2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım sen neden laparoskopi olmuştun

herşeyi bi anda alamazsın canım her ay bişeyler al koy kenara yavaş yavaş çok kıyafette alma ilk yıl cabuk büyüyorlar giydiremezsin hepsini kız cinsiyeti hangi haftada belli oluyor
Tabi alamam annem eskilerde kalmışçok almam kardeşim yardim edicek bu konuda banaaslında kız oğlan bize fark etmez bu kadar zor oldu diye..ama melegim can oğlan diyortabi kız diyor yanıla bilirimama ne zaman biliniyor bende bilmiyorum ya 12 hafta sonra bence

az kalmış o zaman canım hadi bakalım ay sonuna güzel haberleri alırız senden çin takvimi temmuz ağustos aylarında hamile kalanlara erkek diyor bilemiyorum artık melegim can

az kalmış o zaman canım hadi bakalım ay sonuna güzel haberleri alırız senden çin takvimi temmuz ağustos aylarında hamile kalanlara erkek diyor bilemiyorum artık melegim can
Amin canımaslında burda Haziran ayına kızlar dedi kız olucak ama rüyamdada görüyorum doktorum diyorki oğlun olucakamaaan yeterki gelsinler

Tedaviler, aşılama falan tutmayınca Dr. degistim sağ tüpten suphelendi.
Sonra başka doktorlara da gittim. Onlar çok emin olamayınca tanı amaçlı yapıldi. Bi sıkıntı çıkmadı
Benimde sağ tarafta bi sorun var gibi gozukuyo da korkuyorum olmaya kötü bişey duymaktan.

Merhaba hanımlar belki beni arada tanıyan vardır bende bir buçuk sene dir uğraşıyorum bu hamilelik nasıl bir şey acaba insan hissederim hamile olduğunu ben 4 gündür regl gecikti ama ha gelir ha gelicek bekliyorum hiç farklı birşey de hissetmedim hamileler anldiniz mi

Test yapsana kız Vahiy bekliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…