2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yoo değil. Sperm kalitesi düşmesin diye üst üste olamasın diye demiştir muhtemelen canım. Kasıkta ağrı ben de çatlama demek oluyor. Sen iğne oldun mu? Olacak mısın? İğneden önce mi çatlıyor acaba? Ovuslayon testin yok mu canım

Kızlaaar iyice kafayı üşüttüm galba 3 saat sonra kuruma çizgisinde ilk defa silik çizgiyi gördüm ona sevindim gerçek olsa çizgi nasıl sevinilir acaba kaldı 3 gün
Bebeğim en kısa zamanda sen de al inşallah güzel haberi. Canı gönülden diliyorum

Ben sok bırakmıştım geçen ay bir kere oldu on gün geçince dedimki çikolata kisti vardı ya o yaptı heralde simdi netlik için hastaneye geldim aklımdaydıniz hep ama merak ettim sizi özledim de

Eklentiler

• IMG-20230811-WA0063.jpeg
    63,5 KB · Görüntüleme: 77
Ben sok bırakmıştım geçen ay bir kere oldu on gün geçince dedimki çikolata kisti vardı ya o yaptı heralde simdi netlik için hastaneye geldim aklımdaydıniz hep ama merak ettim sizi özledim de
Wauuww bu ne güzel bi süpriz. Bir kereyle hem de hepimize örnek olsun umutlar taze kalsın canım tebrik ederim umarım bebeğin seninledir, sağlıkla kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…