2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Adetime 2 gün kaldı erken gebelik yaptım negatif bu ay bitti sahada gücüm kalmadi Bebiş haberi alan arkadaşlarım Rabbim saglikla kucağıniza almak nasip etsin çok kötüyüm hepinizi öpüyorum Allah'a emanet olun 😭🤲🏼
Bak bende dün senin gibiydim. Seni çok iyi anlıyorum. Bu bizim elimizde olan bir durum değil ki. Ne zaman nasip olursa o zaman gelecek yavrularımız. Demek ki böylesi bizim için hayırlı olan. Belki bu ay değil diğer ay yada sonraki ay nasip olacak. Ağla içini boşalt kafanı rahatlat. Hayatına normal akışında devam et. Yakında nasip olacak inanıyorum 🤲🏻🥰

Kızlar benim tabloma bakar mısınız neden yükselmiyor ki hala 🧐

Eklentiler

• 2A593171-A5B5-44C2-8103-4A67519F236F.png
    2A593171-A5B5-44C2-8103-4A67519F236F.png
    191 KB · Görüntüleme: 51
Yaaa kıyamam ama sanırım kv genellikle benzer :) benimkide fazlaca düşkün oğluna evde otururken terledim dediğinde sırtına hala havlu koyacak kadar 😂
Deli bunlar gerçekten 😂😂
Kaç gün kaldı evine dönmenize canım? İnşAllah bir an önce uzaklaşırsınız. Hem bu devirde kim aç kalıyor sipariş eder yer sen yapamasan bile. Senin evde rahat etmen önemli, kv evde olunca nasıl rahat edeceksin. Hem bir zahmet bıraksınlarda bu en özel dönemi kocanla başbaşa geçirin. Zor olduğu gün de olacak kolay olduğu da.
Cumartesi döneceğiz kuzum. Gün sayıyorum gün 🙈 Kadın düşüncesiz. Ona göre bu düşünce yardım edecek ya çok iyi olur diye düşünüyor
Ay bi dursun ya. Bi kendine gelmene izin versin yaa. Yetteeeeeeeeeeeerğğğğ. Hamilesin ya rahatsiz oluo insan nasıl anlamiyolsr çıldırcam artıkk yeter. Şu narsistlerden bıktlk valla.
Vallahi ben de bıktım. İyi ki oğulları var yani 😂😂

Bunların hepsi aynı hepsi.Kocalarından göremediklerini oğullarından bekliyorlar. Kızları olsa bu kadar üstlerine düşmezlerdi. Benim de korkum aslında, doğum yapınca gelip bizde kalmaları karı koca. Çünkü adam yalnız evde kalamıyor eşimin babası. Ve karı koca ikisi de o kadar çok sigara içiyolar ki anlatamam. Balkonumuz var evde ama benim yatak odamdan çıkılıyor balkona, ne zaman gelseler sürekli oradalar. Ben de rahatsız oluyorum ister istemez ama bişi de diyemiyorum.

Hatta ilk defa evimizde yemek verdik, onun anne babası ve benim annem geldiler. Yemek yendi, bunlar hızlıca balkona gittiler sigara içmeye. Çaylar oldu falan bunlar hala yok, eşim aldı çayları yanlarına götürmeye kalktı ben de kızdım. Annem burada tek başına oturuyo çağır artık gelsinler, ayıp dedim. Eşimin suratı düştü bu sefer anasına babasına laf ettim diye. ama ben haklıyım. Soonra annemle sohbet etmek yerine eşime tv de haftalık dizileirni açtırıp onu izlediler. Annem ne kadar laf etmeye çalışsa da sohbet edemediler bi türlü, annemin de canı sıkıldı.

Ama eşim bunları görmüyo. Onun için anne ve babası kutsal. Sanki bizim annemiz yer mantarı. Ama sonradan eşim de anladı herhalde beni çok değişti. Şimdi hep benim yanımda laf ediyo.

Hatta sürekli eşimden kendilerini gezdirmesini bekliyolar, hiç düşünmüyolar paraları var mı yok mu. Senin evlat olarak görevin diyolar. O da kızdı bu hafta, "benim kendi ailem var onla ilgileniyorum sen de kendi ailenle ilgilen baba, al karını gezdir" dedi. Ben şok. Bebeği öğrendikten sonra hele o kadar üstüme düşmeye başladı ki bulutlarda gibiyim.

Eğer bir oğlum olursa çoğu konuda daha farklı yetişmesi için elimden geleni yapıcam.
Ahhh son dediğine kesinlikle katılıyorum ben de öyle yapacağım inşallah. Yani tamam oğlununseveceksin tabi ki ama senin ki saçmalık. Bunlar da gerçekten başka boyutmuş. Ben bu sene biraz cevap falan verdim. Buna kalsa doğumu bunlarda yapayımmış. Ne alaka dedim. Yapacaksam annemin yanında yaparım dedim. Allahtan eşim görüyor. Beni ezdirmez. Annenin yanına götürebilirim istersen diye kendi teklif etti ben senle olmak isterim doğumda dedim. Eş anlayışlıysa bir şekilde çözülüyor

X