2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde hiç olmamıştı canım agrım uzayan akıntım da olmadı sadece hafif sulu akıntım oldu ama büyümüştü tabi kaliteli mi bilemeyiz doktora gitmeden bir gün önce karnımda tuhaf şeyler oluyor demiştim sabahda çatlamıştı zaten. Büyümüştür inşallah merak etme kuzum gün gelseydi görseydik rahatlardık yumuşları ♥️♥️
Aynen normalde her ay uzayan akıntım olur bu ay olacak mı bakalım merakla bekliyorum yaaaa ama bir ıslaklık oluyor dediğin gibi çok merak ediyorum büyümüştür inşallah kuzum güzel sonuçlar alalım beraber😍

Kızlar az önce peçeteye pembe bir leke geldi şimdi de bel ve kasık ağrısı . Sanırım adetim 6 gün erken gelecek . Ama böyle bişey mümkün mü yumurtlama bir hafta önce oldu ?
İnşallah yerleşme lekelenmesidir🤗 yumurtlamadan sonra kaçıncı günün canım ?

Aynen normalde her ay uzayan akıntım olur bu ay olacak mı bakalım merakla bekliyorum yaaaa ama bir ıslaklık oluyor dediğin gibi çok merak ediyorum büyümüştür inşallah kuzum güzel sonuçlar alalım beraber😍
Sagdaki çatlayalı bugün 3 gün oldu sag kasıgımdaki agrı çok degişik farklı duygular hissetmeye başladım desem 🤭🤭🤭

Ayy 3. Bebişe iki küçük anne olacak demek💫 gelecek bebiş çok şanslı 😍 hep ablalarım olsun istemiştim arkadaşlarımın vardı arkadaş gibilerdi :KK72::KK51:
Aynen öyle kuzum çok güzel annelik ablalık yapacaklarına eminim. Çok şanşlı olacak minigim 2 tane dünyalar tatlısı ablası oldugu için. Bende tek kızım ablam kız kardeşim yok ama dünyalara bedel iki tane kızlarım arkadaşım sırdaşım var allahda nasip ederse bir tane de oglumuz olsun dedik inşallah 💙💙💙

Kızlar az önce peçeteye pembe bir leke geldi şimdi de bel ve kasık ağrısı . Sanırım adetim 6 gün erken gelecek . Ama böyle bişey mümkün mü yumurtlama bir hafta önce oldu ?
Canım kızlar hep yazıyordu bende inanamıyordum, adet sancısı gibi sancımız oluyor diye. Nasıl o sancı gelir de adet olunmaz, aklım almıyordu. Ama gerçekten de öyle sancı oluyor . inşallah senin de yerleşmedir bu sancı da gebeliğin işaretidir🤲

Aynen öyle kuzum çok güzel annelik ablalık yapacaklarına eminim. Çok şanşlı olacak minigim 2 tane dünyalar tatlısı ablası oldugu için. Bende tek kızım ablam kız kardeşim yok ama dünyalara bedel iki tane kızlarım arkadaşım sırdaşım var allahda nasip ederse bir tane de oglumuz olsun dedik inşallah 💙💙💙
Benim erkek kardeşimle aramda 17 yaş var 🙈😅 annemden değil benden izin alır hep anneme de ablam izin verdi diyince annem bisey diyemez kollarız birbirimizi ❤️😍 sizin de öyle olacak büyük abla harika bir şey 🙈😍❤️

Yerleşme agrısıdır canım onlar inşallah. Normalde yumurtlamadan 1 hafta sonra adet oluyormusun. Devamı gelmezse yerleşiyordur bebegin
Genel olarak düzenli adet görürüm ilk defa bu kadar erken oldu . Tam olarak adet öncesi ağrıları yaşıyorum yerleşmede ağrı olmuyor deniliyor. Sabah test yaparım kanama gelmezse canım ama şaşırdım

Canım kızlar hep yazıyordu bende inanamıyordum, adet sancısı gibi sancımız oluyor diye. Nasıl o sancı gelir de adet olunmaz, aklım almıyordu. Ama gerçekten de öyle sancı oluyor . inşallah senin de yerleşmedir bu sancı da gebeliğin işaretidir🤲
Ayy inşallah öyledir inşallah 🤲 şimdi test yapsam da çıkmaz bence dimi ?

Sabah hala kanama olmazsa erken gebelik testi yapcam kanama olursa da takviyeler için siparişleri verir yaaa Allah deyip başlarım 😂
Erken gebelik testinde negatif çıkarsa yine de çok güvenme 😅 erken gebelik testi 10. Gün negatif çıkartmıştı bende 12. Gün normal test pozitif çıkartmisti o yüzden pek güvenmiyorum ben erken gebelik testlerine

Erken gebelik testinde negatif çıkarsa yine de çok güvenme 😅 erken gebelik testi 10. Gün negatif çıkartmıştı bende 12. Gün normal test pozitif çıkartmisti o yüzden pek güvenmiyorum ben erken gebelik testlerine
Evet burayı takip ettikten sonra ben de o testlerin çok saçma olduğunu anladım . Arkadaşlar yaptığında normal kaset testler de aynı şeyi çıkarıyordu. 10 lu paket almıştım evde duruyor kullanayım da biterse bir daha almam normal test alırım

Sagdaki çatlayalı bugün 3 gün oldu sag kasıgımdaki agrı çok degişik farklı duygular hissetmeye başladım desem 🤭🤭🤭
Yaaaaaaa ağrı var mı orada🥹🥹🥹🥹 ay Allahım ay inşallah inşallah kuzum ya bebiş tutunsa hcg salsa da testler yapsak pozitifler görsek gelse o zamanlar ya🤩😍

Benim erkek kardeşimle aramda 17 yaş var 🙈😅 annemden değil benden izin alır hep anneme de ablam izin verdi diyince annem bisey diyemez kollarız birbirimizi ❤️😍 sizin de öyle olacak büyük abla harika bir şey 🙈😍❤️
Ayyy yeterki onlar saglıklı mutlu olsunda başka ne isterim. Evlat en büyük zenginlik ♥️♥️♥️

X