2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bu arada siz sormadan ben anlatayım.
  • İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.
İnofolic bir tane mi ictin iki mi kusum

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏
Eşime de süpriz yapıcam bugün 🥰

melisaa93 melisaa93 Niqu Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm monimoni monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani P Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii B Buffalosos Papatyamaviss Papatyamaviss @golden-snitch
Hayatım tebrık ederım sağlıkla büyüsün minnosun 😍🤲🏼♥️

Bir de belirtiler kısmına geçeyim.

Açıkçası her ay yaşadığım ağrıların aynısını yaşadım. Tek bir fark vardı 1 gece yaşadığım ağrıda, o ağrıyı kışın 2 ay yine yaşamıştım ve o 2 ay testlerde silik çizgi görmüştüm (benim teorim kışın döllendiler ancak tutunamadılar). ama yine emin değildim. 6 ve 7. gün geceleri uyuyamadım. Ayaklarımın altı vücudum yanıyordu sanki. Bir de benim 7. ve 8. gün midem bulandı ve halsizleştim. Hatta denge kaybı yaşadım. 7 ve 8. gün canım deli gibi süt istedi, normalde istemez. gece kalkıp bile tükettim.

Göğüslerim geçen ayki gibi ağrıyordu bir fark yoktu. Hatta öyle söylenildiği gibi bir damarlanma ve şişme gibi bişi olmadı. Sadece ağrıyo geneli. İdrarı merak ederdim hep, onda da bir değişiklik olmadı. Belki 1-2 gün sonra olur bilmiyorum. Sabah ilk idrar ister istemez koyu ama gün içindeki aşırı açık renkte. Bir de miğdemde ağrı oldu 6. günden itibaren. Ara ara geğiriyordum ister istemez.

Bugün 9.dpo ve sabah baş ağrısıyla uyandım. Şimdi bir parol içicem.
Nasıl güzel bi haber çok mutlu oldum sağlıkla kucağına al inşallah 🤍

Ahh canımmm ne güzel cagırmıstın ama o bebegi , o kadar belliydi ki belirtilerinden ben hissetmistim ama heveslendirmemek icin söylemedim sag salim al kucagına güzelim bizleri de dualarında unutma 🙏🏻🙏🏻
Amin inşallah. Hepiniz için dua ediyorum, inşallah hepiniz bu yıl bitmeden alacaksınız güzel haberlerinizi 🙏🥰

Nasıl sürpriz yapacaksın canım esine 😍
Yaptım bile. Adam müneccim gibi. Dünden beri tahmin etmeye başladı farkında olmadan bendeki değişiklikleri. Senin karnın şişmiş niye diyo 😂 sabah salyam aktı normalde akmaz. Dedi ki vücudunda bir parazit var demekki, internete yaz bak salya akması parazit belirtisi diye 😂😂😂😂

Testleri kutu içine koydum. Dedim bu dün geldi bakmışmıydın. Aldı eline bir açtı süprizzz 😂 biraz ğlaştık sarıldık filan 🥰🧿

Yaaa sen de ne kadar tatlı olmuşun öyle maşaAllah 😍💐🧿
Sağol aşkım o senın güzel gören gözlerin 🥰
Ay sen diyince farkettim evet bebek gibi Papatyamaviss Papatyamaviss , kız melisaa93 melisaa93 bizim de olur mu öyle günlerimizz 😍
Teşekkür ederim ya utandırıyorsunuz 🧿💜🙈🥰
Daha güzelleri sizin olsun 🤲🏼🤲🏼💜🌸
Sağol birtanem 🥰 darısı isteyen herkesin başına inşallah. Sen de sağlıkla kucğaına alırsın umarım 🙏🥰
Aminnn kuzucum bekleyen herkes için amin 🤲🏼💜

Yaptım bile. Adam müneccim gibi. Dünden beri tahmin etmeye başladı farkında olmadan bendeki değişiklikleri. Senin karnın şişmiş niye diyo 😂 sabah salyam aktı normalde akmaz. Dedi ki vücudunda bir parazit var demekki, internete yaz bak salya akması parazit belirtisi diye 😂😂😂😂

Testleri kutu içine koydum. Dedim bu dün geldi bakmışmıydın. Aldı eline bir açtı süprizzz 😂 biraz ğlaştık sarıldık filan 🥰🧿
Ayy peki kutuyu anlayarak mı aldı yoksa farketmedi mi yani inandı mı bi sey geldigine

Kızlar, öncelikle ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsan gerçekten şaşırıyormuş bu duruma, idrak edemiyorum hala. Ancak Topiği açarken hep Ağustos ayı için içimde güzel bir his vardı. Bu süreçte bana destek olan ve benim için dua eden kim varsa tek tek teşekkür ederim. 🙏💕 Dilerim değerlerim sağlıkla artar ve bebeğim sağlıkla büyür. 🙏🥰
Etiketleyemediğimiz kızlar kusura bakmayın elimden geldiğince fazla etiket yapmaya çalıştım 🥰 Bir aile gibi olduk, sizlere paylaşmadan olmazdı. Şimdide benden dualarınızı esirgemeyin, sağlıkla büyüsün bebişim 🥰🙏

melisaa93 melisaa93 Niqu Niqu @Tikabasa @sundy94 @tweeetyyy @cnlrm @edahandro @Conqueror123 @IADK @ozgeeeee1 @aynurland @hamileyimmmm monimoni monimoni @destinesiaa @Gul220 @maaaavi @Perlitik @Sunshine1 @beyons @bitkin96 @melegim can @imagination forever @fnd_50 @bebekheyecani P Psikolog2426 @Belisimm @simurgggg @savascii B Buffalosos Papatyamaviss Papatyamaviss @golden-snitch
Aaaaaaaa şoktayım😍😍😍😍Tebrikler canım🥰🥰bak ben senden çok rahatıydım nedense öylede oldu🙌🏻🙌🏻ay ne güzel takır takır geliyorsunuz🥹🥹

Ayyy hayırlı olsunnnn çok çokk sevindimmm sağlıcakla kucağına al inşalllah bunun Şerefine bende test yapmaya gidiyorum 😅😅 nasıl bir sürpriz yapacaksın eşine banada fikir olsun

Bebeğim nasıl mutlu oldum 🥰 Ay çok heyecanlı dualarım seninle 🥰

X