2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ooo çok çok iyi çatlatma iğnesi verdi mi? Bence yumurtlama sürecin devam ettiği için progesteron yükselmedi dolayısıyla ateşin yükselmedi diye tahmin ediyorum. Belki yarın yükselecektir
Yok kuzum kendisi çatladı igneye para vermekten yırttım. Ayrıca özellikle sordum igne neden vermediniz diye yada kimlere veriliyor gibi. Ben igneyi iki yumurtası olana tercih etmiyorum dedi 2. Yumurtayı baskılıyor küçülüyor tekrar dedi ve çatlama sorunun yok dedi kuzum. Dün dibi gördü ateşim çatlıcagını anladım ilişki olmasın dedi diye olmadı sabah su gibi akımtım geldi geç çatladıgı için ateşe yansımadı eger yarın yükselir 3 gün sonrada dip görürse yada yukarı dogru yükseliş gösterirse onunda çatldıgını anlarım

Ben geçen sene plasenta dekolmanı yaşadım canım 37.haftada plasenta kendiliğinden ayrıldı.tekrar yaşamamak için sıkı kontrolde daha erken doğum yapıcam
Anladım canım, inşallah bu sefer sağlıkla alırsın bebeğini kucağına
Bizim 2020 grubunda bir arkadaş vardı bebeğini kaybeden, bizden sonra tekrar hamile kalmıştı arada girip bakardım ona sağlıkla doğurdu hatta geçen gün de tesadüf bir yorumuna denk geldim girip mesajlarına baktım 2. ye hamile birkaç ayı kalmış, o kadar sevindim ki onun adına. Bize depar atıp 2. yi bile yapmış bizim grup hala birlerde düşün

Kızlar aranızda İnternet üzerinden test alan var mı ben geçen gün aldım oncomed marka nasıl bilmiyorum biraz önce 2 tane yaptım ama değişi çıktılar ikiside

Eklentiler

• IMG_20230812_124244.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 59
vauuu tebrikleş bebişşşş, çok mutlu oldummm, senin topikden maşallah hamiş çok çıktı

canım ben doktora başım ağrıdı parol içtim dedim, kesinlikle içme dedi, başım çok ağrıyordu dedim, yapıcak bir şey yok dayanıcaksın dedi, parol çok zararlıymış, ben de eve depolamıştım parolu)))

Bana da başka bir ilaç vermişti kimyasal geçirdiğimde doktor. Ağrı kesici olarak ama adını hatırlamıyorum. Yine de içmemekte çalışırım ilaç ben normal zamanda da böyleyimdir

İnşAllah en iyisi tutar bu ay

Bana da başka bir ilaç vermişti kimyasal geçirdiğimde doktor. Ağrı kesici olarak ama adını hatırlamıyorum. Yine de içmemekte çalışırım ilaç ben normal zamanda da böyleyimdir
benim miqrenim var, bir şeye sinirleniyim mi baş ağrım tutuyor, o zaman da boynuma masaş yaparak geçiriyorum bir şekilde

İnşAllah banada nasip olur canım Bu acıyla beklemek ayrı bir yük ama çok şükür halimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…