2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

kızlar sorum var tüm yorumları bekliyorum benim sol tüpüm tıkalı 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım yani açık olan tüpten oldu. Her ay sırasıyla mı yumurtalıklardan yumurta geliyor ? Öyleyse bu ay şansım olmayan tüpten yumurtladım moralim bozuldu üst üste aynı yerden yumurtlama olur mu

Kızlar bu arada ben hemşireyim evlemeden önce çalışıyordum sonra şehir değiştirdim 9 ay sonra kızım oldu çalışamadım hemde kadın doğum servisinde bebek hemşiresiydim hep doğum yapan annelerin dualarını aldım. Çünkü polikistik överim be tek tüpüm kapalı ama tedavisiz çok şükür kızım oldu onların duasını aldım inanıyorum tekrar 2. Çocuk için uğraşıyorum. Bu ay 2. Ovulasyon denemem bana bu süreçte A Afratafrac melisaa93 her zaman her soruma destek olduğunuz için çok teşekkür ederim tek tüpüm tıkalı bunu bilmek bile moralimi bozuyor şansım yarıya iniyor. İnternette araştırdığım kadarıyla sırayla yumurtlama oluyor yazıyor pek bir bilgim yok bu konuda öyleyse bu ay çalışmayan tüpten yumurta gelmesi lazımdı

Bebeğim öncelikle net bilgim yok ancak ben de öyle okumuştum. HEr okuduğumuz ne kadar doğru tartışılır. Ayrıca hala tıkanık diye düşünürken belki de açılmıştır. Bir mucize olur belli mi olur. BEn de her ay yumurtlayamuyorum. 1 senede 2 yumurtam çatladı 2. si tuttu. Bu işler biraz şans. Sen şimdi üzülüp stres olsan bir etkisi ya da faydası olacak mı? Hayır. Çok şükür 1 tüp yetiyor bebiş için. Şayet bu ay olmadı diyelim (ancak değerlendir bence sen belli olmaz) önümüzdeki ay için daha sıkı çalışırsın

Çok teşekkür ederim canım kızıma hamile kalmadan hsg çektirdiğim de çıkmıştı aradan sezeryan oldu geçti 18 ay inşallah açılmıştır. Kışa kadar ovulasyon ile devam edip olmazsa doktora gideceğim çünkü yazın eşim evde olamıyor. 76kgdan 67 ye düştüm. Polikistik överi yenebilmek için çok şükür 2 aydır takvime göre yumurtlama görüyorum biraz stresli bi yapıya sahibim ondan sizlere çok soru soruyorum

Kizlar gece gece bir duygusallik geldi ustume. 2023 agustos anneler grubundaydim ben en basta. Boyle gebelik planlayanlar gruplari oldugunu ocakta bebegimi kaybedince kesfetmistim. Bir daha da donup o gruba bakmamistim hic. Simdi otururken birden aklima geldi. Bir bakayim dedim ilk sayfasina herkes bebisini almis kucagina ne guzel. Ilk sayfalarinda listelerine isimlerini bile yazmislar. Eger devam etseydi bugunlerde dogmus olacakti vardir tabiki bunda da bir hayır ama dusununce uzuldum biraz. Koskocaman bir hamilelik suresi gecti ustune bir gebelik elde edemedim. Zaman da aleyhe işliyor haliyle. Yani umudum artmıyor giderek azaliyor gibi

Canım arkadaşların dediği gibi farklı bir doktora görünmen en iyisi, cihazdan ve doktoran doktora görüşler çok çok farkediyor. Umarım bir sorun yoktur ve bebişin seninledir
2 farklı doktor, 2 farklı ultrasonla baktı ama ben her ihtimale karşı özelde daha önce takibimi ve dogumumu yaptıran güvendiğim eski doktorumdan randevu aldım Perşembe gününe. Onun fikrini alacağım ve sonucun aynı olması durumunda en azından daha açıklayıcı bilgi alırım ve kürtaj olacaksa da içim daha rahat olur.

Canım benimde net bir bilgim yok bu konuda ama hiç belli olmaz herkesin vücudunun çalışma yapısı, hormonları farklı inşallah üst üste açık olan tüpünden yumurtlamışsındır Bak bir kızın varmış Allah bağışlasın O doğal yolla olduğuna göre 2. bebeşinde bekletmeden gelir inşallah

İnşallah darısı hepinize bebeğim herkes hamiş kalsın minnoş bebeklerimiz olsun dağlıkla herkese dua ediyorum heran

Ben de aşırı sinir oluyorum. Bu kadar kolay mı ya. Bilim tektir yani a sı b si c si yok ki. He ihtimaller olabilir ama söyle bunu yani

Kuzum hiç böyle düşünme. Zaten stres nedenli olmuyor biliyorsun. Zaman falan bunu unut. Ben de böyleydim tüm sene 30 oldum hala olmadı keşke hemen evlenince yapsaydık bilmem ne kendimi yedim ve o süreçte hiçbir şey elde edemedim

Bana da dedi kuzum demez mi. Pcos olmasan şuan kürtaj derdim dedi. Pcos olduğun için bekleyelim 5 gün dedi. Gıcık doktor
Ay ne kadar sinir bozucu, kim bilir ne kadar üzüldün yıprandın. Yani ben de öyle bişey yasarsam çok şaşıririm ve bugün hemen kürtaj yaptırsak mi beklesek mi çok kararsız kaldık eşimle, seninki gibi bi durum olursa Dr lar büyük vebale girmiş olurlar. Bende de pcos var, Perşembe netleşecek durumum inşallah bakalım

İnşallah benim gibidir durumun kuzum dua edeceğim sana ama sürecimi sana anlattım. Çok yıprandım gerçekten o süreçte çok ağladım. Şimdi de bu doktorlar nedenli evham içindeyim hep

İnşallah benim gibidir durumun kuzum dua edeceğim sana ama sürecimi sana anlattım. Çok yıprandım gerçekten o süreçte çok ağladım. Şimdi de bu doktorlar nedenli evham içindeyim hep
Allah razı olsun canım inşallah hayırlısı neyse o olsun, evham ister istemez hep oluyor ama sağlıkla kucağına alacaksın inşallah, en zor 12 haftayı tamamlamana az kalmis

Haklisin hayatim stres gerçekten en buyuk engel. Ben de korundugum yıllara cok üzüldüm vaktiyle ama boyle surekli husranla sonuclaninca da giderek elinden uzaklasan bir sey haline donusuyor.
Tabi bunu senin yazman da cok kiymetli bu arada. Uzun surecli isteyenlerden olup sonunda sahip olmus oldun sonucta insallah saglikla da kucagina alirsin canim benim

Ben de aşırı sinir oluyorum. Bu kadar kolay mı ya. Bilim tektir yani a sı b si c si yok ki. He ihtimaller olabilir ama söyle bunu yani
Yani birinin sağlıklı kese var derken öbürünün sağlıksız boş demesi cidden burda çok büyük bir hata olduğunu gösteriyor. Ama son söz de Rabbime ait çok Şükür

Allah razı olsun canım inşallah hayırlısı neyse o olsun, evham ister istemez hep oluyor ama sağlıkla kucağına alacaksın inşallah, en zor 12 haftayı tamamlamana az kalmis
İnşallah hayırlısıyla tamamlayayım hayırlısıyla sağlıkla kucağıma alayım inşallah buradaki herkesin isteyen herkesin de bebeği olsun sağlıklı sıhhatli

Çok şükür kuzum darısı bekleyen herkese. Ben 2.5 sene sonra kavuşmuş oldum galiba bir kimyasalım vardı en başta isteyince olmuştu sonra bir türlü olmadı gebelik. Ama çok şükür Allah büyük, tüm umudum kaybolmuştu ki mucizem beni buldu hepimizi bulacak sonsuz inanıyorum buna

Yani birinin sağlıklı kese var derken öbürünün sağlıksız boş demesi cidden burda çok büyük bir hata olduğunu gösteriyor. Ama son söz de Rabbime ait çok Şükür
Evet ve sağlıkta bu şekilde bir şey olması bana çok garip geliyor. En doktor olmayan doktorlar kadın doğumcular bence. Hepsi başka. Güya hepsi aynı şeyi okuyor. Cihazın mı kötü o zaman cihazım kötü de yani. Emin değilim de. Biz de açtığı yaraları göremiyorlar. Çok şükür ki devam etti çok şükür darısı sana da olacak hepinize de olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…