2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Degerin süper balım maşallah pazartesiye al randevunu eger ikiz degilse kesin kız canım kız bebeklerde beta degeri yüksek çıkıyor

Bende bu ay omega3 ile yumurta kalitesi için aldım mfkdan bi nevi inosital inşallah olacak bu ay

Aldım randevuyu canım pazartesi güzel haberle gelirim buraİkiz inanmıyorum ama dediğin gibi kızda öyle oluyorsa o zaman kızım olucam
Ayyy canım benim allah yüzünü güldürsün artık allahım en güzel şekilde mükafatlandırsın seni inşallah bebişide görüp gelirsin

İnşallah darısı bana kuzum. Şimdi test yaptım negatifi gördüm
Olucak kuzum olucak hiç pes etme..tüp bebek yollarında kalmıştık eşimle ama yine olmamıştı..demek hepimizin bir zamanı var emin ol buna.Ben her defa neqatif görünce ağlıyordum sonra yeniden başlıyordum..biz kadınlar güclüyüz sona kadar devam

Kızlar benimde yumurtlama olalı iki gün oldu hala kasıgım agrıyo acama catlama olmadı mı piki gördüm testim bitti devamında yapmadım ama agrı oldukca seviniyorum belki içerde bi seyler oluyodur böyle de bi manyagım

İnşallah kuzum moral oldun bana teşekkür ederimm.

Ben de çok ağlıyorum çok çaresiz hissediyorum. Her ay negatifi görüp kendimi hazırlıyorum diyorum sonra adet olunca sanki negatifi görüp kendimi hazırlamamış gibi ağlıyorum. Umarım kuzum. Güçlüyüz evet. Umarım bebişlerimiz bulacak bizi

Hay maşallah ya nasıl güzel gidiyo listemiz Yarın yumurtlamamin 8. günü olacak yavaştan testlere baslasam mi

Canım inşallah hayırlı güzel haberlerini alırız. Ben de yumurtlayan kadar umursamıyorum. Yumurtladıktan sonra bir heyecan basıyor. Güzel enerjilerle güzel haberlerimizi paylaşalım inşallah
Hiç deme canım değerlendirmeler bitip bekleme aşamasına gelince bir şeyler oluyor. İnşallah canım kıpkırmızı testlerle gelelim buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…