan 🙏 10. Gün bende de hiç çizgi çıkmadı adet günümü beklemeye karar verdim 12. Gün tekrar yaptım o kadar umutsuzdum ki testi bırakıp gittin kahvaltı yaptım döndüğümde pespembeydi halbuki 2 gün önce çizgi yoktu. Kaset testten teste değişiyor freelyde çok net gözüken pembelik oncomedde gözükmedi içini açıp ışık falan tuttum sen umudunu yitirme hep pozitif ol 🙏
Allah razı olsun canım inşallah Rabbim sanada sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah sizi gördükçe mutlu oluyorum 🤲🏼🤲🏼🤲🏼😪

Evde erken gebelik testi yok kızlar. Merakımdan ovulasyon testi yaptım. Normalde geçen ay mesela adete yakın ovu testi yaptığımda ikinci çizgi asla çıkmamıştı. Geç döllenme olabilir mi? İdrara geç yansıyor olabilir mi? Ateş bana hala umut veriyor. Bu kaset test kaç milimi ölçüyor acaba
Aaaaa bu ovulasyon mu aşkımmm koyu çıkmış

Testte yine bir şey yok. Cidden ilk kez bu ay şüpheye düştüm. Ateş ısrarla yüksek, test ısrarla negatif bata son 4 gün kaldı
Canım sakın isyan etme, gecikirse güzelleşiyor inan 🙏 10. Gün bende de hiç çizgi çıkmadı adet günümü beklemeye karar verdim 12. Gün tekrar yaptım o kadar umutsuzdum ki testi bırakıp gittim kahvaltı yaptım döndüğümde pespembeydi halbuki 2 gün önce çizgi yoktu. Kaset testten teste değişiyor freelyde çok net gözüken pembelik oncomedde gözükmedi içini açıp ışık falan tuttum sen umudunu yitirme hep pozitif ol 🙏
Benim de 10.gün bugün kuzum dün yapmıştım negatif görünce ağrılarım da tam adet ağrısı olunca pes ettim …

Ahhh son dediğine kesinlikle katılıyorum ben de öyle yapacağım inşallah. Yani tamam oğlununseveceksin tabi ki ama senin ki saçmalık. Bunlar da gerçekten başka boyutmuş. Ben bu sene biraz cevap falan verdim. Buna kalsa doğumu bunlarda yapayımmış. Ne alaka dedim. Yapacaksam annemin yanında yaparım dedim. Allahtan eşim görüyor. Beni ezdirmez. Annenin yanına götürebilirim istersen diye kendi teklif etti ben senle olmak isterim doğumda dedim. Eş anlayışlıysa bir şekilde çözülüyor
Bizimkide deprem olunca memlekete dönmüstük okullar tekrar acılınca geri dönerken bende mi sizle gelsem destek olurum falan dedi, esimde bi de senle mi ugrascaz anne orda canımız burnumuzda diyerek konuyu kapatmıstı, kadında tansiyon seker var aşırı panik bi kadın, gerçekten kendimizi bırakıp bi de onu mu teselli edecektik, ev ztn kücük orda doğru dürüst esya yok cocuk düsünüyoruz hic mi düsünmüyorlar anlamıyorum ama asıl bomba şudur ki korona zamanı sokağa cıkma yasagı varken yılbasında dört gün cıkma yasagı vardı tutturdu buraya gelin burda kalalım birlikte o zamanda evimizin arası 15 km kadar hayır mecbur muyuz dört gün aynı yerde kalmaya ev bu kadar yakınken daha bi bucuk senelik evliyiz ama her gün arıyor yok dedikce en sonunda esimde anne biz artık ayrı bi aileyiz ya benimde ayrı bi evim varya müsade edersen evimde kutlıcam dedi sagolsun bana laf bırakmaz 😄😄😄

Evde erken gebelik testi yok kızlar. Merakımdan ovulasyon testi yaptım. Normalde geçen ay mesela adete yakın ovu testi yaptığımda ikinci çizgi asla çıkmamıştı. Geç döllenme olabilir mi? İdrara geç yansıyor olabilir mi? Ateş bana hala umut veriyor. Bu kaset test kaç milimi ölçüyor acaba
Kuzum olabilir. Çünkü ovulasyonla takip eden de oluyor. Aslında ekran görüntüsünü almıştım ama eski telefonumda kalmış

Canım geç döllenme olduysa senin 8. Gün felan şimdi. Çıkmayabilir tabi. Geç döllenme ihtimali de var senin ateşe göre.
En iyisi her gün bir test yap, 4. Gün zaten senin ateşte hemen belli eder.

X