2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

destinesiaa destinesiaa benim falıma da femometer baktı erkek diyor bu ay hamile kalırsam 😂

Eklentiler

• C9F2C87A-6127-40D2-9B6D-E3C75C058E54.png
    C9F2C87A-6127-40D2-9B6D-E3C75C058E54.png
    139 KB · Görüntüleme: 41
destinesiaa destinesiaa benim falıma da femometer baktı erkek diyor bu ay hamile kalırsam 😂
Bebeğim Allah var bilmiyorum daha önce oğlun olduğu için mi yoksa hissiyat mı seni hep erkek anası olarak düşünüyorum. Rabbim cennetteki meleğine erkek kardeş verecek galiba😍 öyle hissediyorum ne bileyim. Ama biz kız da olsa erkek de olsa başımızın üstüne dediğimiz için hiç farketmez hemen gelsin yaramazlarımız🥳

Kızlar bir sorum var adete 6 gün yumurtlamadan sonra 10. Günüm sabahtan beri adet ağrısı çekiyorum ama idrar testi negatif çıkıyor sizce pozitif olabilir mi

günaydın canım benim ♥️ bende hiç bir belirti yok piki gördüğümden itibaren bugün 10. günüm ama aklım şuna takıldı. çoğu kişi çatlamayı baz alarak hesaplıyor doğrusu nedir sizce kızlar
Aynen yumurtanın çatlama günü önemli. İstrse regline daha 6 gün olsun iter 3 gün olsun.

Bebeğim Allah var bilmiyorum daha önce oğlun olduğu için mi yoksa hissiyat mı seni hep erkek anası olarak düşünüyorum. Rabbim cennetteki meleğine erkek kardeş verecek galiba😍 öyle hissediyorum ne bileyim. Ama biz kız da olsa erkek de olsa başımızın üstüne dediğimiz için hiç farketmez hemen gelsin yaramazlarımız🥳
Aynen bebeğim hep dua ederim Allah katında hayırlı, bedenen, ruhen, zihnen sağlıklı, peygamber ahlaklı, Yusuf yüzlü evlat nasip olsun diye 😍 galiba çıtayı çok yüksek tutuyorum ondan gecikiyor, geciktikçe güzelleşiyor 😂

Yani adete kadara gerek var mı bilemiyorum. Keyfine siz bilirsiniz tabi.
Bence kişiden kişiye değişiyor kuzum. B Buffalosos her gün yapmıştı tutmuştu. Bizim mesrla her gğn yapınca tutmuyo😕 Böyle yumurtlama dönemi aralıklı 3 kere yapınca tuttu hep😂 Adamı fazla yormaya gelmiyor benim😂😂

İnşallah dediğin gibi çatlamıştır yavrum. Hoş bana çatlama sorunun yok demişti femara kullanırken hiç iğne falan da vermedi. Olmadı dediğin gibi bir dolu bir boş ilerleyeceük de canımız çıktı yahu bu sıcaklarda artık😂😂😂😂
Çatladığını düşündükten sonra ille 1 dolu 1 boşa gerek yok. Doktorlar öneriyor. 1 dolu 2 boş da yapabilirsiniz nasılsa sperm içeride yaşıyor.

Zaten olacağı varsa görüyoruz 2 ilişkide de oluyor. NAsipse güzel haberini alacağız bebeğim 💕🙏

Aynen bebeğim hep dua ederim Allah katında hayırlı, bedenen, ruhen, zihnen sağlıklı, peygamber ahlaklı, Yusuf yüzlü evlat nasip olsun diye 😍 galiba çıtayı çok yüksek tutuyorum ondan gecikiyor, geciktikçe güzelleşiyor 😂
Ben de öyle dua ediyorum kız😍 Vatanına hayırlı dinine bağlı olsun inşallah🙏🏼 olsun kuzum benim beraber hamile kaldığım bütün arkadaşlarım doğurdu. Ben kaldım öyle. Ama hep derim gecikiyosa güzeli gelecek ♥️

Çatladığını düşündükten sonra ille 1 dolu 1 boşa gerek yok. Doktorlar öneriyor. 1 dolu 2 boş da yapabilirsiniz nasılsa sperm içeride yaşıyor.

Zaten olacağı varsa görüyoruz 2 ilişkide de oluyor. NAsipse güzel haberini alacağız bebeğim 💕🙏
Amiin hepimiz o güzel haberi alalım bu ay yavrum. Bu son topiğimiz olsun inşallah🙏🏼

A Afratafrac canım sen artık ovu test uzmanı gibi bişey oldun😂 dün testim koyuydu pik olması yakın demiştin ya hatta, bugün aşırı silik çizgi. Sebebi ne olabilir biliyor musun koyuyken bir anda siliklesti yumurta büyümedi mi yani ne oluyor hiç bir sey anlamadım 😟
Benim yumurtlayamadığım aylarda koyulaşıp tam pik göremeden silikleşiyordu. Nisan ve Mayıs ayında değerlendirmedik ama elinde ovulasyın testi vardı, o aylarda da doktor kontrolüm vardı artık biliyorum. Ancak bazen yumurta çatlamaya çalışıyor ve epifiz bezi uyarılıyor Lh hormonunda artış yaşanıyor ancak çatlayamıyor ve bir kaç gn sonra çatlayabiliyor. Sen test yapmaya devam et. Ayrıca ovulasyon testlerinin sabah akşam yapılmasından yanayım. Burada da şahit olduk sabah pozitif görüp akşam yumurtası çatlayanı. Belki de yakaladın pik i.

Tamam canım ben de başlayayım, testi bırakmayayim o zaman 🙄 zaten 2 güne bir şeklinde devam ediyoruz testi biraz da ne zaman yumurtladim adeti bileyim diye yapıyorum
Kesinlikle, teste yaparken stres olmaya gerek yok. Onun amacı hangi gün aralığın yumurtluyorsun bilebilmek. Önümüzdeki ay yapmayı düşünmüyorum bend e mesela. Bu ay uzun bir aradan sonra ilk kez denediğimiz için hala aynı gün aralığında mı yumurtluyorum görmek için yapıyorum.

Benim arkadaşım da kız istiyordu Eylül ayında kız göstermiş ama oğlu oldu bu Çin takviminde. Meğer yapılan istatistiklere göre Eylül ayında hamile kalanların çoğunun erkek bebeği oluyormuş. Eylül ayında var bir keramet. Kız isteyenler dikkat 😂

X