2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de yumurta süt et tavuk köfte hiçbirini yiyemiyorum. Yemeklerin kapağı açılınca bir koku geliyor bana 🙈
Köfte bende yiyemiyorum ama yemek kokusunu çok şükür alıyorum komik olsada koltuk altıma geçen gün akşam rexona etdim uyumaya gitdim sözde sabaha kadar ama kokudan uyuyamadım o koku meni mahv etdi sabah kalktım anneme diyorum bak nasıl kokuyor kadın diyorki çok güzel kokuyor🤣Sıvı sabun kokusunu yüz kremlerin hepsinin kokusuna midem bulanıyor🤷🏻‍♀️

Öğrendiklerinde sana bol bol yapar😍 Sade içmen daha iyi olur ama içemezsen de zorlama kendini magnezyum kullanırsın ☺️
Tamamdır canım çokk sağol😍 bir hemşire velim var doktora sıra alamadığım için yazdım durumu söyledim limon kırmızı meyveler tarçın hurma bitki çayları çok tüketmeyin dedi kızlar bilginiz olsun A Afratafrac ay başka kimseyi etiket yapamadım kuzum hamile kalanları etiketlermisiniz alıntı yaparak kimseyi riske atmayalım😍

Bu arada bende belirtiler ateş basması var Bugün akıntımda var ama çok değil diğer günler daha kuru geçiyordu sadece bugün normalde regl günüm ☺️

Sen de bendenmişsin canım. Benim de dünden beri belimde, dizlerimde, ayaklarımda geziniyor ağrılar. Bu ancak adetten önce olur dedim kestim umudu. Yarın dahiliye randevum vardı gideceğim inşallah. Ferririn ve d vitamini düşüklüğü var bende kronik. Çok düşünce ağrılar da çok artıyor. Belki hamile kalmayı da o önlüyordur. Bu tür ilaçlar kullanmayı düşünüyorum bir süre.
Aynen ben de ayak bileğimin eklem ağrısından anlarım adet olacağımı. Daha önce göğüs hassasiyetim olurdu bir hafta önceden dokunamazdım bile artık o olmuyor mesela. Vitamin değerlerine baktırmak lazım aslında yaz dönemi bitsin ben de baştan aşağıya tahlil yaptırayım

Köfte bende yiyemiyorum ama yemek kokusunu çok şükür alıyorum komik olsada koltuk altıma geçen gün akşam rexona etdim uyumaya gitdim sözde sabaha kadar ama kokudan uyuyamadım o koku meni mahv etdi sabah kalktım anneme diyorum bak nasıl kokuyor kadın diyorki çok güzel kokuyor🤣Sıvı sabun kokusunu yüz kremlerin hepsinin kokusuna midem bulanıyor🤷🏻‍♀️
Olsun kuzum sağlıklı olsun da katlanırız 😂😂

A Afratafrac canım 🧿kuzuya, sağlıkla büyüsün 🤲 C cnlrm canım senin kuzu da baya baya büyümüş maşallah🧿🧿
Hamilelik hesaplamalarında 6+ demek 7. Hafta demek oluyor canlar... Yani 7+ da giderseniz bebişiniz 8. Haftasında olur. Tabi bu bizim hesabımız ama bebeğin döllenme vaktine göre bebişimiz ileride veya geride olabiliyor. Mesela bana doktorum 1 hafta önden gidiyorsun muhtemelen erken yumurtlamışsın dedi ama ben çok inanmadım 🙃🙃 benim bebeler sonra haftaarını yakalıyorlar. Kızım önden gidiyordu sonra haftasıyla uyumlandı, oğlum geriydi o da sonra haftasını yakaladı.
@melegimcan canım inşallah sonuçlar çok güzel çıkacak🤲🤲
Yani önümüzdeki hafta cuma gideyim diyordum 6.3 oluyor erken mi olur canım

Olsun kuzum sağlıklı olsun da katlanırız 😂😂
Yaa 😅 kaç haftalıksın peki kuzum

Hee iyiymiş , e o zaman gebelik oluşunca sendeyim ben :KK70:

Aynen kuzum dinlen, kendin için birşeyler yap. Diyet yapacakmışsın sanırım çok iyi gelecek sana. Ne bileyim mesela saçlarında bir değişiklik yap, öz bakımınla ekstra ilgilen, spor yap, arkadaşlarınla görüş evde ya da dışarda farketmez, ilgini çekecek güzel bir diziye başla ya da kitap oku. İnan bana bir kadını en çok mutlu eden şeylerden biri sadece kendiyle ilgilenmek. Ben mesela ne zaman saçıma başıma bakım yapsam yada makyaj yapsam ya da kendi sevdiğim her hangi bir şey yapsam yalnız bile olsam aşırı mutlu oluyorum. Bunu başkası için değil sadece "kendin" için yap. İşte o zaman daha özgüvenli daha canlı bir kadın oluveriyorsun. Veee bir süre sonra, seni çok zorlayan bazı streslerini aştığını farkedeceksin.. bende farklı bir konuda bunalımdayken çok etkili olmuştu bütün bunlar canım ve inşallah sende üstündeki stresi aşacak galip geleceksin 🌸 sonra gör bak istediğin şey ansızın olucak beklemediğin bir anda
Evet cok doğru diyorsun canim. Dizi önerisi ihtiyacim var. Kişisel bakimima önem veririm yeni ombre yaptırdım ama keratinde yaptırsam daha güzel olur bence de teşekkür ederim güzel önerilerin için 🥰💞

X