2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

16888038874448956437148523468973.jpg
kızlar bugün 14.günüm böyle çıktı 12.günğmde yumurtla baktırdıpımda 14mm çıkmıştı eli kulağındadır dimi

Ben adet bıtınce hemen basladıgımda sonunu getıremıyorum canım o yuzden pık olunca baslıyorm denemeye.ıkımızde yogun calısıyoruz o yuzden ıyı oluyor.ılk basta bende cok stres oluyodumda artık olmuyorum genelde 11,13,15,17 gunlerı degerlendırıyorm ama kısmet işte,Allah ol dedıgınde olcak.gecen dr uma dedım hersey yolundaysa ve degerlendırıyosak neden olmuyor o zaman dedım,bı hastamın 1,5 yıl sonra yenı hamıle haberını aldık bugun bazen hersey yolunda olsada bırlesmıyorlar cok komplex bır durum dedı.yanı işin kısası tamamen Allahın bılecegı bırsey😊Allah kımseyı aratmasın hayırlı saglıklı bır sekılde nasıp etsın
Amin Allah🙌🏻🙌🏻Bende öyle oldu canım tam 1.5 sene sonra ilk defa hamile kaldım tabi kürtaj oldu ama yani kaldım.İn şa Allah canım vakti gelince olucak

Yapma bırak onları hepsi stres hele eşler bizden önce stres oluyorlar..sadece belli etmiyorlar ben sadece şöyle diyordum eşime 3 2 devam ediyoruz..kendi bana soruyordu bu gün mesela 3 gün oldumu😅 ama demiyordum yok akıntım geldi yumurtluyorum aman hemen değerlendirek kesin demiyordum bunu😊
Bu 3 2 de tarihler şöyle miydi canım? Mesela ayın 10unda regl bitti 11-14-16-19?

savascii savascii maşallah kuzularaa🧿🧿🧿 büyümüş paşalar
Çok şükür canım ya büyüdüler valla 😍 bide sağlıkla gelsinlerde inşallah sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor canım

Niqu Niqu belki bebişin erkektir😍😍 bizde kız çok istiyorduk ama oğluşlar biz geliyoruz dediler rabbim herkesin gönlünden geçeni nasip etsin inşallah 🤲

melisaa93 melisaa93 yaaaa😍 kuzucum bu arada sana karşı hissiyatım neden bilmiyorum ama hamile kalırsan kız olacak yönünde 🤷‍♀️😂❤️

Hatda hiç unutmam burda bir defa yazmıştım yeni üye olarken..ovu testiyle değerlendiriyorduk hem doktor takipide vardı..neyse ovu testi pik gösterdi ve çatladığını gösterdi bende bıraktım ilişkiyi gitdim doktora..doktor bana diyor bak hala çatlamamış şok oldum..nasıl yani dedim ama ben dedim takip ediyorum..yok dedi sen onları boş ver..kendim gördüm yumurtalar öylece duruyordu..o gün kendime söz verdim birde yapmıcam.
Bende reglden hemen sonra ilişkiye başlamıycam. Bir süre sonra iyice bıkkınlık geliyor yumurtlamadan sonra devam etmek zor geliyor. Zaten reglin 17-18 günlerinde yumurtlama oluyor o zamana yakın başlıycam ☺️ Tabi bekletebilirsem 😂

Evet canım hiç kan vermedim, 6+2 de gittim doktora hem kese hem bebek hem de kalp atışını hepsini görüp duyup geldik çok şükür🤲 kan testlerimi de vermedim henüz şehir değişince bir de çok kötüydüm, araya bayram da girdi, inşallah pazartesi buradaki sağlık ocağına gidebilirim... henüz ikinciye de gitmedim 🙈 bu seferkine de cinsiyet öğrenip geleceğim sanırım🙃🙃
Merakla bekliyorum 😍 rabbim gönlünden geçeni nasip etsin İnşAllah 🤲🏻😍

Çok şükür canım ya büyüdüler valla 😍 bide sağlıkla gelsinlerde inşallah sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor canım

Niqu Niqu belki bebişin erkektir😍😍 bizde kız çok istiyorduk ama oğluşlar biz geliyoruz dediler rabbim herkesin gönlünden geçeni nasip etsin inşallah 🤲

melisaa93 melisaa93 yaaaa😍 kuzucum bu arada sana karşı hissiyatım neden bilmiyorum ama hamile kalırsan kız olacak yönünde 🤷‍♀️😂❤️
Yok kuzum bu kadar bekledik benim için gerçekten hiç fark etmez Allahımın bana verdiğine hep şükür ederiz..hele eşim için hiç hiç fark etmez..benim bir tık erkek olsun isteğim erkek kardeşim yok..yiyenler bende iki kız..oğlan çocuk hiç olmadı bizde😊😊

İlk düşükde göğüsler bende çok çok ağrıyordu o zamanda yüksek değerle öğrendim..ikincide göğsümün ucu ağrıyordu şimdi sıfır ağrı🤷🏻‍♀️Yok kuzum benimkide rahat biri..ama bu kadar diğil😅Aslında bebek konusunda ben ne desem o..hatda bazen sinir oluyorumki kendini fikrini söyle..yok diyor bu konuları sen daha iyi biliyorsun🥴O zaman sen kese için ne zaman gidicen?
Bilmiyorum kese ve kalp İçin beraber gitmeyi planlıyorum. Eğerki ikna edersem benim kocayı 😂 şimdi bile gidesim var özeldi falan bi yer bulup zaten ilçedeyim özeller bize en yakını 1.5 saat 🫠 çok merak ediyorum betayı da yükseliyormu acaba

Bende reglden hemen sonra ilişkiye başlamıycam. Bir süre sonra iyice bıkkınlık geliyor yumurtlamadan sonra devam etmek zor geliyor. Zaten reglin 17-18 günlerinde yumurtlama oluyor o zamana yakın başlıycam ☺️ Tabi bekletebilirsem 😂
Ben mesela erken yumurtluyorum ondan bende ayın sonu zar zor değerlendiriyodum.Aynen hemen başlama ama çokta bekleme😅

Yaaa İnşAllah sağlıkla nasip olur 😍 kızım olursa Niqu Niqu nun oğluyla beşik kertmesi yapıcaz😂😂 bende ilk gebeliğimde kız olsun çok istedim erkek oldu.şimdi içimde erkek annesi olma isteği daha fazla ama tabi sağlıklı olsunda farketmez😍 oğlumun kıyafetleri hep pastel tonlardaydı kızım olursa da kullanır artık 😂

Bilmiyorum kese ve kalp İçin beraber gitmeyi planlıyorum. Eğerki ikna edersem benim kocayı 😂 şimdi bile gidesim var özeldi falan bi yer bulup zaten ilçedeyim özeller bize en yakını 1.5 saat 🫠 çok merak ediyorum betayı da yükseliyormu acaba
Ayyy ben senin sabrından istiyorum😅😅İşte bende bazen belirti olmuyor diyorum acaba kan değeri inmişmi..bana kalsa var ya hep kan vererim😬😬

Yok kuzum bu kadar bekledik benim için gerçekten hiç fark etmez Allahımın bana verdiğine hep şükür ederiz..hele eşim için hiç hiç fark etmez..benim bir tık erkek olsun isteğim erkek kardeşim yok..yiyenler bende iki kız..oğlan çocuk hiç olmadı bizde😊😊
Bide ilk bebiş olacak😍 illaki gönlünde yatan bişey oluyor ama farklı olsa bile zor elde ettiğimiz için çok seviniyoruz gerçekten de😍 rabbim sağlıkla kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin ,elleri ayakları düzgün ,sağlıklı bebekler olsunlarda cinsiyetin zerre önemi yok hepsi evlat❤️

Yaaa İnşAllah sağlıkla nasip olur 😍 kızım olursa Niqu Niqu nun oğluyla beşik kertmesi yapıcaz😂😂 bende ilk gebeliğimde kız olsun çok istedim erkek oldu.şimdi içimde erkek annesi olma isteği daha fazla ama tabi sağlıklı olsunda farketmez😍 oğlumun kıyafetleri hep pastel tonlardaydı kızım olursa da kullanır artık 😂
Kız öldüm ben🤣🤣🤣Numaran bende zaten biz bu işi yaparız😃😃😃

Ben mesela erken yumurtluyorum ondan bende ayın sonu zar zor değerlendiriyodum.Aynen hemen başlama ama çokta bekleme😅
Çok bekletebileceğimi zannetmiyorum ama sık ilişki olmaz en azından ☺️ Bu ay regl biter bitmez bir dolu bir boş başladık yumurtlama döneminde zor geldi artık 😂

Bide ilk bebiş olacak😍 illaki gönlünde yatan bişey oluyor ama farklı olsa bile zor elde ettiğimiz için çok seviniyoruz gerçekten de😍 rabbim sağlıkla kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin ,elleri ayakları düzgün ,sağlıklı bebekler olsunlarda cinsiyetin zerre önemi yok hepsi evlat❤️
Aynen canım sağlam saleh hayırlı evlatlarımız olsun🙌🏻🙌🏻🙌🏻🥰🥰

X