2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşallah canım biliyorum tabi şimdi kan testi sonra kese sonra tarama testi sonra ayrıntı derken bir sürü yol var daha önümüzde sakin olmakta yarar var tabi ama işte annelik de böyle bişey içi pırpır ediyor insanın hamile kızlarım hayırlısı ile doğum yapmak nasip etsin hamiş olmayan kızlarım da biran önce sağlıklı bebiş haberi alsınlar inşallah sabah akşam tek duam bu dualarımdasınız sizden benden eksik etmeyin dualarınızı 🥹🙏🧿😇
Etmez miyiz kuzum. Hamiş olanların sağlıkla kucağına alması için hep dua ediyorum. Birbirimize ettiğimiz dualar bizi güçlendiriyor. Sağlıkla ilerleyecek inşallah kuzum 🙏🙏 sen de hamişsin bize duan kabul olur inşallah 🙏🙏

S
Etmez miyiz kuzum. Hamiş olanların sağlıkla kucağına alması için hep dua ediyorum. Birbirimize ettiğimiz dualar bizi güçlendiriyor. Sağlıkla ilerleyecek inşallah kuzum 🙏🙏 sen de hamişsin bize duan kabul olur inşallah 🙏🙏
Sıra sendeee merak etmeee kuzuuu🙏😍😊afranın uyguladıgı herseyı bırebır uygula bu ay olmazsa,hıc moralini bozma eger bu ay olmadıysa ben inanıyorum çok yakında artık🐥🐥

S

Sıra sendeee merak etmeee kuzuuu🙏😍😊afranın uyguladıgı herseyı bırebır uygula bu ay olmazsa,hıc moralini bozma eger bu ay olmadıysa ben inanıyorum çok yakında artık🐥🐥
İnşallah yaklaşmıştır kuzum ya 🙏🙏 ümidimi kaybetmek istemiyorum ama git gelliyim walla. Sen şu sıralar durdun diye hatırlıyorum onun için ne zaman istersen en doğru zamanda bebişim bulsun kuzum seniiii 🙏🙏🙏

Ama kalp atışını vajinal de duyamadi, geç döllenme olsa 5+3 olur yine duyulurdu büyük ihtimalle 😔 İhtimal çok düşük de olsa keşke dememek için 3 gün daha beklemeye karar verdim, Cuma da duyulmazsa kürtaj olacağım 😔
Nasıl ya? Çok erken değil mi kuzum? İnsanlar 6.7. Haftada duyuyor kalp atışını. Erken değil mi? Doktorun mu dedi bunu kuzummmm

Çok şükür böyle devam eder inşallah balım en son kan testm 285i gördü ondan bekleyim öyle gidip kan vereyim diyorum ne yapcam bilemiyorum korku da sardı içimi 🥺
İnşallah devam eder kuzum sen iyi düşün iyi olsun hepsi öyle olacak diye bir şey yok tamam mı güzel düşün sen. Çok şükür pozitifi gördük. Şimdi güzelce devam etmesini bekleme zamanı♥️

Evet Bright-1619 Bright-1619 bana oldu. Çok ağladım kalp atışına kadar 6+5 E kadar boş dediler bana ☹️ çok şükür duydum çok şükür iyi 😍
Yaa sana da mı öyle dediler, bana bi de kese aşağıda ve sınırları duzensiz gibi dedi😔 Ama senin adına çok mutlu oldum, inşallah sağlıkla alırsın kucağına. Bir yanımda umut kirintilari var ama kendimi kaptırmak istemiyorum, olumsuza hazırladım kendimi. Kürtajda da yalnız olacağım ama güçlü kalıp kendimi toparlamaya çalışıyorum.

Nasıl ya? Çok erken değil mi kuzum? İnsanlar 6.7. Haftada duyuyor kalp atışını. Erken değil mi? Doktorun mu dedi bunu kuzummmm
Evet kürtaj dedi 😔 Ben 3 gün daha beklemek istedim, sonrasında zaten okullar açılıyor ama bu şekilde belirsizlikte beklemek çok zor geliyor bana, Allah kolaylaştırsin 🤲

Yaa sana da mı öyle dediler, bana bi de kese aşağıda ve sınırları duzensiz gibi dedi😔 Ama senin adına çok mutlu oldum, inşallah sağlıkla alırsın kucağına. Bir yanımda umut kirintilari var ama kendimi kaptırmak istemiyorum, olumsuza hazırladım kendimi. Kürtajda da yalnız olacağım ama güçlü kalıp kendimi toparlamaya çalışıyorum.
Oooo kuzum bak hikayemi anlatim. 3 kez beta baktırdı sonra çağırdı 2 kese var ama keseler güzel değil dedi bu 1.doktor. Sonra başka doktora gittim 2 kese var keseler güzel değil bebek yok yüksek ihtimal boş gebelik dedi. Sonra 3.doktora gittim 2 kese yok tek kese var bebek de var gibi haftaya gel dedi. 4.doktora gittim bu 4. 3.de yer bulamadığım için değişti 😂 4.doktorda kalp atışını duydum herşey normal dedi 6+5 de oldu bu

Oldukça fazla kalbim ağzımda atıyor😍😍😍😍 hem ateşi merak ediyorum ♥️ hem testi♥️♥️ sende durumlar nasıl🤩🤩🤩
Oyy sabah olsa da testini görsek. Ben de heyecanlanıyorum senin için 😍 iiiiiiinnnnşallaahh çift çizgi göreceğiz ,tablonun söylediği bu...

benim ruh halim ; kolumda serum depresif .... dışardan görüntüm; iyiyim iyi yıkılmadım ayaktayım sorun yok 😅

belirti melirti de yok zaten. Duphastonum bugün bitti bi kaç güne adetim de gelir heralde. Ama tabi içimde hala ufacık bi ümit var belki yarın benim için de bir mucize gerçekleşir🙏🙏 hayırlısı kuzummm.

X