2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugün ilk kez sağ ve sol kasığımda ağrı oldu. Daha yumurtamız rahme ulaşmadı bile ama

Canım cok üzüldüm Rabbim yardımcıları olsun inşallah. Hatırlatmak istemem ama ben yeni foruma gelmiştim sanırım bilmiyorum o yüzden senin sürecini. Kaybın olduğunu biliyorum ama durumu bilmiyorum. Yeri gelmişken sorayım dedim anlatmak istemiyorum diyebilirsin canım kalbi mi durmuştu benimki gibi. Daha tövbem olsun 6 ay olmadan gebe kalırsam birsey almam bende küçük yeni doğan yatağı gece yastığı küçük öğretici kitaplar neler neler almıştım hepsini anneme verdim görmek istemiyorum al diye. Tabi ki üzülüyor insan ama ama Allah tan her şey elimizden birsey gelmez o ol diyecek olacak canı verende o alan da o.

Bugün ilk kez sağ ve sol kasığımda ağrı oldu. Daha yumurtamız rahme ulaşmadı bile ama

Aynen bende öyle kendime kızıyorum ayağıni usutmussun dedim bugün kendi kendime konuştum

Ayyy pazar düğün vardı akrabamin.
Orada uzaktan bir akraba taki kuyrugundayim kadını tarzım olmamasına rağmen bogazlamak istedim

Takı kuyruğunda sordu bana bebek var mi yok dedim
Hamile misin dedi yok dedim
Neden yapmıyorsun dedi cevap vermedim
Olur olur dedi
Evet olur dedim
Sonra zor zor dedi bu saatten sonra da dedi sırtıma vurdu eşim yandaydi gürültüden duymadı konuşmayı beni al götür yoksa kadınla kavga edecem dedim

çok şükür o ağır dönemi atlattım canım artık anlatmak canımı yakmıyor. bende aynı düşünceyle son 2 ayda aldım eşyalarını. her şeyini hazırlamıştım artık doğumu bekliyorduk ama melek oldu. çok şükür cennette diye seviniyorum :) eşyaların hepsi de ben hastaneden çıkmadan boşaltıldı. kutularda valizlerde yeni bebeği bekliyor benim ulaşamayacağım bir evde. tam bir yıl oldu çok zor oldu çok ağladım yıprandım ama elden bir şey gelmiyor hayat devam ediyor.Bu dünyaya da tatile gelmedim sınav olmaya geldim. Ne geliyorsa Allahtan geliyor, kabul ediyorum devam ediyorum :)

ayyy en nefretlik tipler. direkt bozsaydın keşke böylelerine had bildirmedikçe öğrenemeyecekler bunların sorulmaması gereken sorular olduğunu

Allahım ne densiz insanlar var yaa. Sinir şeyler.

Fertility e göre bugün 3. günümüzmüş. Ünlü bir doktor var Banu diye. O yerleşme 5. gün başlıyor rahimde diyor. 5 ya da 6. günde anlamaya başlarız bir şey biz de diye tahmin ediyorum. Bu arada ilk defa bir program yani bu bildi yumurtlama günümü.

ne hadsizler .. neden yapmıyorsun .. neden.. kaplumbağa deden.. diyip gideceksin

bu program gerçekten birkaç ayda seni tanıyor ve tahminleri tam tutuyor. çok şaşırıyorum her seferinde :)

Hala kaçmadıysa ben de katılmak isterim. Burada oluşan müthiş enerji zinciri belki bizlere de iyi gelir :) SAT 27 Haziran BAT 26 Temmuz şimdilik

Kızlar kimyasal gebelikten sonra kasık sancılarım oluyor iğneler batıyor Altan kasıklarıma doğru kanamam bitti 2 gün oluyor nefesimi kesiyor resmen yarın doktor randevum var tedirgin oldum normal mı acaba böyle olması

bence normal canım sonuçta hamilelik bütün vücudu etkiliyor ve hormonlarının normale dönmesi vakit alacaktır.bende de hala oluyor defalarca doktora gittim bir problem yoktu.özellikle bu sancıları sormadım ama olsa bir şey söylerlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…