2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Biz pazar değil de sabah yapsak çıkmaz mı ya hsjsj

canım ben şunu merak ettim şimdi senin iki tane büyüyen yumurtan varmış ya bunlar nasıl belli olucak ateşte? şimdi sanırım çatlama iğnesi olacaksın sen fakat birden çok yumurtlanan ayda ateşin nasıl seyredeceğini merak ettim ben. farklı günlerde mi çatlarlar ve biz bunu tabloda görür müyüz yoksa belli bir günde ikisi birden mi çatlar mesela.

benim ateşim aşağıdaki ilk fotograftaki gibi seyrediyor bu ay. normalde adetli olduğum günlerimdeki ateşler ikinci fotograf yani mayıs ayı tablosundaki gibi yukarı doğru çanak oluşturuyordu. bu ay olmadı. direkt çatlama öncesi düşüş derecelerine indi adetin beşinci günü. ben de acaba birden fazla yumurta mı oluştu acaba diye düşündü. şimdi sen de iki yumurta var diyince sana bir sormak istedim.

Eklentiler

• 5.jpg
    402,5 KB · Görüntüleme: 45
  • 2.jpg
    409,7 KB · Görüntüleme: 47
Peki klomen kullandığında sonrasında Progestan ya da duphaston vermedi mi rahmin kalınlaşmasın sağlamak amacıyla, tutunma kolaylaşsın diye. Ben de bu ay çok umutlandım tedaviye basladık klomen verdi doktor moralim bozuldu şimdi

Yarın ya da diğer gün yükselişe geçecek gibi. Bugünü değerlendirecek misin ay çok heyecanlı hadi inşallah bu ay o ay olur aşkım hamile kalalım ya birlikte
Bugünü degerlendirmicem kuzum dün gece 2 de oldu zaten ilişki içerde sperm var doktor sadece perşembe dedi. Yarına çatlamaz inşallah korkuyorum. Gerçi benim ateş keskin düşüşten sonra 1 tık yükseliyor 36.2 gibi sonra çatlıyor yarıj büyük ihtimal 36.2 çıkar igne verirse büyük ihtimal akşama ilişki der çünkü pazar sabahı çatlıcak bence inşallah öyle olur. Ayy inşallah çok umutluyum allahım boşa çıkarmasın umudumuzu

Bende klomen içiyorum kuzu rahim kalınlıgın çok güzel dedi zaten sonrasında duğhaston veriyor bana

Bir de Şuan belirtin var mı akıntı ağrı vs. Çatlayacak gibi duruyor çünkü tabloya göre yarınki ateş çok önemli
Belim agrıyor kuzum akıntım şeffaf parlak çok degil ama sürekli ıslak gibi hissediyorum birde gögüslerimde hareketlenme var. Sagdan çok sol kasıgım çok agrıdı dün akşam bence o yumoşda yarına 16mm olmuş olacak

Çıkadabilir çıkmayadabilir, bebiş varsa betayı ne kadar hızlı saldığına bağlı. Yarın daha 9. ve riskli bir gün. Pazar iyidir, ama ben strese girmem diyorsan yarın da yapabilirsin
Aslında kendimi tutup bekleyeyim diyorum sonuna kadar, yumurtlamaya göre 6 gün var daha da beklemek çok zor hsjsj

Kuzum iki yumurta olunca digeride çatlayıp tutarsa eger belli oluyor diye tahmin ediyorum benimde iki defa keskin düşüşlerim oldu ama o yumurtanın çatlıcagımı belli ediyor. Diger yumurta çatladıgında yine keskin bir düşüş olup tekrar yükselişe geçebiliyor bazen. Bak savaşcı ikizlere hamile tek yumurtası vardı igne vuruldu ya yumurta bölünerek çogaldı yada arkadan yumurta gelişti çatladı onun tablosunu atim sana. İkimci keskin düşüş diger yumurta oluyor büyük ihtimal

Eklentiler

• 45BFD3CA-7D55-4DC9-8ACF-180BB44A79D7.jpeg
    102,2 KB · Görüntüleme: 52
harika açıkladın vallahi canım. çok teşekkür ederim. bu tabloda ikiz gebelik mi oluştu yani. ah umarım darısı başına olur. :)

Bir anlık bir şeydi zaten geçti şuan hiç takmama modundayım

anne tarafımın köydeki lakapları ikiz mehmetler haha dedem ikizmiş dayım ikizmiş dayımın kızınn ikzleri oldu :))
Kız maşallah senin ikiz olur o zaman inşallah. Benim kayınvalidem ikiz, eşimin teyzesi dayısı ikiz ama işte erkek tarafı, bir işe yaramıyor femara yaparsa yapacak artık

Canım pişik gibi mi? Fitil zararlı olabilir bence. Enfeksiyon için olan fitillerden mi? Prospektüsünü oku, genelde hamileler ve hamilelik şüphesi olanlar kullanmasın yazar öyle şeylerde.

Kızlar ya adetim 2 gün gecikti dün test yorum negatif çıkmıştı acaba gebelik varmıdır
Canım adet günü negatif çıkarsa benim kesin negatif çıkıyor ama forumlarda sonradan pozitife dönenleri de okudum. Umarım öyle olur. Yumurtlama gününü tam biliyor musun? Geç döllenme olmuş olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…