2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya bizde burda havalar çok serin geçiyor ama ben malum daha çok dinleniyorum kalkıncada nefes nefese kalıyorum terliyorum kalbim çok hızlı atıyor..dışarıya doktora gidince de çıkıyorum sütyen beni mahv ediyor hemen belim ağrıyor ve koşarak eve dönmek istiyorum..hep böylemi olucam

Benim hiç olmadı düşük vs bir şey henüz. Hiç hamile kalmadım yani. Sizce yaptırmalı mıyız?
Yani devlet hastaneleri o sekilde yapmiyor dusuk vs varken buna gerek var tibben bu sekilde ilerliyor. Ama onlem amacli yaptirmak istiyorsaniz yaptirin. Siz suan sdce ultrason muayene ve normal hamilelk icin kan testleri yaptirin eger 6 ayi geçmediyse beklemeniz suan icin acele edecek veya yaptirck birsey yok yni bekleyin ve iki gunde bir degerlendirin intte ovulasyon programlari vr oraya gore harket edeblrsiniz

Ben eşimin durumuna göre 4 ya da 5 Eylül gideyim madem garanti olsun. İnşallah o güne kadar sıkıntılı bir şey yaşamam.

4. Deneyişimiz kuzum. Evet pek yatmıyorum 15 20 dakka uzanıyorum sonra duşa giriyorum. O kadar etkiler mi ?

hayır canım geçecek bunlar :) şu an kan hacmin %10 arttığı için nefes nefese kalıyorsun. vücudun uyum sağlayacak biraz zaman lazım. kalın askılı bir iki beden büyük sütyen al birkaç tane onlar seni rahatlatır. dışarıda da çok ayakta durma dinlen sık sık :)

Aslında şeyi merak ediyorum. Benden bir kaç defa ufak operasyonlar için kan alınmıştı ve pıhtı çıkmıştı. Pıhtı sorunu böyle bişi mi?

@fnd_50 hamile kaldıktan sonra gitmek yok asla. Bu başlık madem başıma kaldı, bunda sizlerin rolu büyük burda doğurcaz
Aaaa. Asla balım olurmu hiç öyle şey buranın enerjisi dururken ne işimiz var başka topikte. Hem ben sana dedim ya kuzum başka anneler topigine gidip ugraşmana gerek yok burayı direk bisan mayıs anneleri yaparsın güzellik hem sen nisan annesi olacaksın zaten

kızlar benımde aklıma bısey takıldı ya ..
ara ara sancım oluyor hem bıcak batması gıbbı karnıma dogru hemde kasıklarımda
dıs gebelıkten korkuyorum ya lekelenmem henuz yok. ama kremsı gıbı akıntım oluyor hafıf renklı gıbı sarı gıbı ya bıraz ozel oldu ama byle bı rudumu daha once yasayanlar oldu mu aranızda

güzel haberlerini alacaz inşallah bence bu ay senin ayın
Merhaba ya hayirli
Ovulasyon testi sayesinde canım. HEr kadının mutlaka en az 1-2 defa ovulasyon testi yapması gerekiyor bence ki vücudunu tanısın. Ne zaman pik oluyor ne zaman yumurta çatlıyor orada belli oluyor.
Tamam peki nasil yapicam nerede yapicam

O batmalar bende de oldu canım ara ara normal. Aklına kötüyü getirme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…