2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

🚨🚨🚨🚨🚨🚨 Kızlar tablodan kırmızılar gelenleri tamamen sildim. O yüzden bakıp isminizi bulamazsanız sebebi budur. Yeni bir totem yapıyorum. Bolca pembelensin ve nazar boncuğu dolsun diye. Güncel SAT ve BAT tarihinizi söyleyerek yeniden yazdırabilirsiniz isimlerinizi, Eylül ayında da buradan devam.🚨🚨🚨🚨🚨🚨

🚨🚨🚨🚨🚨🚨 Kızlar tablodan kırmızılar gelenleri tamamen sildim. O yüzden bakıp isminizi bulamazsanız sebebi budur. Yeni bir totem yapıyorum. Bolca pembelensin ve nazar boncuğu dolsun diye. Güncel SAT ve BAT tarihinizi söyleyerek yeniden yazdırabilirsiniz isimlerinizi, Eylül ayında da buradan devam.🚨🚨🚨🚨🚨🚨
🥰🥰🥰 Sat 10 Ağustos
Bat 7-8 eylul

Ateşten anlayan arkadaşlar bakabilir mi normal mi bi yükselip bi düşmesi? melegim can melegim can
1CB0A36E-5766-4533-BE7C-422484DFB5AE.png

Eylül grubu pembe kalpli totemli 🙏🙏🙏 hadi inşallah

Kızlar evde kendi çapımda spora başladım mekik squat şınav duvar pilatesi filan hareketler sıkıntı olur mu acaba bebiş için ?
Karin hareketleri yapma bence canım kendini zorlamadan yürüyüş kol bacak hareketleri yap. Doktor bana da 3-4 kilo aldım diye ver dedi baya zayıf olmama rağmen 🙄 zayıflarda o 3 kilo bile fark ediyormuş.

merhaba böle bir tabloda hangi günleri değerlendirdiniz öğrenebilir miyim?
CD16 pozitif gündü, o gün başlayıp değer düşene kadar her gün birlikte olduk. 16, 17 ve 18 yani. Ama internetteki kaynaklara göre 16 ya da 17de beraber olunca zaten şansımızı maksimuma çıkarmış oluyoruz ama fırsatımız vardı ve ben emin olmak istedim. Şimdi de hamileyim çok şükür.

aa çıkıyor mu normal teste bikaç gün önceden :) ben çıkmazsa üzülürüm yapamam şimdi ama ya,,cumayı bekleyeyim
Canım BAT'a kaç gün kaldığı önemli değil. Ne zaman yumurtan çatladı o önemli. Yumurta çatlamasından 10 gün sonra çıkıyor genelde. Bu sebeple kimisi BAT'a 9 gün varken öğreniyor kimisi tam BAT günü.

Evet kızlar sabahki teorimde haklı çıktım(çoğu teorimde olduğu gibi, azıcık övüneyim kendimle :KK9: ). Test alırken hep aynı yerden almaya özen gösterin. Sabah 6 gibi yaptığım test ile demin neredeyse 3 saat sonra yaptığım test arasındaki bariz fark. Üstteki ilki altaki deminki.

1692078483711.png

Evet kızlar sabahki teorimde haklı çıktım(çoğu teorimde olduğu gibi, azıcık övüneyim kendimle :KK9: ). Test alırken hep aynı yerden almaya özen gösterin. Sabah 6 gibi yaptığım test ile demin neredeyse 3 saat sonra yaptığım test arasındaki bariz fark. Üstteki ilki altaki deminki.

Eki Görüntüle 3286898
maşallah canım gayet iyi ilerliyor 🙏

maşallah canım gayet iyi ilerliyor 🙏
Çok şükür. 🙏 Sabah ilk görünce hafif bir yüreğimi hoplattı ancak saniyesinde HCG yazılarının farkını gördüm dedim tamam bu 2 test aynı görünse de beta algılamaları farklı. O yüzden aynı yerden almak önemli.

X