2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Geçen ay içtim canım ama doktorum duphaston vermemişti bu ay kendim kullanıcam ☺️
Kullan canım kist olmasın hemde tutunmasına yardımcı oluyor bebegin bu ay senin ayın olacak inşalllah agustos ayının önemi olan çok galiba allah hepinizin gönlüne göre nasip etsin inşallah saglıkla ♥️♥️

Kızlar merhaba bende pcos var 1 yıldır gebelik olusmadı doktoeum folik asit olarak folbiol vermisti ama inofolic combi isimli folik asiti cok duydum onu kullanıp gebe kalanda cok olmus burada gebe kalan varmı ve inofolic combi hakkında bilgi verir misiniz yan etkisi vs oluyor mu
Canım bende de pcos var denemeler ve tadavilerle 1. yılımdayım. Üstelik her ay yumurtlayamıyorum. Bende bu ay ilk kez inofolic kullandım mavi kutu. Sorunlu olan yumurtalığımdan yumurtlama yaşadım. Baya etkili. yan etkisi hiç olmadı bende.

Bu kadar şeyi nasıl aklınızda tutuyorsunuz okurken başını unuttum 😂
Benimde astrolojiye ilgim çok ve ben de MS. Astro var uygulama onu kullanıyorun ve mine ölmez ablamı takip ediyorum ben küçüklüğümden beri hep ilgimi çekerdi öyle böyle öğrendim falan ama harita okuyamıyorum hala 😅

X