2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

evet çok merak ediyorum çok meraklıyım astrolji ile de ilgileniyorum yay burcuyum gökyüzü yıldızlar gezegenler bana çok gizemli büyüleyici geliyor küçükken hep gökyüzü ile ilgiliydim yıldızlar gezegenler yay burcunun yönetici gezegeni jüpiter yükselen burcum aslan aslan burcunu yöneten güneş

Canım cevap vermek istediğin mesajların sağ altında "yorumla" butonuna basıp, mesaj yazarsan hem kime yazdığın belli olur, hem de cevap yazdığın kişiye bildirim gider ve cevabını kaçırmadan görebilir

Ben ovülasyom kullanmıyorum canım ateş ölçüyorum onunla anlıyorum yarın sabah çagırdı galiba igne vuracak ilk defa igne vuracak genelde hep kendi çatlıyor yapmıyorsun igne ama arkadan gelen yumurtanda var dedi ondan çagırdı ne dicek bilmiyorum. Daha önce klomen kullandım kist oldu 2 ay onunla ugraştık canım

Kızlar size bir sorum olacak bugün benim adet döngümün 17.günü bu ay ovülasyon takibi falan yapmadım 14.günden beri günde bir kez yumurtlama akıntım oluyor şeffaf yumurta akı kıvamında. Normalde 1 yada 2 gün olurdu sizce normal mi çatlamadı mı fikri olan var mı

melegim can canım duphastona çatlama olduktan hemen sonra mı başlamak gerekiyor yoksa reglden sonra belli bir günde mi
Çatladıgı sabah başlatıyor canım doktorum 7 gün günde 1 defa veriyor bana ama kimisine günde 2 defa 10 gün veriyorlarmış galiba rahim kalınlıgına göre degişiyor sende mi klomen içiyorsun bu ay

Canım bence yine sabahı değerlendirebilirsin veya doktordan geldikten hemen sonra(doktorun da yönlendirir zaten) Çünkü zaten iğne yapılacaksa da 36 saat sonra çatlayacak. Yani yarın öğlen 12de iğne yapsan pazar gecesi 12yi değerlendireceksin... Bence sabah 6 çok makul gibi..hem gece çatlayacak olan yumurtayı yakalarsın hem pazarı pazartesiye bağlayan geceye de süre geçmiş olur, kalite pazar gecesine normale döner içine hangisi sinerse artık

Benim hem burcum hem yükselenim Başak hangi gezegen oluyor ki

Kızlar merhaba bende pcos var 1 yıldır gebelik olusmadı doktoeum folik asit olarak folbiol vermisti ama inofolic combi isimli folik asiti cok duydum onu kullanıp gebe kalanda cok olmus burada gebe kalan varmı ve inofolic combi hakkında bilgi verir misiniz yan etkisi vs oluyor mu

Ben de Venüs ten geliyorum memnun oldum

Teşekkür ederim canım çok sagol. Ben pazar sabahı çatlat diye düşünüyorum ama yani igneden 24 saat sonra igne süreyi uzatırsa bilemem ama. Tahminim yarın 11 de vuracak igneyi
Gece ilişki önerecek cumartesi pazar öyle tahiminde bulunuyorum bakim kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…