2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok yok sonradan yok olmadı, başta yoktu sonradan çizgi çıktı biraz umutlandim acaba beta düşük ondan mı sonradan çıktı diye ama belki de kuruma cizgisidir bilemiyorum
He anladım yani 10 dk da çıkmadı ama 2 saat sonra da yoktu çok sonra çıktı. Gerçi burda o testle tecrübesi olanlar vardır çıkartıyor mu acaba sonradan? Ben geçen aylarda bikaç sefer miratech yapmıştım 1 hafta sonrasında bile çizgi çıkarmamıştı.(atmayı unutmuşum da)

Aslında ben yumurtlama öncesi değerlendirmek istiyorum kız bebek için ama ne kadar doğru bilemiyorum buda 5 aydır olmuyor gerçi öncesi de sonrasıda hep yapıyorum gün aşırı ama
Ayyyy hadi hayırlısıyla olsun inşallah Kız bebek için 2-3 gün önce ilişkiye girip bırakıyorlar. İLişkiden sonra 1 saat falan yatıyor o kadınlar ki iyice gitsin kanallara sperm. Biraz nasip kısmet bu işler. Bak mesela tam pik gününde ilişki yaşayıp sonrasında yaşamayanında kızı oldu.

Kızlar LH çift çizgi 28 Haziran. Muhtemelen aynı gün yumurtladım diye tahmin ediyorum. Dün kaset test yaptım çıkmadı, bugn erken gebelik yaptım çıkmadı. Bat 11-12 temmuz sanıyorum. Sizce umut var mı? Şuan Yumurtlamadan sonraki 11-12. Günüm gibi

Umut var tabiki yumurtlama günü geçtikten 15 gün sorna idrar testinde çıkıyor

Daha çok erken çizgi çıkmasa da sıkıntı değil ama fazla testim olsa ben de dayanamam yaparım Her adet oluşta bu sefer adeti bilmemkaç gün gecikirse yapıcam diyorum bi de
Ben bu ay olmasını çok istedim onun için bu ay ekstra özen gösterdim beslenmeme vs vs , testleri de en çok bu ay için aldım diğer aylara kalırsam ben de yapmam test, aslında en güzeli adet gecikmesini bekleyip gecikince yapmak

Doğru anladın canım, 2 saat sonra da yoktu, 4 saat sonra vardı, ben de eskiden kullanıyordum cikartmiyordu, burdan da bi arkadaş cikarmadigini söylemiş ama hayırlısı bakalım, aslında 2-3 gün sonra daha net olur ama ben dayanamam yarın sabah da yaparım nasılsa test var Bak resimdeki gibiydi 4 saat sonra baktığımda.

Eklentiler

• IMG_20230709_131143.jpg
    157,8 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…