2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlarrr biz geldik nöbetçi eczane buldum. Sizce bebişim annesineyle mi şimdiki idrar ile hemen pembiş oldu maşallahınızı alırız @fnd_50 @savascii melisaa93 melisaa93 A Afratafrac @edahandro @bitkin96 @Devakus @Papatyamaviss @pozitifbiri golden-snitch golden-snitch @cnlrm @TASUU Mervenur277 Mervenur277 Merve3553 Merve3553 imagination forever imagination forever @tweeetyyy @Tikabasa @zynocann @beyons @Haziran1907 @cans16 @hamileyimmmm aklıma gelmeyenler lütfen affedin heycanıma verin
Burada neden duygulara emojisi yok yaaaa sağlıkla gelsin meleğim çok duygulandım 🥹❤️🤲🏻

Canım sen kaç oldu aynı soruyu soruyorsun. Merak edip eski mesajlarına baktım konu başlığı da açmışsın bununla ilgili aşağıda. Paylaştığın 8. güne ait senin pik olduğunu düşündüğün test pik filan değil. T çizgisinin C den daha koyub olması gerkiyor innovitada. Yani test yapmaya devam et.

Ne yaptığımı biliyorum, en hızlı yanıt yorum ya da deneyim alabileceğim şekilde arkadaşlarla sohbet etmeye çalışıyorum.
Ne yaptığımın farkındayım , ya da açtığım konunun , sorduğum sorunun .. Sadece en hızlı yanıt , bilgi ya da deneyim alışverişi yapacağım arkadaşlara nasıl ulaşırım diye soruları bir kaç kez soruyorum takdir edersinki. Bana yanıt vermek zorunda hissetme yani kendimce takılıyorum izninle 🤚

Son düzenleme:
Merhaba. Ben bu ay yumurta takibi yaptiriyordum ve adetimin 5.gunu yumurtam 10mm , 12.gunu 20 mm olmuştu. Ve 13.gun ilişkide bulundum. Acaba sizce tutar mı bu ay? En son hamile kaldığımda adetimin 13 ve 16.gunleri ilişkide bulunmustum ve hamile kalmıştım. Sperm 3-5 gün yaşar diyorlar da sizce hamile kala bilirmiyim Eylül 3te adet olmam lazım. Yani bu ay çok ilişkiye girme şansım olmadı ondan soruyorum 1 güne tutar mı? 😕

Canım ben kendi kafama göre kullanıyorum kendime düzgün bi doktor bulamadığım için yumurtlamadan sonra kullanmaya başladım bugün 10 günüm haziran ayında kimyasal gebelik geçirdim o yüzden korkudan kullandım eğer gebelik testini pozitif almasaydım bugün de kullanır yarın bırakırdım ki adet olayım gecikmem olmasın diye ama bırakmıcam şuan devam edicem test verene kadar
Anladım canım bu ay olmazsa birdahaki ay bende kullanabilirim.fitil vardı bende transfer sürecinde vermişti doktor . inş gerek kalmaz 😇

Neden şok oldun?esını bı odaya alıyorlar sende giriyorsun ama senın bakmana gerek yok eşın lavaboya gırer.odada lavabo oluyor.ornek verecek sonra.ıdrar testı vermek gıbı dusun.
Neden şok olmuyim ki? Başıma bu süreçler yeni geliyor ve hayatımda hiç duymadığım şeyler olduğu için tuhaf geldi. İzlediğim doktor ayrı bir odada telefonda cinsel içerikli şeyler izlemesini ya da eşiyle birlikte olmasını isteyip sperm örneğini alıyoruz dışarda bekleyen hastalarda oluyor stresli bir ortam farkındayız falan diyodu çok tuhaf geldi ilk defa duyduğum için. Bebeğimi doğuma yakın kaybettim şuan çok istiyoruz yeniden anne baba olmayı. 2 aydır olmuyo ama insan üzülüyor ve sürecin nerelere varıcağınıda bilmek istiyorum. Şok geçirmemde normal bence!

Neden şok olmuyim ki? Başıma bu süreçler yeni geliyor ve hayatımda hiç duymadığım şeyler olduğu için tuhaf geldi. İzlediğim doktor ayrı bir odada telefonda cinsel içerikli şeyler izlemesini ya da eşiyle birlikte olmasını isteyip sperm örneğini alıyoruz dışarda bekleyen hastalarda oluyor stresli bir ortam farkındayız falan diyodu çok tuhaf geldi ilk defa duyduğum için. Bebeğimi doğuma yakın kaybettim şuan çok istiyoruz yeniden anne baba olmayı. 2 aydır olmuyo ama insan üzülüyor ve sürecin nerelere varıcağınıda bilmek istiyorum. Şok geçirmemde normal bence!
Ünlemli konusmadım ben sıze bu bırıncısı.ıkıncısı sakin olun bence bu stres ne.ucuncusu esıyle bırlıktelık yasak perhız suresı bıle var.dr oyle bısey dıyemez yanı

Büyükler bizden hep saygı bekliyorlar. Ama kimse benim ettiğim bir kelime yüzünden gece uyuyamaz mı, canımı sıkılır diye hiç düşünmüyor. Sanki bu özellik sadece bizde olmak zorundaymış gibi.

Kaç yaşına gelmiş adam daha öğrenememiş mi kaderi kazayı. Konuşsalar hepsi çok müslüman.

Keşke bu şekilde soğumasaymışsın ama anladığım kadarıyla zaten hiç kastın yokmuş adam kendi kendini bitirmiş. Bu vakitten sonra senin de yapacak bişeyin yok. Anlatmaya çalışsan anlamaz da zaten. Her söylediğine bir kılıf bulmaya çalışmış. Sonında da suçlu sensin. Ne sanıyorlar bilmiyorum ki? Kim istemez hayatı düzgün gitsin? Ona kalırsa herkes evinde sen acınka başbaşasın unuttuğun tek bir an bile yok ama fatura yine sana kesiliyor. Dünyada nasibi yokmuş, siz elinizden geleni yaptınız, Rabbim sabır versin demek çok mu zor. Valla insanlar iyi laf etmeyeceklerse keşke hiç konuşmasalar.

Bende doktora hastaneye laf ettiler mi de çok sinir oluyorum. Çünkü onda bile yaptığın yanlış tercih oluyor. Ama bende anladım susmak hiçbir şeyi çözmüyor. Yeri geldiğinde büyük küçük demeden lafını söyleyeceksin.
O kadar haklısın ki sözlerinde. İnsanlar konuşmayı bilmiyor. Rabbim verdi rabbim aldı demek yerine hastane doktor suçlanıyor. Ben çok çok nadir bir durum yaşadım hayati tehlikem vardı, benim doktorum beni ameliyathaneye uçurdu resmen. Başımda kaç kişi vardı biri ağzıma bir ilaç sıkıyor biri giydiriyor biri damar yolu açıyor. Kan tahlilim dakikalar içinde çıktı. Adamların mücadelesini gözümle gördüm hepsinden Allah razı olsun. Ama bu insanlara yetmedi bebeğimizin aslında canlı doğduğunu onu çalmış olabileceklerini söylediler.Bizim bebeğimizi ölü bebekle değiştirmişler. Eşim de bundan etkilenmiş günlerce ruh gibi gezdi acaba mı diye. Hiç birine hakkımı helal etmiyorum. Kabullenip yasını tutamadı adam. Bende bilmiyorum tabi o zaman. En son dayanamadı bana söyledi böyle bir şey olabilir mi diye. E nabızdan açtım tüm kan değerlerimi gösterdim. Ameliyattan öncesi ve sonrası olarak. Ameliyattan öncesi hiç biri normal değil hepsi uçmuş yada yerde. Beni kaç cihaza soktular emin olmak için. Bana o hastanedekiler kadar faydası olmayan insanlar bir de çok biliyor gibi bundan sonra doğru düzgün bir hastane seç diyorlar. Sonrada biz hep yanınızdayız ayakları. Bunların hiçbirini unutmadım onlarda farkında. Çok şükür eşim anlayışlı kim ne derse ver cevabını bu annem babamda olsa diyor

X