2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Binlerce kez şükürler olsun rabbime hiç beklemiyordum pozitif çıkacağını rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıklı gebeliktir
İnşAllah canım çok şükür nasip olmuş☺️ Kan verecek misin? Zaten epey olmuş reglin geçeli doktora git keseyi görebilirsin bence ☺️

İnşAllah canım çok şükür nasip olmuş☺️ Kan verecek misin? Zaten epey olmuş reglin geçeli doktora git keseyi görebilirsin bence ☺️
Özele gidip kan vermeyi düşünüyorum araç bulabilirsem eşim işte. Bugün döngünün 38.günündeyim ama yumurtlama ne zaman hiç bilmiyorum

İnşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 22 ay sonra gelen mucize hiç dikkat etmedik ne ilişkiye ne yumurtlamaya. Pcosum zaten eşimde de sperm sayısında azlık vardı
Rabb'im ol deyince olmuş işte. Ben 1 yıldır istiyorum pcosluyum eşimin de ileri hareket yavaş. Darısı bize olsun inşallah. Çok sevindim 🥰 🧿🧿

Rabb'im ol deyince olmuş işte. Ben 1 yıldır istiyorum pcosluyum eşimin de ileri hareket yavaş. Darısı bize olsun inşallah. Çok sevindim 🥰 🧿🧿
İnşallah en kısa zamanda hayırla nasip etsin rabbim. Ben evlendiğimden beri hiç düzenli adet olmadım. Klomen tedavisi gördüm fayda görmedim. Eşim varikoseldi ameliyat oldu Ekim ayında. En son 4 ay önce test vermişti değerler daha düzelmemişti. Ve ne ilişki yaşadık adam akıllı nede yatıp yatakta bekledim. Hep kalkıp duşa girdim hiç olacak diye düşünmedim. Ama gerçekten rabbim ol deyince oluyormuş hiç beklemezken oldu. Göğüslerim agrıyordu adet olcam dedim her ay aynı çünkü çevrem de adet olacaksın dedi. Bu sabah bi yapayım dedim lazere gidicektim negatif çıkarsa

Ben zaten sağlıkçıyım o yüzden iğne de sıkıntı yok sadece gittiğim doktor çalıştığım hastane de değil o yüzden
Cesaret derken iğneyi vurmakta değil, benim eşim de Dr. iğneyi o da yapabilir demek istediğim yumurta olgun olmuş veya olmamış bilemediğimiz için cesaret edemem..

X