2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar lütfen biraz kv dedikodusu yapalım 🤭🤭😂😂 ya benim kocamı 5 yaşında falan sanıyor galiba. Böyle bir şey olamaz. Elinde olsa valizini bile hazırlayacak. Heee bir de bize gelmek istiyor. Gelmek derken Kısa süreli değil baya uzun süreli. Hamileyim diye aç kalacak diye düşünüyor galiba 😒 çıldırmadan şu kv evinden ayrılabilirim umarım çok sıkıldım

Kızlar lütfen biraz kv dedikodusu yapalım 🤭🤭😂😂 ya benim kocamı 5 yaşında falan sanıyor galiba. Böyle bir şey olamaz. Elinde olsa valizini bile hazırlayacak. Heee bir de bize gelmek istiyor. Gelmek derken Kısa süreli değil baya uzun süreli. Hamileyim diye aç kalacak diye düşünüyor galiba 😒 çıldırmadan şu kv evinden ayrılabilirim umarım çok sıkıldım
Yaaa kıyamam ama sanırım kv genellikle benzer :) benimkide fazlaca düşkün oğluna evde otururken terledim dediğinde sırtına hala havlu koyacak kadar 😂

Kızlar keseyi cuma günü gördük düm rutin kan testleri icin kan vermiştim beta sonucumda çıkmış 2980 en son 18 ağustosta 356 olarak görmüştüm şu an 5 bin 6 bin olması gerekirken 2980 de kalmış doktor tekrar beta istedi başına böyle bir sey gelen var mi
Canım öncelikle hayırlı olsun bebişin sağlıcakla doğsun inşallah benim değerim 7336 iken 2 gün sonra acile gittim 1000büyük işareti vardı kafama takıldı sabahında özel hastanede buldum kendimi dedim kese vardı ama bebek yoktu dr da dediki biz keseyi gördükten sonra artık betayı kade almıyoruz onun için unut artık betayı dedi sende öyle kese gözükmüş takma kafana

Kaç gün kaldı evine dönmenize canım? İnşAllah bir an önce uzaklaşırsınız. Hem bu devirde kim aç kalıyor sipariş eder yer sen yapamasan bile. Senin evde rahat etmen önemli, kv evde olunca nasıl rahat edeceksin. Hem bir zahmet bıraksınlarda bu en özel dönemi kocanla başbaşa geçirin. Zor olduğu gün de olacak kolay olduğu da.

kızlar sorum var tüm yorumları bekliyorum benim sol tüpüm tıkalı 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım yani açık olan tüpten oldu. Her ay sırasıyla mı yumurtalıklardan yumurta geliyor ? Öyleyse bu ay şansım olmayan tüpten yumurtladım moralim bozuldu 🥹 üst üste aynı yerden yumurtlama olur mu
Oluyor. Her iki yumurtalik büyüyüyor. Aslında genel olarak hangisinden yumjrtluyorsan onun yumurtlama şansı daha çok oluyor. Ama illa 1 inden yumurtlucak daima diye bidey yok.

Ay bi dursun ya. Bi kendine gelmene izin versin yaa. Yetteeeeeeeeeeeerğğğğ. Hamilesin ya rahatsiz oluo insan nasıl anlamiyolsr çıldırcam artıkk yeter. Şu narsistlerden bıktlk valla.

X