2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

AYNEN oyle yani birde kaybettıkten sonra. konusmak ıcın can atmaları yok mu. ben tamamen ıcıme kapanıyorum bır yyengec olarak. destegı de kostegı de ıstemyorum bir sure. kendı kendıme kalmam bana hepsından daha ıyı gelir. bır de arıyorlar esımı . yıne benımmle konusmak ıstıyotlar. bok var konus tovbe tovbe. kımsenın kaybı olmamıs onlardan aılesınden. ondan bu tavırları ona yoruyorum ben. herkes kolay atlatamıyor.
benım anamda ne desın. sankı sen gokten zembılle ındın herkes yasıyr bu durumu. aha destek

Canım erken çatlama oldu bu ayda 31 temmuz-1 Ağustos arası çatladı , o yüzden üstüne 14 gün sayıyorum , bugün test yapmadım dünkü testi ekleyeyim , hep gölge var çok çok hafif, sabahta akşamda
Birşey göremedim ben canım adetini bekle istersen ondan sonra tekrarlarsın yada elinde test çoksa hergun bir tane yapabilirsin takip edersin

Kızlar son adet tarıhım 15 temmuz yumurtlmayı pazar günü gordum nezmn test ypsam

Ay benim kocamda kalp atışı duyunca söyleyelim diyor kızlar benim kaynanamda söyler çünkü görümcemde triplerde tatildeyiz diye zaten çok muhattabım değil kaldı bat a 5 gün hala kasıklarımda batmalar mevcut özellikle çok ayakta kalınca oluyor gibi hissediyorum dün datçadayfık baya gezdik akşam çok battı hastaneye gitsem mi diye düşündüm vazgeçtim size bu mesajı deniz kenarından yazıyorum sıcaktan bunalan herkese gelsin

Bunu annem anlasa eşime diyor ben ilk torunda öyle etmişdim..ama gerçekten öyle olmuştu o zaman bu kadar hazırlıklar yapılmıyordu amazamanla mecbur öyle edicem şimdi çok erken
Tabi canım şimdi çok erken Ama şu anda her şey aşırı pahalı hepsi bir anda alınacak gibi değil

Bunu annem anlasa eşime diyor ben ilk torunda öyle etmişdim..ama gerçekten öyle olmuştu o zaman bu kadar hazırlıklar yapılmıyordu amazamanla mecbur öyle edicem şimdi çok erken
herşeyi bi anda alamazsın canım her ay bişeyler al koy kenara yavaş yavaş çok kıyafette alma ilk yıl cabuk büyüyorlar giydiremezsin hepsini kız cinsiyeti hangi haftada belli oluyor

En korktuğum kısım buydu ben de kürtaj sonrasi dönerken annemle telefonda konuştum millete gruptan mesaj atarak haber veririm dedim. Senin bişey demene gerek yok ben söyledim seninle de bu konuda konusmamalarini söyledim dedi. Ertesi gün aile buluşmamız vardı hoşgeldiniz derken sadece sarılırken çok geçmiş olsun üzülmeyin dedi herkes sonrasında da konusu hiç açılmadı. Eşimin ailesi uzakta olunca aramışlardi biraz zaman geçtikten sonra olayı sindirdigim zaman. Nazara da çok inanıyorum bu yüzden gerek yok ya söylemeye. Eşimle keseyi bekledik söylemedik kese görünene kadar. 4-5 ay söylemeden duranlar olmuş ilginç gelmişti şu an çok iyi anlıyorum herkesin bilmesine gerek yok bence acıyı tekrar tekrar yaşamış oluyosun bı de hiç alakası olmayan insanlar bu bilgiye sahip oluyor hiç hoş değil

Devlet hastaneleri cinsiyeti 4 5 aydan önce söylemiyor ama özeller 12 haftadan sonra bebeğin pozisyonuna göre söylüyor
herşeyi bi anda alamazsın canım her ay bişeyler al koy kenara yavaş yavaş çok kıyafette alma ilk yıl cabuk büyüyorlar giydiremezsin hepsini kız cinsiyeti hangi haftada belli oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…