2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah öyledir boşuna üzülmüşümdur ama doktorun tekrar beta istemesi beni cok düşündürdü

Bunların hepsi aynı hepsi.Kocalarından göremediklerini oğullarından bekliyorlar. Kızları olsa bu kadar üstlerine düşmezlerdi. Benim de korkum aslında, doğum yapınca gelip bizde kalmaları karı koca. Çünkü adam yalnız evde kalamıyor eşimin babası. Ve karı koca ikisi de o kadar çok sigara içiyolar ki anlatamam. Balkonumuz var evde ama benim yatak odamdan çıkılıyor balkona, ne zaman gelseler sürekli oradalar. Ben de rahatsız oluyorum ister istemez ama bişi de diyemiyorum.

Hatta ilk defa evimizde yemek verdik, onun anne babası ve benim annem geldiler. Yemek yendi, bunlar hızlıca balkona gittiler sigara içmeye. Çaylar oldu falan bunlar hala yok, eşim aldı çayları yanlarına götürmeye kalktı ben de kızdım. Annem burada tek başına oturuyo çağır artık gelsinler, ayıp dedim. Eşimin suratı düştü bu sefer anasına babasına laf ettim diye. ama ben haklıyım. Soonra annemle sohbet etmek yerine eşime tv de haftalık dizileirni açtırıp onu izlediler. Annem ne kadar laf etmeye çalışsa da sohbet edemediler bi türlü, annemin de canı sıkıldı.

Ama eşim bunları görmüyo. Onun için anne ve babası kutsal. Sanki bizim annemiz yer mantarı. Ama sonradan eşim de anladı herhalde beni çok değişti. Şimdi hep benim yanımda laf ediyo.

Hatta sürekli eşimden kendilerini gezdirmesini bekliyolar, hiç düşünmüyolar paraları var mı yok mu. Senin evlat olarak görevin diyolar. O da kızdı bu hafta, "benim kendi ailem var onla ilgileniyorum sen de kendi ailenle ilgilen baba, al karını gezdir" dedi. Ben şok. Bebeği öğrendikten sonra hele o kadar üstüme düşmeye başladı ki bulutlarda gibiyim.

Eğer bir oğlum olursa çoğu konuda daha farklı yetişmesi için elimden geleni yapıcam.

Son düzenleme:
Kızlar günaydın, bugün LH pikinden sonraki 6. günüm adet belirtileri gösteriyorum, karın ağrım ve bel ağrım çok. Ama gögüslerimde çok şiş ya da hassasiyet yok. Sizin göğüs hassasiyetiniz ne zaman başladı?

Yaaa kuzum çok sevindim tebrik ederim Sağlıkla büyüsün ve doğsun, anlat detayları herkese
Amin inşallah canım ben bu ay olmaz diye düşünüyordum degerlendiremedik bile.. benim için mucize yorgunluk olduğu için kan testi yaptırdım gebelik aklımda bile yoktu değerlerinin hepsi çok iyiydi.. sonra adete 1 hafta varken 2 gün iç çamaşırımi ıslatan akintim oldu rahatsız ediciydi o kadar başka bunlar dışında bir belirtim yoktu. Test yapmaya burdan bir arkadaşım test yapacak mısın dedi öyle yaptım yoksa yapmazdim artimed yalanci çıkarır dediler o yüzden ovulasyon yaptimdaha sonrada 3 farklı markadan test aldım

Bu sabahta erken gebelik testi yaptimBu sekilde

fnd_50 fundiişş hadı kalk bebısm

Hani nerde bu sabahın pozitif testleri Ben bu sabah yapıcaktım ama eşim sağolsun dün almadan gelmiş kargoyu yarın sabaha kaldık

Bende ona bakmak için girdim
fnd_50

O bıze bakmaya gelmedı ama fnd_50
Alın bu tablom bu da testim
melegim can melisaa93 Papatyamaviss A Afratafrac tweeetyyy IADK S simurgggg The Little Mermaid C Conqueror123 @hamileyimmmm O ozgeeeee1 edahandro Merve3553

Eklentiler

• IMG_8211.jpeg
    130 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_8217.jpeg
    84,3 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_8216.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_8214.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_8215.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_8213.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_8212.jpeg
    129,2 KB · Görüntüleme: 88
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…