2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence tarihini değiştirme her şeyi görmek için ideal zaman Ekstra bir durum olursa lekelenme ağrı fln o zaman hemen gidersiniz

A Afratafrac kuzum şimdi detaylı baktım. 19 temmuzda 172 ile öğrenmişim. 25inde doktor çağırdı gittim kese bozuk gibi iki kese dedi. Sonra 28 temmuzda başka doktora gittim kese var bebek yok dedi ama ultrason görüntüsünde yolk da var. Boş olabilir dedi. Sonra 1 ağustosta gittim bebek var haftaya gel kalp atışı duyalım dedi 8 Ağustos da kalp atışını duyduk

Kuzum peki yumurtlama çatlama görüldüğü halde neden gebelik elde edilmiyor ? Eşimin sperm sorunumu var o zaman ?
Yani ben bilemem. belki de yumurtan çatlamıyordur. Sen çatlıyor sanıyorsundur. Belki o uzun yolculuğu tam tamamlayaömıyordur yeteri kadar yatmıyor olabilirsin ilişki sonrasında kalçan yukarıda.. Ne kadar süredir deniyorsunuz da olmuyor? Bizim 1 yılın sonunda oldu. belli ki eşimin sorunu yokmuş.

Ne yalan söyliyim bende hissediyorum sizden yana çok hisliyim ama kendimi de çok sitedigim için öyle hissediyorum galiba bu ay bizim için ayrı bir yeri var melisaa93
fnd_50 hamile kaldıktan sonra gitmek yok asla. Bu başlık madem başıma kaldı, bunda sizlerin rolu büyük burda doğurcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…