2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Peki klomen kullandığında sonrasında Progestan ya da duphaston vermedi mi rahmin kalınlaşmasın sağlamak amacıyla, tutunma kolaylaşsın diye. Ben de bu ay çok umutlandım tedaviye basladık klomen verdi doktor moralim bozuldu şimdi🙄🙄
Canım neden moralin bozuldu? Klomen de çok güzel. Benim üç yumurtam oluyordu her ay, ikisi çok iyi büyüklüğe geliyordu. Senin neden moralin bozuldu?

harika açıkladın vallahi canım. çok teşekkür ederim. bu tabloda ikiz gebelik mi oluştu yani. ah umarım darısı başına olur. :)
Evet canım bu tablo ikiz gebe tablosu. 15. Güne çizgi çekmiş o yumurta çatladıgı zaman tekrardan dikkat edersen dibe çalılmış ateş oda diger yumurtası yani bebişi

Canım neden moralin bozuldu? Klomen de çok güzel. Benim üç yumurtam oluyordu her ay, ikisi çok iyi büyüklüğe geliyordu. Senin neden moralin bozuldu?
Bencede moral bızacak hiç bir şey yok önemli olan yumurtan büyüyor mu tamam katılıyorum canım arkadaşıma ♥️♥️ Klomenciler klubü 😂😂

İnşallah güzel sonuçlar alırsınz ben haziran ayında femara ve çatlatma ignesiyle hamile kaldım şükür çoğu doktor bana tüp bebek demişti amh 0.4 çünkü suanda 10 haftalık hamileyim inşallah sizin de başınıza
Oy maşallah kuzum. 3 kez klomen kullandım, 2 kez çatlatma iğnesi, 2 kez aşılama oldum ama cevap alamadık. Bu ay femara kullanıyorum, umutlarım büyük 😍 Çatlatma iğnesiz olacak umarım güzel sonucu alırım kuzum. Bu gidişle benim yolumun sonu da tüp bebek gibi görünüyor. Umarım gerek kalmadan senin gibi güzel haberi alırım canım 😍

Kızlarım merhaba, konudan biraz bağımsız ama genital bölgemde bir sertlik hissettim. Bölgeyi tarif edemeyeceğim için görselde işaretledim. Geçenlerde şişlik olmuştu sivilce değildi ama ağrılı sivilce gibi bir şey sonra geçti şimdi tekrardan bir sertlik hissediyorum. Son zamanlarda kilo aldım iç çamaşırlarım sıkmaya başlamıştı bundan sebep mi ki dedim. Neden olur ve bunun için kadın doğuma mı gitmek gerekir bilginiz var mı? Teşekkür ediyorum🌸
Bende de aynı yerlerde çıkıyordu kocaman olup patlıyordu af edersiniz ama iltihaplı kanlı bir şey çıkıyordu içinden gittim kadın doğuma sivilce dedi bi karışım hazırlattı eczaneye onu kullandım pamuklu ve sıkmayan çamaşır giydim geçti sonra daha da çıkmadı şükür

Bende de aynı yerlerde çıkıyordu kocaman olup patlıyordu af edersiniz ama iltihaplı kanlı bir şey çıkıyordu içinden gittim kadın doğuma sivilce dedi bi karışım hazırlattı eczaneye onu kullandım pamuklu ve sıkmayan çamaşır giydim geçti sonra daha da çıkmadı şükür
Hah aynen söylediğiniz gibi oluyor benim de. Teşekkür ederim 🙏🏻💗💗

İki gündür aşırı baş ağrım baş dönmem mide bulantım var adete 8 gün var şuan hastanedeyim herkes beta ver diyor ama ben inat ediyorum siz ne diyorsunuz negatifi görmek istemiyorum ama kötüüym de sanki

İki gündür aşırı baş ağrım baş dönmem mide bulantım var adete 8 gün var şuan hastanedeyim herkes beta ver diyor ama ben inat ediyorum siz ne diyorsunuz negatifi görmek istemiyorum ama kötüüym de sanki
Bebişim adete 8 gün çokmuş ama ne zaman yumurtan çatladı o önemli. Bugün diyelim 8. gün o zaman kanda kesin çıkar.

Eklentiler

• IMG_5934.png
    IMG_5934.png
    92,9 KB · Görüntüleme: 39
X