2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar rahim filmi çektim bi saat oldu çok şükür öncesi beklemek çok stres yaptı bende ama anestesiz çekildim biraz agrım oldu ama dayanilmiyacak gibi değil bi sıkıntı yokmuş ilk ilaç verildiğinde geçiş tam olmadı ama ikinci de tamamen oldu dedi doktor 3 ay normal deneyecez dedi antibiyotik verdi iki hafta iliski yasak dedi ama benimde bir haftaya yumurtlama olur bi daha ki aya kalir artik hayırlısı rabbim tüm isteyenlere biran önce hamileliği nasip etsin
Çok geçmiş olsun canım, açılma olduğuna göre güzel haberler yakın bence, tez zamanda sağlıkla gelir inşallah 🙏

Kızlar üstteki dün, çok silik olunca bugün nasıl olsa koyulasmaz diye yapmak istememiştim ama neyse yapayım dedim ikisi de silik gibi çıktı bugün, dünden daha koyu. Normalde 18. Gün falan pik olur ama bugün 14. Gün koyulaşma var diyebilir miyiz? Çok sıvı tüketmedim bu arada sadece ilacımi içtiğim su onun haricinde içmeden her zaman yaptigim gibi yaptım. Ama control çizgisi de bana açık renk geldi sanki ovulasyon yaklaşmis dimi? Femometere göre dün %10du bugün %50 bu arada
evet canım yaklaşmış.

Evet 1 gün arayla verdim ama ben okudum adet gelmeden bile 1000 gören var..ikizde çok çok fazla yüksek oluyor
Savaşçıda ilk 20 ile ögrendi 2. 80 çıkmıştı canım iki katından fazla artmıştı ve ikiz bebekleri kuzum

Niqu Niqu canım sen neden bu kadar stres yaptın, doktorlar robot gibiler duyguları alınmış sanki öyle konuşuyorlar. Sen mucizene odaklan, stres yapma bebeğine yansıtma. Belki kaybın bar diye Allah sana 2 tane bebek verdi neden hep olumsuzu düşünüyorsun. Kötüyü cagirma lütfen güzel şeyler düşün ne güzel bebeğin sana tutundu ve sağlıkla büyümeye devam edecek 🧡

Ben bugünden itibaren iki güne bir şeklinde ilerliyim o zaman az daha nasıl olsa dün silikti diye kaciracaktim 🤦🏼‍♀️ teşekkür ederim canım ❤️
1 dolu 1 boş gitmek en garantisi. Baktın ovulasyon testi koyulaşıyor yapmak lazım bu şekilde. Ben de sanırım dün pik i görmüşüm. Biraz önce yaptım test neredeyse tamamen silikleşti ve çok şiddetli ağrım oldu sağ yumurtalığımda. Kocişi bekliyorum değerlendirmek için 😂

Kızlar rahim filmi çektim bi saat oldu çok şükür öncesi beklemek çok stres yaptı bende ama anestesiz çekildim biraz agrım oldu ama dayanilmiyacak gibi değil bi sıkıntı yokmuş ilk ilaç verildiğinde geçiş tam olmadı ama ikinci de tamamen oldu dedi doktor 3 ay normal deneyecez dedi antibiyotik verdi iki hafta iliski yasak dedi ama benimde bir haftaya yumurtlama olur bi daha ki aya kalir artik hayırlısı rabbim tüm isteyenlere biran önce hamileliği nasip etsin
Canim ne kadara cekildin ?
Adet bittikten kaç gün sonra cekildin acaba ?

1 dolu 1 boş gitmek en garantisi. Baktın ovulasyon testi koyulaşıyor yapmak lazım bu şekilde. Ben de sanırım dün pik i görmüşüm. Biraz önce yaptım test neredeyse tamamen silikleşti ve çok şiddetli ağrım oldu sağ yumurtalığımda. Kocişi bekliyorum değerlendirmek için 😂
Hadi bakalım tutsun insallah iki hafta sonra güzel haberi alalimm🙏 kocise hiç caktirmiyorum şu an ovu testi falan 😂 akışında ilerliyor sansin 🤭😂

Niqu Niqu canım sen neden bu kadar stres yaptın, doktorlar robot gibiler duyguları alınmış sanki öyle konuşuyorlar. Sen mucizene odaklan, stres yapma bebeğine yansıtma. Belki kaybın bar diye Allah sana 2 tane bebek verdi neden hep olumsuzu düşünüyorsun. Kötüyü cagirma lütfen güzel şeyler düşün ne güzel bebeğin sana tutundu ve sağlıkla büyümeye devam edecek 🧡
Yeminle vicdanlı doktorlar çok az malesef..Aynen öyle stres yapmıcam bebişim iyice tutunsun🙌🏻🌷

Allah güç kuvvet versin adama tatlı birlerler yedirde ön hazırlık için 🤣😅

Yeminle vicdanlı doktorlar çok az malesef..Aynen öyle stres yapmıcam bebişim iyice tutunsun🙌🏻🌷
Çoğumuz böyle duygusuz doktorları denk geldik psikolojimiz bozuldu 😒 bilerek yapıyorlar sanki. Alanında iyi değilmiş demek ki bak, Allah ol der ve olur. Hiç düşünme onu minnoşun seninle 🧡

Hadi bakalım tutsun insallah iki hafta sonra güzel haberi alalimm🙏 kocise hiç caktirmiyorum şu an ovu testi falan 😂 akışında ilerliyor sansin 🤭😂
Benim çöp ağzına kadar kağıt bardak, ovulasyon testi doldu. gidem bi çöpe atıp gelem bari 😂 kafayı yedim sanmasın.

X