2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Fotoyu büyütmeden bir gölgelik gördüm ama bilemiyorum. Bu testi çok idrarda bekletince mi tuhaflaşıyor nedir. Elinde başka testin varsa yarın sabah ilk idrarla yine dene bakalım bebişim.
Kuzum dediğin gibi olabilir idrarda baya beklettim şimdi test sapsarı olmuş baktım da daha da garip duruyor bugün alabilirsem alıcam bebeğim kaset test alsam mı sence?

Kontrol çizgisini böyle çıkaran test çizgisini hiç çıkarmaz:)) Test bozuk heralde. Yarın bi daha yap bakalım

kullanıyorum 4 gündür bugünde kullanır bırakırım tahmini 13 veya 14 gibi tabi bellide olmaz takip yapmadım bu ay o yüzden bugünden gün aşırı başlıcam senin durumun nasıl tekrar kan verdinmi

Kontrol çizgisini böyle çıkaran test çizgisini hiç çıkarmaz:)) Test bozuk heralde. Yarın bi daha yap bakalım
Ay dimiii hiç moral bozmuyoruz zaten gerçekten 10.günde miyim bilmiyorum akıntıyı göreli 10 gün oldu belki de sonrasında yumurtlamışımdır. Hala vakit var ay bi pozitifim bu sefer içimde bi ferahlık var nedense.. ben hiç böyle rüyalar görmemiştim hatta gören arkadaşlar yazınca bende mi bozukluk var diyordum ama gerçekten çok etkiledi beni bu rüya.. habercisidir inşallah

Bende canım geçen ay rüyamda kendimi hamile gördüm

İn şa Allah evlilik yıl dönümüne hamiş olarak gidiceksinDuamdasınız canım Allah sizide sevindirsin4 doktorda olucam nasıl korkuyorumya dün mide bulantım sabah vardı..bu gün yok
panik yapma güzel sonuclarla geleceksin buna inanıyorum

Günaydın güzellikler, sizin de yaklaşıyor Bat tarihleriniz, ne durumdasınız? Belirtisi olan var mı? Ya da erken regl olan?

@bebekcee @Bright-1619 O ozgeeeee1 @zernove @buzmavisi-
Belirtim sadece sağ kasık batması var. Hafif hafif o da. Ama geçen aylarda da olan bişeydi.

Ama geçen aylarda her zaman olan arada giren göğüs ağrısı, bel kalça çevresi ağrıları hiç yok.

En son yumurtlamada ağrım oldu. Ondan bi hafta sonrası ara ara sızı girdi sol tarafa. Sonra bikaç gün mide yanmam oldu. Geçiverdi sonra birden. Mide yanmamın geçmesine moralim bozuldu biraz Ben onu belirtiden sayıyordum

Günaydın kızlar
Güzel haberler aldığımız bir gün olur inşallah
Ben sabah kalkar kalkmaz sağlık ocağına gittim bu gün 53. Gün artık dayanamadım kan vereyim dedim. Ama malesef doktorun birinin cenazesi varmış biri tatildeymiş yerine gelen hekim de daha sistemini kuramamış saat de 10a gelmek üzereydi çıktım geldim eve Kara bahtım kör talihim

İnşallah canım. Hissedip görenler oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…