2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar sabahki testim sanki biraz bozuk gibi geldi bana koyulaşmıyor gibime geldi birden. Ama hepsine baktım koyulaşmış çok şükür 🙏🙏🙏 birde ateşim bugün yükseldi

Eklentiler

• 7BC434ED-5597-4A6E-AA2A-F99EFE0270C4.jpeg
    7BC434ED-5597-4A6E-AA2A-F99EFE0270C4.jpeg
    154,8 KB · Görüntüleme: 79
  • DC910898-9048-47E5-80C8-CCB5C7613823.jpeg
    DC910898-9048-47E5-80C8-CCB5C7613823.jpeg
    171,7 KB · Görüntüleme: 77
fnd_50 fnd_50 kuzum ateşin çok güzel gidiyor henüz testte görünmemesi olumsuz değil lütfen bunu çıkar aklından bunu bir iki güne göreceksin 😍❤️

IADK IADK kuzum maşallah 🧿 inşallah darısı kalp atışınıza 🧿

Merve3553 Merve3553 maşallah kuzum sağlıkla artsın inşallah 😍

golden-snitch golden-snitch kuzum bence koyulaşma var 😍❤️

edahandro edahandro kuzum valla kızların yaptığı filtrede ben de gördüm 😍😍

melegim can melegim can kuzun koyulaşmış maşallah 🧿 😍

Kızlar sabahki testim sanki biraz bozuk gibi geldi bana koyulaşmıyor gibime geldi birden. Ama hepsine baktım koyulaşmış çok şükür 🙏🙏🙏 birde ateşim bugün yükseldi
Bariz koyulaşmış canım şüpheye yer yok😍 tablonda rönesans tablosu oldu çok şükür 😍🤲🏻 Benim ateşte sabit gidiyor İnşAllah yükselişe geçer

Koyu canım koyu daha ne olsun 🧿🧿🧿🧿 ateşine de maşallah 🙏🙏🙏 benim de bugün ikinci aftım çıktı 😅 tam belirti değil ama olsun paylaşmak istedim.

Kızlar ne güzel bu aralar hamiş sayılarımız git gide artıyor. Bu HA-Rİ-KAA:KK15:
Taze hamişlerimizi tebrik ediyorum.testlerde gölgeler var o gölgeler pembişleşecek inşallah sadece az sabır gerekli. Çok sevindim hepiniz adına
Valla benim yumurtlama dönemim bile henüz gelmedi ama zaman akıp geçse de ben de değerlendirsem ve hamile kalsam sonra buraya atsam sizle beraber test takip etsek diye sabırsızlanıyorum...
İnşallah duam istediğim kabul olur İyiki varsınız kızlar.

fnd_50 fnd_50 kuzum ateşin çok güzel gidiyor henüz testte görünmemesi olumsuz değil lütfen bunu çıkar aklından bunu bir iki güne göreceksin 😍❤️

IADK IADK kuzum maşallah 🧿 inşallah darısı kalp atışınıza 🧿

Merve3553 Merve3553 maşallah kuzum sağlıkla artsın inşallah 😍

golden-snitch golden-snitch kuzum bence koyulaşma var 😍❤️

edahandro edahandro kuzum valla kızların yaptığı filtrede ben de gördüm 😍😍

melegim can melegim can kuzun koyulaşmış maşallah 🧿 😍
Kızlar görüyor da gösteriyor da maşallah 😅 inşallah kızların ki doğrudur canım. İnşallah ilerde anlatırken derim ki "arkadaşlarım gördü bana da gösterdi, yoksa ben hiç göremeyecektim" 😍 batım 3 Eylül (ama erken gelir çünkü erken çatladım), çatlamanın 11. Günü. 14. Güne kadar bir umut beklemeye devam 🙏

Ay çok sevindim hadi hayırlı olsun, geliyor🤍 Diğer yavruslar kaç yaşlarında cinsiyetleri ne? Benim de iki oğlum var üçüncü yolda inşallah, Allahım buradaki herkese de en yakın zamanda hayırlısıyla güzel haberi verebilmeyi nasip etsin 🤲
Dördüncü olucak bu teyzesi bir oğlum iki kızım var rabbim sağlıklı olmalarını nasip etsin bahtları açık olsun inşallah

X