2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum peki yumurtlama çatlama görüldüğü halde neden gebelik elde edilmiyor ? Eşimin sperm sorunumu var o zaman ?

Ne yalan söyliyim bende hissediyorum sizden yana çok hisliyim ama kendimi de çok sitedigim için öyle hissediyorum galiba bu ay bizim için ayrı bir yeri var melisaa93

Sen çatlama iğnesi oldun mu canım ya da herhangi bir ilaç kullandın mı klomen mi kullandın sadece
Aşılama oldu kuzum famera kullandım. Yumjrta 18,5 mm olduğunda öbür gün akşama iğne verdi (pazar) salı aşılama oldum. Bugün aşılamadan sonraki 2. Günüm.sakince beklemeye çalışıyorum

Aaa vitamin ve progestan mı verdi. Acaba benim de gitmem gerekir mi ya. Progestan tutunsun diye miydi
Benm henüz tutunmadı ama progestan fitil verdi tedavi sonrası. Kan sulandırıcı ve glifor ve vitamin kullanıyorum. Durumuna göre pco olduğu için verdi bana böyle

Oyyy maşallah kuzum daha baktırmaya gerek yok bence. 31inde gidicem diyordun zaten ondan önce bile görünür
Ondan ne kadar önce görünür sence kuzum? Gitmişken kalp atışını da duyayım istiyorum ben. Eşim 30 Ağustos yola çıkacak ve 3 Eylül dönecek. en erken 4 Eylül gidebilecekmişiz gibi duruyor çünkü.

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-17-14-04-21-63_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 26
Kuzum ben 5.haftada keseyi ve yolku gördüm. 6+5 de kalp atışını duydum. 6.haftada genelde duyuluyor. Ve benim geç döllenmeydi

Oy maşallah kuzum o zaman cumartesi itibariyle kese net görünür zaten haftaya cuma falan kaç haftalık oluyor? 6. Haftalarda oluyorsa gidip kalp atışı da duyulabilir
Hımm benim 29 Ağustos tam 6 hafta oluyor. O gün kalp atışı duyulmama ihtimali yüksek o zaman. Ben 4 Eylülü bekleyim mecbur, eşim gelince gideriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…