2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teste devam edeceğim evet desteklemek için çörek otu başlayayım kar kardır 😂 gecikince hiç olmayacak gibi hissettirdi bir an ama umutsuzluktan vazgeçiyorum hemen ☺️
Yok yok kafana hiç takma bı kaç güne gelecektir. Benim koyulasirken bir anda %3e düştü buraya yazmıştım hatta yumurtam da vazgeçti diye 😅 3-4 gün sonra yumurtlama oldu ama 😊

Ay ne nazlı bu yumurtalar insanı sinir ediyor 😂 olsana söyle vaktinde şak diye 😂
Ben ovulasyonu ilk kullandığım ay yeter bu yumurtlama olmayacak tüm testleri bitirdim neredeyse diyip test yapmayı bırakmıştım 3-4 gün sonra belirti hissetmeye başladım test yaptım zaten bir iki gün içinde de pik oldu ve 26. Günü bulmuştu o piki görmem 😅 ertesi ay yine gelen giden yok dedim ben stres yapıyorum şu testi bırakayım, testi bıraktım yine belirti gördüm yaptım pik😁 sonra takmamaya çalıştım çünkü kafaya takınca otomatik erteliyosun, takviyeler vs bı şekilde pik olacak zaten hiç kafaya takma 😊

7. Hafta garanti gibi sanki canım. 5. Haftadan sonra kese görünüyor zaten 6+ olan kısımlarda kalp atışı duyanlar var ama 7 en garanti gibi
A Afratafrac canım 🧿kuzuya, sağlıkla büyüsün 🤲 C cnlrm canım senin kuzu da baya baya büyümüş maşallah🧿🧿
Hamilelik hesaplamalarında 6+ demek 7. Hafta demek oluyor canlar... Yani 7+ da giderseniz bebişiniz 8. Haftasında olur. Tabi bu bizim hesabımız ama bebeğin döllenme vaktine göre bebişimiz ileride veya geride olabiliyor. Mesela bana doktorum 1 hafta önden gidiyorsun muhtemelen erken yumurtlamışsın dedi ama ben çok inanmadım 🙃🙃 benim bebeler sonra haftaarını yakalıyorlar. Kızım önden gidiyordu sonra haftasıyla uyumlandı, oğlum geriydi o da sonra haftasını yakaladı.
@melegimcan canım inşallah sonuçlar çok güzel çıkacak🤲🤲

A Afratafrac canım 🧿kuzuya, sağlıkla büyüsün 🤲 C cnlrm canım senin kuzu da baya baya büyümüş maşallah🧿🧿
Hamilelik hesaplamalarında 6+ demek 7. Hafta demek oluyor canlar... Yani 7+ da giderseniz bebişiniz 8. Haftasında olur. Tabi bu bizim hesabımız ama bebeğin döllenme vaktine göre bebişimiz ileride veya geride olabiliyor. Mesela bana doktorum 1 hafta önden gidiyorsun muhtemelen erken yumurtlamışsın dedi ama ben çok inanmadım 🙃🙃 benim bebeler sonra haftaarını yakalıyorlar. Kızım önden gidiyordu sonra haftasıyla uyumlandı, oğlum geriydi o da sonra haftasını yakaladı.
@melegimcan canım inşallah sonuçlar çok güzel çıkacak🤲🤲
Aa bu bilgi iyi oldu benim için. 1 Eylül için randevu alacağım ama henüz doktoruma karar vermedim. Bu hafta biraz daha araştırayım, kızlar da sağolsunlar öneride bulundular. Bakalım artık.

Canım ben 4+3te keseyi görmüştüm, 6+1 de kalp atışını duymuştum 6.haftada gidebilirsin yani 🥰 keseyi gördüğümde değerim 5bin küsürdü
ay şimdi sen böyle yazınca ben de 1 Eylülü beklmek istemedim. Eylül ayına bilerek gireyim istiyorum 🥰 31 Ağustos tarihine randevu alam ben.

Kızlar 🥰 döllenmeden sonra bugün 12. gün. Nasıl değer sizce

Eki Görüntüle 3287015
İşim vardı gözüm sürekli sürekli saatte 2 de sonuç çıkacaktı ne oldu diye😄
Çok şükür canım. Artarak devam etsin inşallah 🙏

Çok sağolun kızlar, iyi varsınız 🥰 Şİmdi kanda da çıktı ya bir tuhaf oldum. Hamileyim ya ben 😂dxcfghvjbklş Eşime attım. Hiç bişi anlamadım ne demekmiş diyo. Yav dedim sizin algınız nası çalışıyo. Orada referans değerleri yazıyo işte. Kıyamam sesi titredi kanda da çıkınca 🥰

Daha ailelerimize falan söylemedik. Bir eşim biliyor bir de topikteki 200 küsur kız 😂

Bizde kimseye söylemedik. Ben kalp atışını duyduktan sonra aileme söylemeyi düşünüyorum. İnşallah herşey yolunda gider planladığımız gibi olur🙏

Senin de mi adete bir hafta kala başlamıştı o tür sancıların peki canım? Normalde de öyle mi oluyor?
Yok canım 3-4 gün kala sancım oldu. Bazı aylarda da önden sancım olurdu ama her zaman değil. Bazen hiç belirti olmazdı, bazen de çok erken belirtilerin olurdu.

Kızlar teste bakarmısınız

Eklentiler

• C8F13EBB-A910-462F-927F-5CAACD58B3F8.jpeg
    C8F13EBB-A910-462F-927F-5CAACD58B3F8.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 62
X