2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Valla seninle tüm kontrollerimiz çoğu şeyi öğrenmemiz falan da birlikte olacak galiba. Allahım nasip etsin o günleri inşallah. Haş haş tohumu büyüklüğünde diyor şimdi
Bence çok dikkat etmelisin. Ağır kaldırma yukarı falan uzanmaya çalışma. İyice tutunsunlar

Geçmiş olsun canım Aa baya iyiymiş o zaman bende alayım inofolic hangisini aldın birde sabah aksam mı kullandın aç karnına mı tok karnına mı nasıl

Bebeğim çatladığı gün buraya gelip bence ben hamileyim yazmıştım hissettirdi Allahım şükürler olsun. Belki sana da hissettiriyordur
Ben hala anneler grubuna gitmedim

Valla demin acilden geldik. Sabah uyandığımdan beri başım ağrıyo. Soğuk duş aldım, kafama soğuk uyguladım, nane kokladım ve sürdüm, eşim sabahtan beri kaç defa başımı boynumu omuzlarımı ovdu, uyudum biraz ama nafile geçmiyor geçmiyor. en son sinir geldi atladık gittik. Dedim ben majezik içmenin eşiğindeyim gözleirni açtı sakın içme dedi. Günde 4 taneye kadar parol içebilirsin sıkıntı yok dedi. Hatta çok şiddetliyse aynı anda nadir de olsa 2 parol içebilirsin dedi. Bir de migrosta satılan migren bandını önerdi. Yapıştırdım şimdi alnıma inşallah iyi gelecekler.

Anladım kuzum. Tamamdır aile hekimliğinde tüm değerlere bakılıyorsa orada yaptırırım o zaman kan testini, sonucu alır öyle giderim.

Gerçekten öyle ay çok heyecanlı inşallah olumsuzluk yaşamadan hepsini görelim hangi uygulamada haşhaş tohumu dedi ya happy mom da daha yazmıyor

Valla Nisan anneler gurubuna bir girip baktım da gideyim mi gitmeyim mi gerçekten bilemedim. Çok olumsuz yorumlar var.
İster istemez daha önce yaşanılan olumsuz deneyimlerin korkusunu yaşıyorlar ve sürekli dillendiriyorlar. Ki onlar da haklı, içlerini döküp destek görmek istiyorlar ancak artık ben de hamileyim ve düşünmem gereken bir bebeğim ve yüksek tutmam gereken bir moralim var.
Beni negatif etkileyeceğini düşünüyorum. Bir süre kendi kendime takılabilirim belki. Aklıma takılan soru oldukça girebilirim. Bilemedim.

Oyun değil bu değil inan yemin ederim aynı hissiyat bende de var hatta ben oğluma da ağustos atında hamile kalmıştım ağustosta yani son adetimi olmuştum uzun süredir içimde su var acaba bu da mı bu ay gelecek anneler grubuna transfer olacağımızın hissiyatı bende de var yaaaaa topik başkanımızı yalnız göndermeyelim

Çok geçmiş olsun canım ya. Migren atağı geldi mi insanın kellesini koparası geliyor. Kafanı sık bir bez parçasıyla karanlıkta kapat gözlerini geçer inşallah.

Çok çok geçmiş olsun canım, sağlık ocakları yapıyor, zaten sisteme düşünce takip için seni çağırıyorlar.

Çok geçmiş olsun canım ya. Migren atağı geldi mi insanın kellesini koparası geliyor. Kafanı sık bir bez parçasıyla karanlıkta kapat gözlerini geçer inşallah.
Ay şu an çoook şükür allahıma daha iyiyim. 1 parol daha içtim. Yemek yersen tülbentle başımı bağladım.Sonra migren bandımı taktım, çok güzel icatmış. Hamişlere tavsiye ederim migreni olan varsa. Rahatlatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…