2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba canım öncelikle tebrik ederim inşallah Sağlıkla kucağına aldırsın.Ben 3 Yıldır gebelik beklediğim için ve aşılama da tutmadığı için bu ay tüp bebek merkeziyle görüşmeye gittim. Tabi hiç ümidim olmadığı için bu ay bir belirti gözlemedim ve test de yapmadım. Önümüzdeki regl de tekrar muayene olacağım regl bitimi histereskopi çekileceğim ve uygun görülürse tedaviye başlayacağım. Bu gruba da katıldım ama psikolojik olarak girip okumak beni daha çok üzüyor gibi ,hatta biraz garip gelebilir kendimi eksik, kadın bile değilmişim gibi hissediyorum bazen. O yüzden istersen beni silebilirsin canım.Hepinize sağlıklı gebelikler dilerim ,sağlıkla kucağınıza aldın inşallah bekleyen arkadaşlar da en kısa zamanda hayırlı haberlerini alsın.
Canımm öncelikle bu hissettiğin her şey o kadar normal ve insalcıl ki. Robot değiliz. Bence bir süre kendini toparlamaya odaklan. 10 yıl deneyip hamile kalamayıp durduk yerde hamile kalanalr var. Allahtan hiç bir zaman ümit kesilmez.

Dilerim tüp bebek tedaviniz başarıyla sonuçlanır 🙏💕
Ancak ufak bir not belirtmek istiyorum. Burada aşılama ve tüp bebek deneyip tutmayıp ardından hemen doğal yolla hamile kalanlar oldu. Yani umudunu hiç bir zaman kaybetme 🙏

Canımm öncelikle bu hissettiğin her şey o kadar normal ve insalcıl ki. Robot değiliz. Bence bir süre kendini toparlamaya odaklan. 10 yıl deneyip hamile kalamayıp durduk yerde hamile kalanalr var. Allahtan hiç bir zaman ümit kesilmez.

Dilerim tüp bebek tedaviniz başarıyla sonuçlanır 🙏💕
Ancak ufak bir not belirtmek istiyorum. Burada aşılama ve tüp bebek deneyip tutmayıp ardından hemen doğal yolla hamile kalanlar oldu. Yani umudunu hiç bir zaman kaybetme 🙏
Evet buna örnek ben varım. Tüp bebek bile denedim ama sonra doğal yolla hamile kaldım . Sağlıklı ilerlemedi ama olsun o bana umut oldu. O yüzden ben de pes etmeden devam ediyorum inşallah dileyen herkes sağlıkla bebişlerini kucağına alır ben de dahil olmak üzere 😂🙏

Yaaa var ya sabırsızım ne dicek çok merak ediyorum yumuşları. Kaldı 3 gün 🤭🤭🤭
Ya böyle ne ağrı ne sızı Şuan hiçbir şey yok ya diyorum acaba büyümedi mi falan😁 ben de aşırı merak ediyorum dün bir yandan da tekrar inofolic de içmeye başladım😁 16 Ağustos evlilik yıldönümümüz ❤️ 17 Ağustos güzel haberler alırız inşallah yaaaa çatlıcam

Kızlar evde kendi çapımda spora başladım mekik squat şınav duvar pilatesi filan hareketler sıkıntı olur mu acaba bebiş için ?

Artımedin üç çeşit testi var piyasada. Bu hatalı sonuç çıkarırken diğer ikisi güvenilir. Biri t1 t2 yazan diğeri mavili olan. İlk sayfada nasıl ayırdedileceği yazıyor canım oraya bak öyle al testi ☺️
Benimki güvenilir artimed o zaman😅 bu sevindirici ama freelyden aldım bugün ihtimale kalsını hiç istemedim yarın gelir gibi inş😅 öbür sabaha netleşir inş çizgim daha da kırmızılaşır.. yarın bir artımed daha yapayım mı sizce yoksa çarşamba sabahımı yapayım kızlar A Afratafrac
IMG_7181.jpeg

Yok kuzum pelsentasına göre tahmin sadese bazen yanılma oluyor kuzum
Hee iyiymiş , e o zaman gebelik oluşunca sendeyim ben :KK70:
Evet ben de biliyorum bu konudan biraz uzaklaştıkça kendimi dinlenmeye ayırıp tevekkül ettikçe bu konu benim için daha da kolaylaşacak belki o zaman olacak ama bilinçaltın beni o kadar çok zorluyor ki. Hobiler de edin sen bu konu aklının bir köşesinde kalıyor ama gelecek ay yeniden aşılama deneyeceğim için bu ay kendime gerçekten dinlenme yapmak istiyorum.
Aynen kuzum dinlen, kendin için birşeyler yap. Diyet yapacakmışsın sanırım çok iyi gelecek sana. Ne bileyim mesela saçlarında bir değişiklik yap, öz bakımınla ekstra ilgilen, spor yap, arkadaşlarınla görüş evde ya da dışarda farketmez, ilgini çekecek güzel bir diziye başla ya da kitap oku. İnan bana bir kadını en çok mutlu eden şeylerden biri sadece kendiyle ilgilenmek. Ben mesela ne zaman saçıma başıma bakım yapsam yada makyaj yapsam ya da kendi sevdiğim her hangi bir şey yapsam yalnız bile olsam aşırı mutlu oluyorum. Bunu başkası için değil sadece "kendin" için yap. İşte o zaman daha özgüvenli daha canlı bir kadın oluveriyorsun. Veee bir süre sonra, seni çok zorlayan bazı streslerini aştığını farkedeceksin.. bende farklı bir konuda bunalımdayken çok etkili olmuştu bütün bunlar canım ve inşallah sende üstündeki stresi aşacak galip geleceksin 🌸 sonra gör bak istediğin şey ansızın olucak beklemediğin bir anda

Ya böyle ne ağrı ne sızı Şuan hiçbir şey yok ya diyorum acaba büyümedi mi falan😁 ben de aşırı merak ediyorum dün bir yandan da tekrar inofolic de içmeye başladım😁 16 Ağustos evlilik yıldönümümüz ❤️ 17 Ağustos güzel haberler alırız inşallah yaaaa çatlıcam
Benimde hiç olmamıştı canım agrım uzayan akıntım da olmadı sadece hafif sulu akıntım oldu ama büyümüştü tabi kaliteli mi bilemeyiz doktora gitmeden bir gün önce karnımda tuhaf şeyler oluyor demiştim sabahda çatlamıştı zaten. Büyümüştür inşallah merak etme kuzum gün gelseydi görseydik rahatlardık yumuşları ♥️♥️

Hee iyiymiş , e o zaman gebelik oluşunca sendeyim ben :KK70:

Aynen kuzum dinlen, kendin için birşeyler yap. Diyet yapacakmışsın sanırım çok iyi gelecek sana. Ne bileyim mesela saçlarında bir değişiklik yap, öz bakımınla ekstra ilgilen, spor yap, arkadaşlarınla görüş evde ya da dışarda farketmez, ilgini çekecek güzel bir diziye başla ya da kitap oku. İnan bana bir kadını en çok mutlu eden şeylerden biri sadece kendiyle ilgilenmek. Ben mesela ne zaman saçıma başıma bakım yapsam yada makyaj yapsam ya da kendi sevdiğim her hangi bir şey yapsam yalnız bile olsam aşırı mutlu oluyorum. Bunu başkası için değil sadece "kendin" için yap. İşte o zaman daha özgüvenli daha canlı bir kadın oluveriyorsun. Veee bir süre sonra, seni çok zorlayan bazı streslerini aştığını farkedeceksin.. bende farklı bir konuda bunalımdayken çok etkili olmuştu bütün bunlar canım ve inşallah sende üstündeki stresi aşacak galip geleceksin 🌸 sonra gör bak istediğin şey ansızın olucak beklemediğin bir anda
Beklerim kuzum siz yeterki gebe kalın tutmasada merakımızı hafifletiriz allah hepimizin gönlüne göre nasip etsin

Kızlar az önce peçeteye pembe bir leke geldi şimdi de bel ve kasık ağrısı . Sanırım adetim 6 gün erken gelecek . Ama böyle bişey mümkün mü yumurtlama bir hafta önce oldu ?

Kızlar az önce peçeteye pembe bir leke geldi şimdi de bel ve kasık ağrısı . Sanırım adetim 6 gün erken gelecek . Ama böyle bişey mümkün mü yumurtlama bir hafta önce oldu ?
Bir hafta erken gelmesi imkansız bence canım yerleşme kanaması olabilir

X