2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tabi canım, buraya yazan herkes otomatik aramıza katılmış oluyor bile

Geçmiş olsun canım. Sen regl üzerine gebeliği öğrenmiştin dimi yanlış mı hatırlıyorum? İnşAllah tekrardan sağlıkla nasip olur en kısa zamanda en hayırlı şekilde
Doğru hatırladın evet. 21 haftalıkken aldırmak zorunda kaldım. Geçen ay ovulasyona başladım, 10.gun regl oldum. Sorun mu değil mi bilmiyorum hiç doktorla konuşmadım bu konuyu. Şimdi de bunu taktım kafama

Üzüldüm canım İnşAllah cennette kavuşacağız meleklerimizle Eğer hep böyleyse bir sorun değildir diye düşünüyorum.geçirdiğin süreçten kaynaklı olabilir mi acaba doktorunla konuştun mu? Bende bazı aylarda düzensizlikler yaşadım ama sonra normale döndü

Canım dünü değerlendirdiysen sıkıntı yapma.

Bence çatlama yaşıyorsun şu anda Çatlama öncesi sperm kalitesi yüksek olsun diye öyle dedi bence. Ama yumurtan şu an çatladığı için ilişki olsun bu gece bence

Ay evet o çok önemli. bilen birileri yazar şimdi.
Bence çatlama yaşıyorsun şu anda Çatlama öncesi sperm kalitesi yüksek olsun diye öyle dedi bence. Ama yumurtan şu an çatladığı için ilişki olsun bu gece bence
Yaaa şuna bak ya iki aydan sonra denemeye başalyınca panik oldum resmen napacagımı şaşırdım. Bilemedim ki sabah ateş yükselirse mi olsa ilişki çünkü çatlamazsa igne yapacak

Yaaa şuna bak ya iki aydan sonra denemeye başalyınca panik oldum resmen napacagımı şaşırdım. Bilemedim ki sabah ateş yükselirse mi olsa ilişki çünkü çatlamazsa igne yapacak
İstersen sabah karar ver ateşine göre Zaten şu an çatlama başladıysa bile yarın geceye kadar yumoş canlı kalacak. Yada doktor söyler zaten çatlamış mı çatlamamış mı Öğleden sonra ilişki olur en geç

Tamam kuzum öyle yapim ateşe göre hareket ederim. Belki sperm kaliteli olsun diye igneden önce ilişki önermiyorlar sabah ola hayrola

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…