2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar rahim filmi çektim bi saat oldu çok şükür öncesi beklemek çok stres yaptı bende ama anestesiz çekildim biraz agrım oldu ama dayanilmiyacak gibi değil bi sıkıntı yokmuş ilk ilaç verildiğinde geçiş tam olmadı ama ikinci de tamamen oldu dedi doktor 3 ay normal deneyecez dedi antibiyotik verdi iki hafta iliski yasak dedi ama benimde bir haftaya yumurtlama olur bi daha ki aya kalir artik hayırlısı rabbim tüm isteyenlere biran önce hamileliği nasip etsin
Geçmiş olsun ağrısız olmasına sevindim. İnsallah en kısa zamanda güzel haberi alırsın. O ufak tıkanıklığın açılması bile çok faydalı olacaktır.

Kızlar rahim filmi çektim bi saat oldu çok şükür öncesi beklemek çok stres yaptı bende ama anestesiz çekildim biraz agrım oldu ama dayanilmiyacak gibi değil bi sıkıntı yokmuş ilk ilaç verildiğinde geçiş tam olmadı ama ikinci de tamamen oldu dedi doktor 3 ay normal deneyecez dedi antibiyotik verdi iki hafta iliski yasak dedi ama benimde bir haftaya yumurtlama olur bi daha ki aya kalir artik hayırlısı rabbim tüm isteyenlere biran önce hamileliği nasip etsin
Geçmiş olsun canım. Kafanın rahatlamış olması bile paha biçilemez bir şey. İnşallah gelecek ay güzel haberini duyarız

Geçmiş olsun canım benim❤️

İnşallahh bebegımmm bencede yapma ınsanın kafası karısıyor.en guzelı pazar gunu yapmak.ben sımdı evdekı baska bı testı yaptm az once bısey cıkmadı bunda.bakalım sabahı beklerım artık inşallah bebişkolarımız bızımledır❤️❤️benımde hıc belırtım yok gogsum bıle şişmedi bu ay.hayırlısı bebısm❤️ @melisaa93 A Afratafrac
Canım benim gölge görüyorum gözlerim benimş yanıltıyo 🤔

Gecmıs olsun bıtanem❤️❤️demekkı hafıf tıkanıklık vardı sımdı cok umutluyum Allahım en kısa zamanda guzel haberlerı alacaksın ınsallah

Canım benim gölge görüyorum gözlerim benimş yanıltıyo 🤔
Yaww batım yaklasınca bu gölgeler hatta çıkan çizgiler benı benden alıyor😂😊😊🙈gülsemmı aglasammı bılemedım.yaa keşkee kuzucumm keşkeeee😍ümitlendım ama bakalım yarın sabaha çıkar hanya konya

Yaww batım yaklasınca bu gölgeler hatta çıkan çizgiler benı benden alıyor😂😊😊🙈gülsemmı aglasammı bılemedım.yaa keşkee kuzucumm keşkeeee😍ümitlendım ama bakalım yarın sabaha çıkar hanya konya
Hadi sabah güzel haberler alalım valla sizleri böyle görünce çok mutlu oluyorum 🥰🥰🥰

Kızlar üstteki dün, çok silik olunca bugün nasıl olsa koyulasmaz diye yapmak istememiştim ama neyse yapayım dedim ikisi de silik gibi çıktı bugün, dünden daha koyu. Normalde 18. Gün falan pik olur ama bugün 14. Gün koyulaşma var diyebilir miyiz? Çok sıvı tüketmedim bu arada sadece ilacımi içtiğim su onun haricinde içmeden her zaman yaptigim gibi yaptım. Ama control çizgisi de bana açık renk geldi sanki ovulasyon yaklaşmis dimi? Femometere göre dün %10du bugün %50 bu arada

Eklentiler

• IMG_20230707_155501.jpg
    IMG_20230707_155501.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 35
X