2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebeğim bana da 25 Nisan diyor belkim 23 Nisan çocuğum olur.
Ben her sabah takibe devam edicem kuzum. Elimde testler var yaparım sabahları ilk idrar ile birtane artık.

dr banu yu ben de indirdim

Yeni grup açmam. Zaten hazır açılmış Nisan anneleri grubu oraya gelirim ben de. O zaman seninle aşağı yukarı aynı günlerde doğurcaz gibi

Tabi nöbetçi eczane bulabilirsem belki de pazartesiye kalır bilemedim canım eczane de biraz uzak

Bendede var midemde bulanıyor ama kusma yok bi de halsizlik var ama kasık kramplarım bugün yok denecek kadar az sanırım tutundu
BEnim de öyle. Bugün şiddetli baş ağrım oldu birtek. Arada kasığıma ağrı giriyoro çok hafif. Bir de akıntım falan yok 2 gündür kuruyum.

Aynen,bende 2 defa kan verim ıolmadı. Sonra aynı anda hem kese hem kalp atışı.

Canım daha bat'ına var. Biraz daha bekle karalar bağlama. İnşallah sende en kısa zamanda pozitifi göreceksin kasık ağrısı belirti oldu bende inşallah senin içinde belirtidir. Daha erken olduğu için testte çıkmamıştır belki

Ya ben görmemişim kaçırmışım çok şükür emeklerinizin karşılığını almışsınız kuzum çok sevindim tekrar tekrar inofolic de çok faydalı bence cidden ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…