2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

MaşaAllah maşaAllah 😍🧿 katlanarak yükselerek büyüsün İnşAllah bebişin canım benim 😍🤲🏻

Minnoşumuz kanda da çok tatlıııııı😍😍😍 gözümüz aydın olsun aşkım♥️♥️

Canım hayırla sağlıkla gelsin inşallah 🫠🌺🥰 maşallah çok güzel degerlerin

Güzel güzel artsın keseyi de görelim yakında inşallah 😊

Maşallah sağlıkla artsın 🥰🥰 bence değerin iyi canım ben bata 3 kala 47 ile öğrenmiştim

Yaa maşallah 🤩
2 gün sonra 250 olur en az çok iyi, ben oğlumda 300 le öğrendim en sevdiğim yormayan beta 😂

Güzelce artsın değerlerin☺️

Çok sağolun kızlar, iyi varsınız 🥰 Şİmdi kanda da çıktı ya bir tuhaf oldum. Hamileyim ya ben 😂dxcfghvjbklş Eşime attım. Hiç bişi anlamadım ne demekmiş diyo. Yav dedim sizin algınız nası çalışıyo. Orada referans değerleri yazıyo işte. Kıyamam sesi titredi kanda da çıkınca 🥰

Daha ailelerimize falan söylemedik. Bir eşim biliyor bir de topikteki 200 küsur kız 😂

Çok sağolun kızlar, iyi varsınız 🥰 Şİmdi kanda da çıktı ya bir tuhaf oldum. Hamileyim ya ben 😂dxcfghvjbklş Eşime attım. Hiç bişi anlamadım ne demekmiş diyo. Yav dedim sizin algınız nası çalışıyo. Orada referans değerleri yazıyo işte. Kıyamam sesi titredi kanda da çıkınca 🥰

Daha ailelerimize falan söylemedik. Bir eşim biliyor bir de topikteki 200 küsur kız 😂
tescillendi işte şüphesi kalmadı :anneadayı::KK68:

Eklentiler

• IMG_2863.jpeg
    IMG_2863.jpeg
    94,7 KB · Görüntüleme: 43
yaa üzüldüm içememene gebeliğin ilerleyen dönemlerinde günde bir tane içmek iyi geliyor aslında :) ev yapımı varsa süper onları iç işte
Öyle yapayım kuzum çok teşekkür ederim🥰 annemlerin daha haberi yok öylesine istedim gibi düşündü muhtemelen 😅 inşallah kış dönemi için çok yapmıştır ben bitiricem gibi elindekileri😅 maden suyu limonada alışmaya çalışayım bari çok lazım olacaksa🥹

İlkte benimkide bilmiyordu ama en sonuncu da kendi diyordu aaaaa ne güzel bak artmış😂😂

Bu arada sabah kalktım gördüm sesim batmış hiç soğuk su içmiyorum ben nasıl oldu anlamadım..boğazım ağrımaya devam etse bir şeyde edemem çok ağır geçiriyorum bide🤦🏻‍♀️

Canım çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 😍🌸

Bu arada sabah kalktım gördüm sesim batmış hiç soğuk su içmiyorum ben nasıl oldu anlamadım..boğazım ağrımaya devam etse bir şeyde edemem çok ağır geçiriyorum bide🤦🏻‍♀️
Benim de öyle kuzum bi kaç gündür kalkıyorum sesim de çıkmıyor. Öksürük de var. Ama hiçbi şey yapmıyorum vallahi

Kızlar bat a 5 gün kaldı …
belim ve ayaklarım ağrıyor .. hadi bel e adet belirtisi diyelim ayak ve bacak niye ağrırki? Var mı başına gelen ?

yaa inşAllah bebeğim :KK200: isteyen herkese nasip olur bu ay herkes sevinir inşAllah :anneadayı:
Totem yaptım. 1 ay daha uzattım burada kalmayı. Ara ara motive etmeye çalışıyorum elimden geldiğince herkesi.

Şimdide herkes iyi bir değerlendirme yapsın 😂 üstünüze düşen görevde sıra. Sonrası allah'a kalıyor 🥰

X