2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teşekkür ederim canım sabırla cevaplıyorsun herşeyi,herkesi ve beni.. son bi soru sorayım sana sağ tarafında yumurtlama olmamasına rağmen adet dönemi ya da yumurtlama dönemi hiç birşey oluyor muydu? Ağrı,sızı vs yani bilmiyorum bu ağrılar ve yumurtalıktaki yumurtlama olayı direkt bağlantılı mıdır diye merak ediyorum. Saçma gelmiştir belki ama beynim durdu . Sağdan yumurtlamasan da orda da ağrı olur mu

Tamam canım çok sağol. Pik civarı bikaç gün seriye bağlamak en iyisi galiba.

Şifre ve e-mailinde hata var. Mail adresine doğrulama kodu geldi mi kontrol eder misin spam kutusuna da düşmüş olabilir Eğer olmazsa reset password de yeniden şifre oluştur
Sıfırlayıp yeni şifre koydum. Giriş yapıyorum ama olmuyor. Doğrulama kodu da gelmedi bu arada sadece resetlemek isteyince mail geldi. Başka yazmam bununla ilgili baya bezdirmişimdir olmuyor napalım istemiyorum ateş ölçüp kaydetmek tamam

Cevap vermeyi beceremedim resmen. Ben bu ay zamanında değerlendiremedim yaa 5 inde çatladı olarak tahmin ediyorum ama ben ancak 7 sinde değerlendirebildim bu ayda olmadı

Ben de ağustosun 1-2-3.günü pik gördüm ve 3 ağustos gecesi çatladım aynıymışız resmen umarım hamilelik durumu da aynı olur daha test yapmadım bugun Bat günüm. Yapsam çıkar mı bilmiyorum. 4 gün geç yumurtladım diye emin değilim 4 gün daha bekliyim kırmızı gelmezse insalah

Ya aslında bu ay beni hem sol hem sağ tarafım çok ağrıdı. Geçen ay sadece sağ tarafım ağrımıştı. Kışın ise yumurtlama olan taraftan ağrıdı. Yumurtlama yoksa hiç ağrı olmamıştı. Ama bence benim bu söylediklerimle kendine teşhis koyma. En iyi doktor bilir.

Cevap vermeyi beceremedim resmen. Ben bu ay zamanında değerlendiremedim yaa 5 inde çatladı olarak tahmin ediyorum ama ben ancak 7 sinde değerlendirebildim bu ayda olmadı
O varya hiçççç belli olmaz. Yumurtalığın hala tüpteyken yakalamış olabilirsiniz.

anammmm tuttuysa bebişlerin değerli aynı gidecek seninle Eğer varsa şimdi yapsıan çıkabilir canım benim dün 9. günden çıktı. Ama bekle bakalım.

Günaydın, günün ilk ışıklarıyla ilk test benden gelsin erkenden uyanınca bi test yapayım dedim bata 4 gün kala
Yaaaaa resmen 16 Ağustos grubu olarak gümbür gümbür gitmişiz maşallah çoook sevindim kuzum
Senin ne zaman çatlama olmuştu biliyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…