2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İşte bu ikilem çok yoruyor bizi ya. Olsa mı olmasa mı inan hiç fikrim yok ya çatlama ihtimali yüksek. Belki çatlatma iğnesine gerek kalmadan kendi çatlıyordur bence kendi çatlıyor çünkü ateşin dip gördü bugün.
Yaaa öyle mi
Diyorsun kuzum eşimede biç sperm testi yaptırmadık be durumda bilmiyoruz. Bilsem 3 gün arka arkaya ilişki olurdu doktor olmucakkkk diyince tereddütte kaldım. Dün gece 2 de oldu bugün gece 2 de bir gün oluyor. Sabah ateş ölçsem ona göre davransam kaçırmam galiba kuzum

Kankiler ya benim tsh değeri 2 ay önce 2,55ti dün tekrar ölçtürdüm 0,76 çıkmış. Tiroid bezleri hızlı çalışıyor bu düşüş böyle devam ederse tekrar ilaç başlamam gerekiyor. Benzer durum yaşayan var mı? Doğal yolla çözdünüz mü? Dereotu iyi geliyormuş siz kullandınız mı?
Canım ben dereotu düşürüyor diye biliyorum benimde yüksek çıkıyor ilaç kullanıyorum doktor söylemişti dereotu düşürür tüketmelisin diye

Yaaa öyle mi
Diyorsun kuzum eşimede biç sperm testi yaptırmadık be durumda bilmiyoruz. Bilsem 3 gün arka arkaya ilişki olurdu doktor olmucakkkk diyince tereddütte kaldım. Dün gece 2 de oldu bugün gece 2 de bir gün oluyor. Sabah ateş ölçsem ona göre davransam kaçırmam galiba kuzum
Bence kaçırmazsın canım sonuçta spermlerin içerde bir yaşama süresi var doktor sana yarın çatlayıp çatlamadığını da söyleyecek beklersen de olur diye düşünüyorum

Kızlar Glifor kullanan var mı? Benim Nisan ayında insülin direnci başlangıcı çıkmıştı ama beslenme düzenimi değiştirdim, temmuzda tekrar bakıldığında normale dönmüştü tüm değerlerim. Yine de doktorum Glifor verdi 1 aydır kullanıyorum güzel kilo da verdirdi iştahımı kesip :) 1,5 aydır da bebek deniyoruz eşimle, ilk ay olmadı tabii, bu ay bakalım bat 22 Ağustos… bi zararı yok ilacın bildiğim kadarıyla ama yine de merak ettim kullanan var mı diye

Yaaa öyle mi
Kuzum yine de doktorun daha iyi bilir ama benim aklıma öyle geldi birden ateşin dip de oldu ya benim dip olunca kasık ağrım o gün oluyordu çatlamış oluyordu ertesi gün ateş yükselmeye başlıyordu çatlamış oluyordu yarınki ateşe bak ona göre hareket et kuzum kaçırmazsın bence. Ah bizim de hep gece 2 ya da sonrasında oluyor ilişki. İş güç yoğunluk çocuktan filan

Amin kuzum bende bu ekipteyim aylarca ovulasyon şu bu derken geçen ay bıraktım sadece bir kez yumurtlama günü bile değil herşeyin zamanı var demekki Rabb'im istesin yeterki
ayda bir kez korunmasız ilişkin mi oldu canım doğru mu anladım? Eğer öyleyse umudum artar. Bende de 1 kez oldu da

X