2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim hiç yok pik görüntüsü bekleyecek ya. O kadar silik ki kurudukça çıkıyor hiç öyle olmazdı sebebini merak ediyorum bir gitseydim doktora umarım ters bir şey yoktur kasıklarımda da bir gariplik hissediyorum
Testlerde pik göremedin mi sen de ? 😕 bu ay neden böyle oldu 3-4 kişi olduk sanırım böyle olan. Umarım güzel sonuçlarla dönersin doktordan 🙏🏻

İnşallah hamilelik belirtisidir kuzum. Ben göğüsle ilgili yorum yapamıyorum. Benim göğüslerim hep ağrıyor. Adet olduğumda ağrısı gider yumurtlamada yine başlardı ağrımaya. Bu kadar sıkıntının üstüne sana ilaç gibi gelir inşallah. Güzel bir hediye olur kısmetiyle, bereketiyle gelsin 🙏
İnşallah kuzum o kadar unutmuşum ki bugün aynaya bakınca adet sivilcemin çıkmadığını farkettim. O çıkmadıysa bu ağrıda ne🥹 günüm olsa kan geldi dicem öyle bi ağrı🥹 ee ben haftaya bugün yolcuyum hamileysem Antalyadaki doktoramı gitcem napcam🤣

İnşallah kuzum o kadar unutmuşum ki bugün aynaya bakınca adet sivilcemin çıkmadığını farkettim. O çıkmadıysa bu ağrıda ne🥹 günüm olsa kan geldi dicem öyle bi ağrı🥹 ee ben haftaya bugün yolcuyum hamileysem Antalyadaki doktoramı gitcem napcam🤣
Sen testlerde pozitifi gör de inşallah bunu sonra düşünürsün☺️

Kızlar günaydın , adetimin bitmesine 3 gün var hamile kalmak için tavsiyeniz var mı ? İlişki öncesi yada sonrası yada yeme içme yani ne bilim işte sormak istedim 🙈🌝

Evet kuzum eşim 5 de işten geliyor bugün ve yarını degelendirip noktayı koyacam artık inşallah 💙💙
hadi hayırlısı bakalım ben catlamanın 9 günü test yaptım tabiki negatif artık yapmadım zaten ateşte bi yükselme yok hep 36.60 36,50 şeklinde gidiyor sanırım bu ay yıne olmadı

hadi hayırlısı bakalım ben catlamanın 9 günü test yaptım tabiki negatif artık yapmadım zaten ateşte bi yükselme yok hep 36.60 36,50 şeklinde gidiyor sanırım bu ay yıne olmadı
At bakalım kuzum ben artık ateşe takılmıcam afratafra da 36.3 ile ögrendi hamileligini

Sen testlerde pozitifi gör de inşallah bunu sonra düşünürsün☺️
Dün gece yatarken istihareye yattım🥹 Allahım göster bana dedim🥹 kocaman kalabalık içindeyim teyzemler herkes var. Kuran okuyor eniştem. Sonra gebelik testleri gördüm. Birini seçtim pozitifti🥹 belki yarın belki yarından da yakın bilemiyorum çok yoruldum ama bu ay Allah biliyor. Eşimide üzmek istemiyorum yordum seni diyor evet diyorum 😂 temizliği yapsada yemekten anlamıyorum işten gelip mutfak derken götüm yeri saat 10 da görüyor. Daha valiz eksikler hiçbirşey hazır değil. Gerçi sıkışığız diye alamayacağız ama öylede olsun istemiyorum. 3 ay düzenli ovu yaptım ya 13 ya 14 ya da 15 de pikti. O yüzden ya 1 gün ya gününde ya da 1 gün sonra adet oluyorum. Cumartesi pazar ya da pazartesi bat. Pazartesi olmazsam mecbur test yapıcam gebelik varsa salı izinliyim doktora gitmem gerekir perşembe yolcuyuz🥹

Benim hiç yok pik görüntüsü bekleyecek ya. O kadar silik ki kurudukça çıkıyor hiç öyle olmazdı sebebini merak ediyorum bir gitseydim doktora umarım ters bir şey yoktur kasıklarımda da bir gariplik hissediyorum
Bence her şey yolunda ☺️ Büyüyordur çatlaması daha geç olacaktır belki

Sağlıkla kucağına al afracımm. Hamile olanlara sormak istiyorum adetimden önce böyle olmazdı göğüslerim yanıyor. 1 hafta önce başladı dokunamıyorum sudyeni çıkardığımda bile sızlardı şimdide davul gibi. Daha bata 3 gün var erken adet olmam ki ben🥹
Sağol birtanem. Valla inşallah bebiştendir senin de. Bende öyle davul gibi olmadı. Hatta kimisi damarlandı falan diyor ya hani, bende o da olmadı. Hala sönükler 😂

Dün gece yatarken istihareye yattım🥹 Allahım göster bana dedim🥹 kocaman kalabalık içindeyim teyzemler herkes var. Kuran okuyor eniştem. Sonra gebelik testleri gördüm. Birini seçtim pozitifti🥹 belki yarın belki yarından da yakın bilemiyorum çok yoruldum ama bu ay Allah biliyor. Eşimide üzmek istemiyorum yordum seni diyor evet diyorum 😂 temizliği yapsada yemekten anlamıyorum işten gelip mutfak derken götüm yeri saat 10 da görüyor. Daha valiz eksikler hiçbirşey hazır değil. Gerçi sıkışığız diye alamayacağız ama öylede olsun istemiyorum. 3 ay düzenli ovu yaptım ya 13 ya 14 ya da 15 de pikti. O yüzden ya 1 gün ya gününde ya da 1 gün sonra adet oluyorum. Cumartesi pazar ya da pazartesi bat. Pazartesi olmazsam mecbur test yapıcam gebelik varsa salı izinliyim doktora gitmem gerekir perşembe yolcuyuz🥹
Yaa ne güzel rüya görmüşün 😍İnşAllah pozitifi görürsün bu ay 😍🤲🏻

X