2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aa cok enteresan, demek her şey olabiliyor. Bakalim bekleyip göreceğiz, çok sağolasın bana biraz umut oldun, her şeye hazırım, inşallah hayırlısı olsun

Aa cok enteresan, demek her şey olabiliyor. Bakalim bekleyip göreceğiz, çok sağolasın bana biraz umut oldun, her şeye hazırım, inşallah hayırlısı olsun
Amin kuzum inşallah senin de böyle güzel olur ben resmen o gün kürtaj diyecek diye gittim. Annem ararsın gelirim falan dedi hiç umudum yoktu çünkü doktorlar hep olumsuz konuştu boş diye. O yüzden sen mümkün mertebe sakin ol üzülme sakın

Pamuğumuzzz sağlıkla büyüyor canım. Maşallah ona ve sana Sen de aramızda çok güzel bir örneksin. Hamilelik öncesi ve hamilelik sonrası burayı bunun için seviyorum. Sadece kendi başımıza geldiğini düşündüğümüz şeylerin aslında bir çoğumuzun başına gelmesi. Allah'ın izniyle Bright-1619 da duyacak bebişinin kalp atışını. Bright-1619 canım bak biz tweeetyyy hamile kaldı, doktorlar saçma sapan konuştu, burda hepimiz üzüldük ağladık ama sonunda keseyi de gördü kalp atışını da duydu ve maşallah sağlıkla ilerliyor. Sen de lütfen moralini bozma kuzum. Doktorların hepsi değil ama bazıları gerçekten çok acımasız oluyorlar. Allah'ın izniyle bebeğine kavuşacaksın canım

Ya bu doktorlar neden birbirinden farklı şeyler söylüyorlar neden böyle oluyor ya gerçekten çok üzücü. O annemin yaşadığı üzüntü stres sıkıntı. Ya anne bir doktorlar kalıp ya da hadi ikinciye gidip ondan da aynı şeyleri duyup kürtaja vs karar verse ne olacak bu nasıl vebal

Aşkım hasta mı oldun? Çok geçmiş olsun. Bir an önce toparlarsın inşallah.
Tablo gibi tablo maşallah ama inşallah sonu güzel olur ya. Sol kasıgımda bazen ufak çaplı batmalar oluyor. Yumurtalar kist olmamıştır umarım.
Birlikte pozitifleri görelim inşallah canım arkadaşım bunu canı gönülden istiyorum ya

İşte bu Umut hep var. Üstelik bu ateş tablosu muhteşem

Ben çörek otunu günlük yaptım canım. Ancak pik görene kadar değil 10 gün tüketilmesi gerekiyor diye biliyorum ben. Çörek otunu sabah yedim. Akşam da çakşır içtim.

Yok kız hasta olmadım. Sadece iki aftım var ağzımda. Ağzımı kıpırdatamıyorum da serumu mecazi olarak dedim ruh halim olarak demiştim . İnşallah kuzum Sabah ola hayır ola

Ateşlisin olucak bu seferrrr. Zaten tüm ağustos sana hamile diye diye kaldim

fnd_50 canim sen 2 yumurtlama oldugunu nasil anlamistn. 2 defami pik oldu ovu testinde yoksa yumurta takibi mi yaptrmistin? Ben orayi kacirmisim. Bir de bu 2.yumurtlama ayin kacinda oldu

fnd_50 canim sen 2 yumurtlama oldugunu nasil anlamistn. 2 defami pik oldu ovu testinde yoksa yumurta takibi mi yaptrmistin? Ben orayi kacirmisim. Bir de bu 2.yumurtlama ayin kacinda oldu
Aşkım klomen kullandım bu ay doktor üç yumurtamın olgunlaştığını söyledi. Ateş takibi ile iki çatlamam oldu tabloma bakarsan 15. Gün ateş düşükten birden yükseldi. İkinci düşme 17. Günde oldu 18 de yükselişe geçti.

Valla bebeğim ben hayatımda ilk defa hamile kaldım. Yaşadığım ve çok iyi bildiğim bir şey değil. Doktora gidip böyle de anlatabilirsin.

Ama bana direkt kürtaj dediler, sizi de derdimle bunaltmak istemiyorum ama içim acayip sıkılıyor çok sağolun destekleriniz için

Allah razı olsun canım, inşallah, sizler de şu zor animda dualarimdasiniz

Ama bana direkt kürtaj dediler, sizi de derdimle bunaltmak istemiyorum ama içim acayip sıkılıyor çok sağolun destekleriniz için
Canım arkadaşların dediği gibi farklı bir doktora görünmen en iyisi, cihazdan ve doktoran doktora görüşler çok çok farkediyor. Umarım bir sorun yoktur ve bebişin seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…