2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canim ne kadara cekildin ?
Adet bittikten kaç gün sonra cekildin acaba ?
Canım bulunduğum yerde özel yoktu devlette çektim dr ilaç yazdı gün verdi ilacı da al gel dedi bugün adetin 8 günü canım inan devlet diye aneztesiz çekilden diye çok korkmuştum ama korkulacak gibi değildi 5 dk lik bi işlemde 30 dk kadar da hafif regl ağrısı çektim antibiyotik ve ağrı kesici yazdı 2 hafta kullan dedi şuan gayet iyiyim

Evet canım öyleymiş dr tam tikanik olmasada hafif vardi dedi ilkinde olmamis cd aldim orda da görünüyor inş rabbim biran önce nâsip eder bu ayda yasak geldi bi dahaki ay ağustosta zaten evlilik yıl dönümünüz ay ona denk gelse ne güzel olur 🥰🥰🥰🥰
Canım bende mayıs ayında cekilmistim benim komple ikiside tıkalıydı acıldı ilacla benim doktorum cok ünlü bi profdu ve sadece üc gün iliskiyi yasakladı bence hic uzatma sen bilirsin ama bi arkadasımda cekildi pesine ertesi gün yumurtlaması oldu ve iliskiyle hamile kaldı o ay eger enfeksiyon falan baktın yok iki üc gün haftaya kacırma yumurtlamayı cünkü öyle uzun bi sürece gerek yok

Oy kıyamam kuzum ya neydi bu kimyasal nalet olsun yediklerimizden mi ictiklerimizden mi anlamadım başımıza bela kaldı. Sağlıkla Allah hayırlı zamanda nasip etsin inşallah sana da bana da tüm isteyenlere de canım. Ben biraz daha iyiyim bu ay deneyelim güzelce dedik ama yumurtlama akintim erken geldi 3 gündür de yazliktaudik yıllık izinliydik bugün eve geçeceğiz kaçırdım sanırım 3 gündür geliyor çünkü akintim bugün de ağrısı oldu bakalım nasip artık ua cidden düşünmek istemiyorum artık bende
Aynen kuzucum ya.. kimyasallar dusukler kurtajlar gayya kuyusu gibi düştük cikamiyoruz gibi hissediyorum bazen.. ama nasip tabi. Sağlıklı olsun da tek derdim o. Ne zaman olursa olsun.belki de hic olmaz Allahin takdiri iste ne diyebiliriz.
Bu arada kaçırdım diye falan hic düşünüp kendini üzme. Cok klise olacak ama olacagi varsa her turlu oluyor diyorlar ya galiba oyle. Bu ay ovu testiyle takip yapmakla kalmadim regl bitiminden itibaren her gunu degerlendirdim nerdeyse. En fazla aralarda 36 saat olmustur. Ovu testinde yumurtlama da gördüm. Oncesi sonrasi iceride kalanlar muhabbeti falan filan hikayeydi yani benim bu ay. Olmayacaksa olma şansı yokmus onu anladim. Bugunu degerlendir insallah olur🙏🙏

Canım benim 10 aydır olmuyordu dr bir yıl dedim öyle cekelim dedi 😅😅
Ya benim doktorum çok yakinen biliyorum geçmişimi 😬

Onu bilmiyorum canım ben bekledim mesela hiç çektirmek istemiyordum..ama için rahat edicekse çektir
Ya evet içim rahatlayacak çünkü geçen yıl geçirdiğim ameliyat aklımı kurcalıyor tüplerde yapisiklik yapma ihtimali var diye okudum doktorum sıkıntı yok dedi ameliyat sonrası ama beynim kabul etmiyor acaba diye soru işareti var 🙄

X