2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet kuzum benim var bu dediklerin. Toxoplazma falan bakılacak ama daha baktırmadım İstanbul’da özel 1900 istedi devlette yer yok gidince baktırcam

Ay İn şa Allah canım sanki gecmiyecek gibi sanıyorum.Bide benim kilom yok ben bu haldeyim.Evet sütyen kesin almalıyım o kesin çünkü belimin ağrısından dışarda duramıyorum.Ben iş görsem ne olucak ve ya çalışsaydım kalkıncada midem bulanıyor

bana mı dedınn askım anlamadım
Evet kuzum sana dedim. Yok korkma kuzum. Kırmızı olmadığı sürece sorun yok. Kahverengi olursa yine de doktora görün kanama alanı olabilir. Şuan olan akıntı normal. Zaten doktora gidince kan tahlillerin yapılacak kuzum ben hala yaptırmadım ama

Şimdi artık tadını çıakrt birtanem. Hamişlik günlerimize geri dönüp bakacağız ilerde nasipse kucağımızda bebeklerimizle.

raporlu evde yatıyor olurdun bebişim :) birkaç haftaya geçecek inşAllah bir sabah uyanacaksın ki hepsi geçmiş sen normal sensin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…