2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yarına buldum canım
Kuzum bu arada bişi dicem. Benim doktorum şöyle yapmıştı. BEni muayne etti ve hormon için yarın 3. günü gel demişti direkt kan ver. Şimdi sekretere git işlemini yapsın demişti. Öyle bişi de yapabilirsin istersen. Muayne ol, kanı tam 3. günü ver. O da olabilir.

14. Gün 🧿

1692237450218.png

Maşallah birtanem, akıllarda soru işaretine yer bırakmıyor testler 🥰🧿
Ne güzel bunu duymak çok teşekkür ederm içim rahatladı bir nebze 🥰🥹❤️
Hayırlı olsun canım benim sağlıcakla gelsin😍
Amin kuzum çok teşekkür ederim🌸💗
Kız maşallah ne kadar belirgin Hayırlı Uğurlu Olsun 🧿🙏 sağlıkla gelsin
İlk defa bu kadar belirgin çıktı ve hemen çıktı ben de çok şaşırdım teşekkür ederim canım🥰💗

Gunaydın kızlar🌼
Bnim genetik test sonuçlarım nihayet çıkmış
Eşim cuma gunu gidip alacak
Bugun tam 2 ay bitti testi vereli
Sonuçları atarım burrayada, doktorumada atacağım
fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93 kızlar nasılsınız, bazen kaçırıyorum haberlerınizi
A Afratafrac cnm testlerın çok guzel
Hayırlı haberler alacaksın inşallah inanıyorum. ♥️ haber verirken etiketlemeyi unutma kuzum. Ben 10:20 de doktor randevusuna gireceğim çok heyecanlıyım yumurtalar ne alemde merak ediyorum duanı eksik etme

Bebişim ben tecrübeli değilim ama burda çoğu kişide okudum gördüm kahverengi ve açık pembe sıkıntı değil, kırmızı sıkıntı. Stres yapma sakın doktoruna görün içini rahatlat ♥️
Sağol canım. Okudum ama bişey olursa da niye gitmedim demeyeyim istedim. Sağolasın canım. İnşallah tecrübeleceğin günler yakındır🙏

Gunaydın kızlar🌼
fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93 kızlar nasılsınız, bazen kaçırıyorum haberlerınizi
Çok şükür birtanem. Birazdan 2. kanı vermeye gideceğim. Sonra artık test falan yapmam. Koyulaşması iyi gitti. İnşallah güzel sonuç alırsın sende 🙏

Gunaydın kızlar🌼
Sonuçların İnşAllah iyi gelir canım merak ediyorum bende 🤲🏻 Sen bu hafta kontrole gidecek miydin canım?

Ben iyiyim canım pik bekliyorum ☺️

Çok şükür birtanem. Birazdan 2. kanı vermeye gideceğim. Sonra artık test falan yapmam. Koyulaşması iyi gitti. İnşallah güzel sonuç alırsın sende 🙏
Sağlıkla kucağına al afracımm. Hamile olanlara sormak istiyorum adetimden önce böyle olmazdı göğüslerim yanıyor. 1 hafta önce başladı dokunamıyorum sudyeni çıkardığımda bile sızlardı şimdide davul gibi. Daha bata 3 gün var erken adet olmam ki ben🥹

X